Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Będę miała dziecko z dużo starszym mężczyzną.

Polecane posty

Gość gość
sypiacie ze soba?czujesz cokolwiek do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLILI
Rozumiem Cię i wspieram, wiem, że miłość to nie tylko wygląd fizyczny, wiek, ale nic porozumienia, dobroć, delikatność...Oby dzidziuś urodził się zdrowy, aby był Waszą pociechą i wsparciem....BĘDZIE JESZCZE WIELE DOBREGO ŻYCIA PRZED WAMI. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmafijny
jiz byl pare miesiecy tem sam temat z tym samym opisem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież wiadomo,że to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo jak 2 czy 3 razy temat o macoszce 23-letniej,ktora miala siedemnastoletnią pasierbicę i jeszcze dwójkę,razem troje a ojciec jakoby 49 lat.Wkrecila ludzi na bodaj 9.stron haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo 37-latek,co zrobil w konia młódke w sylwestra i nie przyjechał,nie napisal esa a za kilka dni wystawal pod domem a ona zaslonila kocem okno,zeby nie widzial,ze ona jest w domu(tak,tak)i schowala sie dodatkowo pod lóżko razem ze swoim kotem haha. No rozne prowo się pisze.Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takiemu staremu i stał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowooooo a zboczona gowniara sie napala :D lykajcie pelikany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toż nie pierwszy raz mówimy tu,że to prowo,też wczoraj wieczorem.Musisz ostatni gościu podbijać temat?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedział. Powiedziałam mu chwilę przed. x hahahahahahahahahahahahaha ojej powiedzialas mu ze bylas dziewica przed chwila i pobieglas na kafe to nam opisac ojoj urzekla mnie twoja prowokacja pocalunek w szyje pozniej w policzek ( starego dziadka) a pozniej co w ostra sline i namietne bzyku bzyku hahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytaj uwaznie ostatni gościu:tuż przed stosunkiem powiedziała mu,że to jej pierwszy raz. Jejku,jejku,ale prowo,zreszta ta historia juz tu była jakis czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś Wam powiem...Faktycznie dla wielu dziewczyn i młodych kobiet liczka 60-kilka lat brzmi strasznie. Wyobrażamy sobie pomarszczonego staruszka z laską ;-) A ja pamiętam jak 10 lat temu podczas studiów mieliśmy wykłady z BARDZO fajnym i charyzmatycznym profesorem w wieku ok 60 lat. Profesor był ciekawą postacią bo był wybitny w swojej dziedzinie, potrafił z pasją uczyć studentów a jednocześnie grał w zespole rockowym (okazjonalnie), biegał maratony i chodził w tenisówkach :D Co druga studentka wzdychała do niego bo to był z******ty facet ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
60 lat a 68 to rożnica.Kazdy rok w iwku dojrzałym odbija swoje piętno na zdrowiu więc i wyglądzie. Co ty porownujesz erudytę,inteligenta od wdowca sprzed kilku lat,samotnego facia. Ale przeciez to juz nie o ten wiek chodzi tylko wymysloną całą historyjkę prowo przeklejoną sprzed jakiegoś czasu,czaisz ostatni gosciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może jestem dziwną 22 latką ponieważ... wyznam wam szczerze, że od zawsze interesowali mnie dużo starsi mężczyźni, nie spodziewałam się co prawda, że aż tak starsi ale tak czy inaczej wolę właśnie takiego dziadka niż rówieśnika. Nigdy nie obejrzałabym się za równolatkiem, nawet 30 kilku latek jest dla mnie jak rówieśnik, a to jest jakaś masakra. Autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś twierdzi, że to prowo to nie musi tutaj zaglądać ani się wypowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy temat był jak synowa bzykała się z teściem i nie mogę tego znależć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale był tez temat prowo kiepsko napisany o zieciu ktory sypial jakoby z żona i tesciową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20"42,forum jest ogólnodostępne wiec swoje rady wlóż