Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Będę miała dziecko z dużo starszym mężczyzną.

Polecane posty

Gość gość
Naprawdę nie mogę pojąć jak taka młoda dziewczyna mogła przespać się ze staruszkiem. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy tez bedziecie kiedys po 60-tce.Ciekawe czy wtedy powiecie o sobie staruszki?!Hipokrytki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy tez bedziecie kiedys po 60-tce.Ciekawe czy wtedy powiecie o sobie staruszki?!Hipokrytki! x Nie one wtedy beda pisac że nie jedna 60tka wygląda lepiej niż 30-tka, tak jak teraz pisza te 30 i 40 ze lepiej wygladaja od 20tek,buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy autorka robiła loda temu starszemu panu. Jak myślicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy bedę miała 68 lat może nie będę myślała o sobie "staruszka", ale "starsza osoba" i na pewno nie będę sie pchała do łóżka z facetem, który ma 22 lata. Normalne jest, że z wiekiem przesuwa sie granica określania kogoś mianem "stary" i nie ma to nic wspólnego z hipokryzją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mi ktoś wyjaśnić - albo najlepiej autorka niech się wypowie - co nią kierowało, że przespała się z tak dużo starszym od siebie mężczyzną? Nie mogę tego zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:20 - będziesz brała starego k****a? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08,22 jestes za glupia zeby zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mądre było przespanie się ze starym dziadem? i jeszcze ta ciąża. :o przecież ta dziewczyna to jeszcze prawie dziecko. Ten facet powinien być chociaż mądrzejszy. Jak jej mógł to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten gościu na pewno ma żonę,dzieci ba nawet wnuki,może nawet prawnuki a teraz dziecko z d**y dająca sąsiadeczką ! Prawda jest Stara jak świat suka nie da pies nie weźmie! Tak działa to w przyrodzie i taka jest prawda. Oczywiście kobieta może mieć swoje potrzeby i mężczyzna nie może "rządzić" ale jak można iść z zajętym facetem do łóżka? Żal. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O zesz ja cie k**** pier***** bleeee fuuuuu o ku****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna pyta o co innego a Wy tu snujecie po swojemu,ech......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On pewnie wdowiec lub rozwodnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu się z nim przespała? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, to jeśli np. miałam 13lat i całowałam się z 13latkiem, to jest normalne by mieć 24lata i całować się z 13latkiem, obrończynie? W końcu skoro wtedy się z nim całowałam to co mi teraz przeszkadza? :D No nie, na tym własnie polegają różnice wiekowe. Że jak ma się dany wiek to celujemy w konkretny wiek. 60latka i 65 latek sa na swoim poziomie, 40 i 45 podobnie. A 22 i 68 nie. x Ja jestem ciut starsza od autorki i nie wyobrażam sobie czegokolwiek z moim teściem XD Czy jego kolegami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę , że autorka była sama i po prostu się zauroczyła , dała się ponieść . Szczerze , ja mam męża 15 lat starszego ale tego nie widać , bo on nie wygląda na tyle . Jesteśmy już razem kilka dobrych lat , po ślubie już 5 i mąż nadal mnie pociąga fizycznie , mamy razem dziecko , w planach drugie . Nie ma obwisłych jaj , zadbany , pachnący , umięśniony . Za gościa ze śmierdzącymi stopami , nie dbającego o higienę , zepsutymi zębami też nie brałabym się , albo za lenia . Jeśli autorka go kocha to nie widzę tutaj problemu , jeśli nie wyobraża sobie z nim życia to po prostu sama wychowałabym dziecko , albo chciała alimentów . Najlepszym rozwiązaniem było by gościowi nic nie mówić , jeśli ją stać na samotne macierzyństwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby dlaczego mialaby mu nie mowić . Nabroił to niech ponosi konsekwencje też. Zreszta alimenty jej sie naleza,tylko nie wiadomo jak dlugo ,bo facet za dlugo moze nue pozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet umrze to dziecko będzie miało rente po ojcu. Wy sie tak dziwicie,a ja wam powiem że mnie pociąga mój teść który ma 67 lat.Zawsze czysty,pachnący,prosty.A mój mąż zgarbiony,bardzo mu śmierdzi z buzi pomimo tego że ma wyleczone zęby i nawet jak umyje zęby to i tak okropnie śmierdzi,chodzi w dresach,włosy w nieładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie tego się obawiałam zakładając ten temat... W każdym razie jeśli ktoś ma coś ciekawego do powiedzenia to będę bardzo wdzięczna. Autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiem na kilka komentarzy. Po pierwsze tak dla sprostowania ponieważ widzę, że pojawiają się różne osądy. On nie jest żonaty. Jest samotnym wdowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tutaj zapytał mnie o moją rodzinę. Mam rodziców ale nie utrzymuję z nimi kontaktu. W moim domu rodzinnym źle się działo. Byłam często bita przez ojca alkoholika, a mama obwiniała mnie o wszystkie swoje życiowe niepowodzenia. Wyjechałam na studia do większego miasta, przez ten czas sama się utrzymuję. Wyjazd na studia był dla mnie taką możliwością ucieczki z domu. Za niedługo skończę licencjat, miałam w planach studia magisterskie ale nie wiem jak to się uda w tej sytuacji. Jedyny plus, że te studia będę mogła skończyć normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i chyba najczęściej powtarzające się pytanie "Dziewczyno dlaczego to zrobiłaś?!". To był tylko raz. Jeden raz, pierwszy raz. On wiedząc, że jestem sama zaprosił mnie na wigilię w święta Bożego Narodzenia. Zgodziłam się przyjść. W końcu to starszy człowiek i też jest samotny. Wtedy to się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On już wie, że jestem w ciąży. Od początku wiedział. Od razu mu powiedziałam. Nie rozumiem dlaczego miałabym nic mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko fajnie pieknie tylko dzieciaka szkoda bo tez bedziesz go obwiniac jak twa mama. Dlaczego nie zabezpieczylas sie glupia? I jak tu miec szacunek do dzisiejszych dziewczynek bo ja tylko za to,ze ktos mnie zauwazyl nie dalam do lozka. Do tego przyklad twej ynteligencjy bedziemy przy twym boku do konca zycia. Facet tez jakies cwok bo widac nie porozmawial z toba. Sie dobraliscie. Nie Masz przyjaciolnz ktorymi mozesz pogadac tylko zygasz na publicznym forum? Dno I kilo mulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego miałabym obwiniać dziecko? Przecież nie jest niczemu winne. Nikt tego nie planował, wyszło spontanicznie wtedy w wigilię i się stało. Nie mam przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac twa yntelygencje. Twoja mama miala powod by Cie obwiniac? No to teraz weszlas w jej buty. Do tego aspoleczna I niekomunikatywna widac. Powodzenia bedziemy Ci niezbedne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nie mam zamiaru winić dziecka. Jestem raczej mało ufna wobec ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze kafe jest tu komus niezbedne. nie rozumiem tych wszystkich zlosliwosci i nie. nie jestem autorka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet zapewne na emeryturze,wiec bedzie mógł sie zajac dzieckiem,a ty skonczysz studia i jakos to bedzie.A moze nawet zdecydujecie sie na wspólne życie.Stało sie i nie odstanie.Szkoda ze nie wyczułas wtedy ze masz płodne dni,no trudno. A jaki z wyglądu i charakteru jest ten facet,tak z ciekawosci sie pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×