Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 latki i oglądanie bajek

Polecane posty

Gość gość

Ile minut, godzin w ciągu dnia wasze dzieci oglądają bajki? Chodzi o tv, komputer, tablet, komórke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie moze ze 2h ale to sa rzuty po ok 15min kilka razy dziennie, np kiedy ja przygotowuje obiad, kiedy prasuje i inne takie, wtedy dziecko tez ma chwile dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z 2 godziny dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do godziny dziennie, nieraz w ogóle. Ale nie chwalę się bo niewiele w tym mojej zasługi, młody potrafił wtedy godzinami zajmować się sobą, co najwyżej patrzyłam w jakim kierunku idzie jego pomysłowość i podawałam jedzenie. Bajki przed kąpielą miał. Jeszcze przed ciążą miałam dorywczo pod opieką jego kuzyna w wieku przedszkolnym i jemu za radą rodziców zresztą puszczałam nieraz krótkie bajki bo młody dziki zupełnie, żywiołowy i uwagi domagał się non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie godziny?! Czys ty oszalała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko też dużo ogląda, przynajmniej tak mi się wydaje, stąd moje pytanie. Potrafi wziąć komórkę, zaszyć się gdzieś w domu i oglądać. Sam włącza sobie bajki z youtuba - podpatrywał jak ja to robię, ale go nie uczyłam. Jak próbuje posunąć mu inną rozrywkę to często jest histeria. Czasami da się przekonać do wspólnego pieczenia ciasta, kolorowania, bawienia się zabawkową kuchnią, a innym razem wypada w histerię, która trwa z pół godziny. Nie podoba mi się to, staram się nie dopuścić do tego aby dziecko wzięło komórkę. Czytałam ze dzieci w takim wieku w ogóle nie powinny oglądać bajek. Zaczęło się tak niewinnie, jeden odcinek świnki peppy, a potem poszło lawinowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokoj, czasy sie zmienily. Tablet i komorka u nas niekoniecznie ale bajki w tv jak najbardziej. Oczywiscie odpowiednoe do wieku, u nas tez ok 2h dzoennie na kilka razy rozlozone. Nie koliduje to ze spacerami, klejeniem wycinanek, malowaniem farbami czy kolorowaniem kredkami i innymi tego typu zabawami manualnymi, do tego ksiazki, klocki, lalki. Ale ja tez mam prawo w ciagu dnia usiasc i odsapnac, nie jestem etatowym animatorem zabaw, jestem matka ktora ma czasem gorszy dzien, boli mnie czasem glowa, czasem nie chce mi sie sleczec nad blokiem rysunkowym z mazakiem w rece i zwyczajnie chce miec swiety spokoj przez kilkanascie min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może godzinę max. Jedyną bajką, którą rzeczywiście ogląda to masza i niedźwiedź ale one mają po 5-10min to max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie że dostaniecie order matki roku bo Wasze dzieci nie oglądają tv? Poważka, można się wpisywać na listę na wychowam.geniusza.o.matko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachęć swoje dziecko, aby kolorowało. To dużo lepsze niż telewizor i komputer. Polecam kredki świecowe ze strony http://www.cozacena.pl . W sklepie CoZaCena mamy bardzo duży wybór i z pewnością każdy z nas znajdzie coś dla siebie. Umożliwiajmy dziecku trenowanie ręki. To bardzo ważne przy nauce pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×