Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Operacja powiększenia piersi w Łodzi

Polecane posty

Gość gość

Czy byłby ktoś w stanie polecić mi dobrą klinikę chirurgii plastycznej w Łodzi, w której mogę wykonać operację powiększenia piersi implantami? Może ktoś miał jakieś doświadczenia z tamtejszymi klinikami? Chciałbym poznać opinię pań, które korzystały z usług kliniki lub mają wiarygodne informacje na ten temat. Byłaby to moja pierwsza operacja, więc bardzo zależy mi na tym, żeby znaleźć się w dobrych rękach. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bijakowa

chcesz mieć ładne piersi, bez komplikacji a nie spaprane to idz na Piotrkowską do Dermedu , przyjmuje tam dr Dorota Żukowska. Dla mnie najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Ja zajechałam aż do Krakowa bo w okolicy nikogo godnego uwagi i jeszcze za rozsądną cenę nie znalazłam. Znalazłam parę artykułów o Dominiku Boligłowie z Krakowa i pojechałam sprawdzić. Okazał się tak cierpliwy i zaangażowany w rozmowę, że zaryzykowałam powiększanie biustu własną tkanką tłuszczową. Poza tym nasiedziałam się w poczekalni i babki sobie chwaliły swoje piersi w jego wykonaniu. Także polecam, tym bardziej żę ten zabieg nie jest tak inwazyjny jak implanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama

Powiększałam biust ale też przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej bo raczej nie jestem zwolennikiem implantów. Zabieg wykonał dr Pabiańczyk w klinice w Krakowie i efekt jest bardziej subtelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amirka

no w łodzi to chyba żukowska najlepsza własnie. to specjalistka z doświadczeniem, gdzie indziej bym się bała iść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znam dr Dorotę Żukowska, też byłam właśnie przez nią operowana. Na prawde świetna chirurg plastyczna . w łódzkiej klinice dermed

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×