do kieszeni. Czym innym jest wolec starszych /młodszych mężczyzna co innego nie miec nigdy faceta,nie miec z kim spedzic świąt(żle to swiadczy o rodzinnych relacjach)a co innego przespać sie z dziewicą,ucelowac w dni płodne i..bach ciąża ze starszym wyposzczonym panem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ona jest dorosła, on tym bardziej i mieli prawo to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syndrom braku ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jakie masz teraz relacje z tym panem?lubisz go czy jakos tak?sypiacie ze soba?dba o Ciebie-gotuje Ci obiadki?wyrecza w zakuoach?chodzi z toba na kontrolne gin wizyty? Z tego to bedzie rodzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syndrom WSZYSTKIEGO:rodziny,kolezanek,kolegów,przyjaciólki,itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem dziewica powiedziala 22 latka , nie boj sie bede delikatny powiedzial dziadek lykajac wiage i wypuszczajac swojego sflaczalego starego fiutka :) sory dziewczyny jestem zadbana 40 latka i pracuje ze starszymi ludzmi wlasnie tak okolo 70 , wiekszosc tych panow wdowcow to przesympatyczni ludzie , zawsze mnie przytula , wypijemy kawe , czasem poogladamy stare zdjecia ale zeby doszlo do seksu miedzy nami ?????? nie nie NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak piszesz młoda przyszła mamo jakby ta ciąża tyczyła kogoś innego-zero odczuć kobiety w ciąży..stad podejrzenie,że jestes projektem kafe. Wystarczy wejsć na jakikolwiek watek o ciazch,przyszłych mamach,tam emocje,wyniki badań,pytania różnorakie a Ty jakaś taka zimna jakbys tam lalkę plastikową nosiła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam porozmawiać tutaj na temat tego co się przydarzyło, o ciąży... Dlatego założyłam ten wątek. Problem w tym, że pozytywne komentarze, które coś tutaj wnoszą można policzyć na palcach jednej ręki. Także jak mam tutaj opowiadać o swoich uczuciach i emocjach jak co chwilę ktoś pisze coś niefajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat jest kontrowersyjny ,forum jest publiczne.Zakladajac temat musisz liczyc sie z roznymi wpisami. Juz cie tu pytano o sampoczucie,czy masz jakies uczucia do tego pana-wreszcie bedzie ojcem-,o to czy dba o ciebie,itd,itp. Skrupulatnie omijasz szereg pytam i uwag. Pytasz o ciażę,ale nic wlasciwie o swoim stanie nie piszesz jakbys uczuc wyzszych nie miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o to, że omijam tylko po tym co tutaj czytam już się boję co kolwiek powiedzieć bo wzamian dostaję komentarze typu "bleee... z takim staruchem?". W każdym razie odpowiem. Mam z nim przez cały czas bliskie relacje i może to jest dziwne ale nigdy wcześniej nie spotkałam kogoś komu mogłam zaufać i przed kim mogłam być sobą. Cały czas mamy kontakt ze sobą. Wiem, że w razie czego mogę liczyć na jego pomoc. Wspominałam, że on proponował mi żebym zrezygnowała z wynajmu mojego mieszkania i przeprowadziła się do niego ale się nie zdecydowałam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz,przeprowadzić sie to jedno a jakies ewentualne uczucia jak do kogos bliskiego to drugie-będziecie miec dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dałaś się podejść bo jesteś samotna po przejściach a on dał ci to wszystko czego nie dostałaś od rodziców stąd to wszystko, koniecznie idz na terapię dda bo przyciągasz toksycznych ludzi do siebie i wchodzisz w nie odpowiednie związki z powodu swoich braków emocjonalnych z tego można się wyleczyć, bezsensu dać się w*****ać staremu dziadowi pod siedemdziesiątkę jeszcze pozwolić mu się spuścić masakra jeszcze 2- 3 lata i będziesz zmieniać pieluchy nie tylko dziecku ale tez kochankowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie próbuj nam wmówić że to jest normalne bo normalne nie jest a facet jak facet szukał kontaktu bo mu się spodobałaś powinnaś być uprzejma i trzymać dystans tyle i tylko tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×