Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

analiza upadku ero

Polecane posty

Gość gość
niektórzy mają za ciasne bereciki... Iceberg😘:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Faceci ich olali , znajome unikają , to tutaj ciało stare wystawiają, na kopa w d...pę czekają Cccc :-D:-D:-D:-D:-D pokaż swoje ciało wylogowana idiotko :-P:-P:-P:-P:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej zrobić zrobić duuużą kupę i zwalić na kota:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pluszowego w dodatku...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zero argumentacji. :( Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zero argumentów tak jak zero treści , oprócz bluzgów i śmiechów jednej głupiej z drugiej jeszcze głupszej. Ero w likwidacji. Tylko syndyk kładzie lachę i zbiera kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie z nimi jak ze zdebilałymi ułomami się gada :D Te Ciotki to jednak idiotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie jak z dziećmi w podstawowce -jesteś głupia - nie bo ty jesteś głupia i brzydka -nieprawda ty brzydsza poziom taki sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ty zabrałaś mi faceta Masz stare ciało Jesteś głupia bbbb Syf był zawsze i będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co od lat biegacie po tematach innych lasek z wyzwiskami i oskarżeniami? ha :D ból duuuupy macie ciotki zaciskaj zwieracze oj zaciskaj bo hemoroid wyskoczy jednej i drugiej :D i ciśnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest jak się stare panny niedopchnięte dorwą do forume:classic_cool:💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forume, czy jak wolisz ero :O, to nie tylko "grupy", to masa ludzi piszących sobie, flirtujących i wrzucających foty do oceny. Naprawdę nie wierzę, że nie możesz znaleźć coś dla siebie? Wszystko ładnie pięknie wyeksponowane. Za i przeciw a prawda jest taka, że ze wszystkich tematów a jest ich mnóstwo na F8, wybierasz, właśnie te, gdzie ludzie się troszeczkę znają. Na tyle by pisać sobie o niczym, puścić muzę i pociągnąć za warkoczyki, jak trzeba, lub napisać mamei, by nie czesał się w ząbek. Przyznaj się lepiej, że jesteś pomarańczową marudą a nie osobą, która potrafi patrzeć dalej niż za horyzont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fatalnie to wszystko brzmi niestety. Czytam i rzeczywiście. Uważam, że taka licytacja to poziom podstawówki. Sama starałam się być dziś obiektywna. Jedyna uwaga- Muszko zainwestuj w jedną, a porządną szminkę. To tak obok tematu, bo nagle z tym wyskoczyłaś. Trochę na Filipa z Konopii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja wrzuć yt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co z konkurencyjnych portali hejtowali tu na Kafe, wykonali bardzo dobra prace. A Ci ktorzy pod ich presja dali sie wciagnac sa jak te glupie barany prowadzone na żeź. Podajcie sobie teraz znak pokoju i zniszczcie ostatnich na tym forum. Widac, ze uczucia czlowieczenstwa u was zanikaja, gratuluje i zegnam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cisnij i prut haja?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "Tak to jest jak się stare panny niedopchnięte" - Ale o co ci chodzi? Dlaczego każesz mi myśleć że zdominowały forume? Robisz tanią sensacjone i myślisz, że to sprzedasz. Jakie są te "niedopchnięte" a każdą wybronię pomarańczowy przybłędo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Won z ciotkami. Ero bez nich byłoby klubem do fajnej dyskusji , lecz syfy , które tu wyprawiają powodują , że stało się rynsztokiem vel zbiegowiskiem frustratów i gimbusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sobie popisaliśmy. :O Temat zacięty. :O Tu ludzie nie piszą tylko albo przepychają, albo czekają by przepychać. To jest prawdziwy UPADEK !!!! Forum dyskusyjne a ludzie nie piszą, tylko przepychają tematy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głośne beknięcie
💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Won z ciotkami. Ero bez nich byłoby klubem do fajnej dyskusji , lecz syfy , które tu wyprawiają powodują , że stało się rynsztokiem vel zbiegowiskiem frustratów i gimbusów. X I masz racje gosciu 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego" ciotki"? Czy dlatego że są w określonym wieku? Czy jakieś inne przyczyny? Bo niestety ,czytam "ciotki" i widzę starsze, złośliwe kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare ciotki pożarły śniadanie , obsrały porcelanę , a teraz bekają na kafe. Smród zepsutych siekaczy wykręca litery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem stara, a akurat moje ząbki są moją dumą :) Miłego, słodkiego dnia, hejtereczki 🖐️ Ciotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy przepraszam, skłamałam: nie mam zepsutych siekaczy dzięki sztucznej szczęce :( Dobra, bo nie powinnam się tak śmiać, proteza od tego wypada :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Radakcjo, jakiś ruch powodujący, że psychol nie będzie "zapychać" tematów przez wrzucanie swojego spamu po kilka postów na minutę. Blokuje całkowicie rozmowy, niszczy tematy. To trwa miesiącami. Wiem, gadam do ścianypechowiec.gif gość dziś Założyliście konkurencyjne forum, nawoływaliście do opuszczenia Kafeterii a teraz płacz? Tak więc mówicie do ściany Pozdrolapka.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stare kwoki typu bó, vałka, sorella, kuszydło, haja hejtują. wtóruje błędny, prymitywny samiec aka psuj, żmij i widmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×