Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wielodzietne rodziny w tych czasach to patologia a matki wielodzietne to

Polecane posty

Gość gość
mnie wkurwiają Ci ludzie co uważają że tylko wielodzietni to patologia wczoraj dziecko 2 i pół letnie wypadło z 3 piętra jest w stanie krytycznym obydwoje rodzice pijani z tego co wiem mieli tylko to jedno dziecko :-( Patole mogą być z jednym dzieciakiem a może być rodzina z 15 dzieci i tej patologii to nie będzie o czym tu mowa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byla tutaj taka laska Kamilka21 . W domu bieda ( wstawila kiedys zdjecia) dzieciaki w straych wytartych ciuchac. Ona ma ok 30 lat i nigdy nue pracowala. Pobiera wszystkie zasilki zokierki ALE... 4 dzieci musi byc " bo ona chciała duza rodzinę" . .porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam identyczną koleżankę wszędzie ola Boga jaka jest nieszczęśliwa i biedna ludzie jej na wsi i w ogóle pomagali a jak kawę piłyśmy to byłam w szoku czego ona i dzieciaki w domu nie miały :-o na pokaz to se można :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w rodzinie, małżeństwo z piątką dzieci. Planowali trójkę max czwórkę dzieci, ale po pierwszym synku trafiły im się dwa razy pod rząd bliźniaki. Oboje pracują, a dzieci mają własne pokoje, więc o patologii u nich nie można mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalizowanie to P/I/E/R/D/O/L/E/N/I/E :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałam teraz tvn 24.wypowiadała sie pani minister z Pisu,że chcieliby w przyszłości zmienić ustawę 500+ na taką,żeby te 500 zl.na dziecko było pobierane dopóki dziecko się uczy max do 26 roku życia a nie do 18 !!Ale byłoby super.Myśle,że jak wygrają kolejne wybory to tak zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słyszałam nic pitolisz brednie do gofnoburzy :-o i pewnie znajdziesz rzeszę idiotek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiadała sie!Ta starsza,czarne włosy w okularach!Była w studio tvn 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam.Mówiła to Elżbieta Witek.Lecz wyraźnie zaznaczyła,że na dzień dzisiejszy "jest to marzeniem",więc nie podjudzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama trojki
Słabo mi jak Was czytam. Mam własną firmę, mąż pracuje i tez nieźle zarabia. Mieszkamy w bloku (metraż nie aż tak wielki 74metry) bo taki był nasz wybór. MAmy trójkę dzieciaczków (2 chłopców i coreczke) i marzy nam się jeszvze jeden dzidziuś. Jako że oboje jesteśmy jedynakiem postawiliśmy sobie taki cel w życiu. Dobrze zarabiać i mieć sporą gromadke. Uważam że pomiescimy sie w tym 3 pokojowym mieszkanku bo to nie metraż jest najważniejszy a miłość w rodzinie a jeśli będzie nam za ciasno (choć nie sądzę bo póki co dajemy rade i wcale nie jest zle) to stać nas na zmianę mieszkania na większe. Pomyślcie ze niektórzy chcą mieć więcej dzieci z wyboru - a nie patologii i wpadek. Pomyślcie o tych jedynakach mieszkających w super wielkich domach dla których rodzic ma max godzine czasu w tygodniu. Ja mimo że zarządzam firma (jednoosobowa wec zlecenia robie sama) staram się codzien nie mieć minimum 2-3 godzinki dla dzieciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×