Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Będę miała dziecko z dużo starszym mężczyzną.

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli mam być szczera, chociaż podejrzewam, że mało kto będzie w stanie to zrozumieć to między nami wytworzyła się taka więź, ufamy sobie i zbliżyliśmy się do siebie w ostatnim czasie. Nigdy w życiu nie spotkałam takiego człowieka jak on i jestem szczęśliwa z tego powodu. Pokochałam go, a to, że jest starszy w niczym mi nie przeszkadza. Podoba mi się zarówno to jak wygląda jak i jego osobowość. Może dla innych to nie jest normalne ale ja nigdy nie zwracałam uwagi w stronę rówieśników, młodych mężczyzn... Tacy zawsze byli dla mnie niezbyt interesujący i mało męscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syndrom braku ojca autorko ale grunt że jesteś szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanko kochana, jak temu staruszkowi opiertolilas knage to chociaż ci dobrze zapłacił? A dziecku co powiesz ze to twój pradziadek jak się spyta co to za jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ty autorko nikogo przed nim nie mialas to skad wiesz jak wygląda milosc?pytam,bo piszesz,ze go pokochalas. A on ciebie? a czujesz tego dzidziusia w sobie?jakie uczucia żywisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zrobiłam tego dla pieniędzy, a dziecku powiem prawdę. W końcu będzie ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się, nigdy nie miałam ale czy to oznacza, że nie potrafię kochać? Zupełnie się nie spodziewałam tego, że będę w ciąży, na początku czułam strach i cały czas mi towarzyszy chociaż mniej dlatego, że zaczęłam się z tym oswajać... Pokochałam tą maleńką istotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znasz płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Chłopczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sypiasz z nim autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowokator kafeteryjny :d:d:d:d:d wróciłeś ::::::::::::::::d??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu jest też inny projekt kafe jak to 23-latka jest opiekunką trójki malych dzieci(w tym jedno bodaj niemowlę)a facet-ojciec tych dzieci w kilka m-cy po śmierci żony oswiadczył sie jej.Oboje nic do siebie nie czują,ale życ bez siebie nie potrafią bo się przyjaznią.!Nie wiadomo kiedy,bo pracuje dniami i nocami a jak wraca do domu to ona wychodzi do swojego. Najlepiej jakby dziewczę nie pracowalo jak jego śp.żona,wspolnych dzieci nie,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na miejscu syna tego dziadziusia oklepal bym ci pysk, bo jeśli piszesz prawdę to na bank chodzi o mieszkanko, dziadek długo niepozyje dobrze to wiesz naciagaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROWOKACJA :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D A dla takich pazernych co by tak chciały na hajs starca lecieć -ogrome ryzyko dziecka z wadami plus to co spotkało jedna celebrytką związana ze starcem -figę dostała :D tylko wstyd jej pozostał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyluzujcie w tych dwoch ostatnich postach:przeciez ona nie jest narzeczoną,żoną,spadkobierca. Wy jak cos wy myslicie to nóż w kieszeni sie otwiera. Z fusów wrózycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi jeśli ktoś ma takie zdanie. Ja nawet nie znam jego sytuacji materialnej i nie interesowałam się tym nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno,jesli to nie prowo to nie czuc od ciebie zadnych uczuć.Moze przez swoją rodzinę masz zaburzone postrzeganie rzeczywistosci.Jak masz czas zapisz sie na NFZ na terapię,bo twoje DDA wylazi jak niektorym słoma z butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Poszukuję do programu telewizyjnego osób , które są w związku z młodszym mężczyzną lub młodszą kobietą (około 10 lat lub więcej) i chciałyby sprawdzić czy mogą ufać swojemu partnerowi / partnerce. Jeśli ma Pan/Pani taką sytuację lub zna kogoś, kto mógłby być zainteresowany - proszę o przesłanie numeru telefonu, a oddzwonię i opowiem o szczegółach. Rozmowa jest niezobowiązująca i nie oznacza udziału w programie. Zgłoszenia na adres wer.stanuch@gmail.com Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj z tym spamem,bo podbijasz prowo i projekt kafe.Juz ucichło i teraz znów w góre ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem co u autorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie już urodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×