Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

analiza upadku ero

Polecane posty

Gość gość
Liżą psie zadki i popuszczają szparki , to kobiety z ero , hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkosmata
Bo my mamy priv, wy nic nie wiecie bo my mamy priv i prywatne forum i tak w kółko... To się dziwicie że nikt tu nie chce pisać oprócz stałych bywalców?Nikt nie chce być zapchajdziurą.Szkoda tylko że ci co tak na tych privach i forach prywatnych siedzą włażą i rozwalają innym tematy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jesteś kimś ze stałych i zawsze przyłażą zamiast siedzieć na swoich tasiemcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mają siedzieć na swoich tasiemcach skoro się pożali a nowe osoby wyhejtowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zawsze jesteś kimś ze stałych i zawsze przyłażą zamiast siedzieć na swoich tasiemcach. x Poskarż się konkretnie, na który Twój temat Ci my na przykład "przylazłyśmy" i przeszkodziłyśmy w tym czymś, co tam robiłaś (zapewne czymś powalająco erotycznym)? :classic_cool: Podaj konkretnie, żebym wiedziała, który omijać, nie chciałabym przypadkiem zrujnować Ci znowu ważnej erotycznej misji :( ;) M. Eve ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero siadłam do kawy spokojniej, piszcie dalej, takie tematy są najlepsze ;) M.E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musia :) 🖐️ Czekaj, jeszcze tu jednego kwiatka widziałam odnośnie nas obu (pomijając stek standardowych bzdetów), zaraz poszukam... :P M.E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O cholera, gęsina naprawdę nienawidzi ostatnio personalnie mnie :D Ło matko, jeśli cię przypadkiem odrzuciłam, to przepraszam, niechcący :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy go już zjebałyście. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Bardzo mnie bawi ten gość od tego spamu. Tracić życie na wrzucanie całymi dniami takich głupot to trzeba mieć nierówno pod deklem. No cóż ale bywa i tak, jedni ratują mały dzieci w Etopii czy chociaż klikają każdego dnia Pajacyka, a ten woli w taki sposób . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to: gość dziś Dlatego np. Eve i Mucha zaczęły hejtować Hajabuze bo Psuj lubi z nią pisać. x Oczywiście to właśnie dlatego :D :D :D :classic_cool: (bez urazy, Psuj ;) ) x Rozpracowujcie dzielnie, poczytam co dalej :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autoryzuję gość dziś M.E. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Na Rząd Beaty Szydło Oni na takich biednych wyglądają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musia, no widzisz, trollownia błędnie myśli, że interesowałaś się Najem, powinnaś wyprowadzić ich niezwłocznie z błędu, że tak naprawdę to Psujem (znów bez urazy ;) ) :P Nie można pozwolić, by ci biedni ludzie żyli w niedoinformowaniu :( Jeszcze bym rozumiała, że ja, bo to głównie ja mam na pieńku, ale Ty Musia to kompletnie nie wiem, skąd się wzięłaś w tym obrazku z takim powodem :D Ero-mózgowcy :classic_cool: M.E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaden temat nie może być normalny... nawet ten nienormalny... gęsio co ci to daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A wy go już zj**ałyście. pechowiec.gif x No to mówię: konkretnie poskarż się, który to był :) Założysz następny i żadna Ci nie wejdzie, słowo :) Nie mogłabym spać spokojnie, gdybym Ci niechcący zrujnowała erotyczną ekspresję :classic_cool: No to który to był? :) M.E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gęsio nie odpowiedziałaś na pytanie co ci to daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszka śmierdziuszka dziś Wiesz Mid mi się wydaje, że na końcu i tak będzie jak w modzie na sukces. Każdy z każdym jezyk.gif x Wolę tę nudną opcję i chcę z jednym :classic_cool: Jak na nudziarę przystało 💤 M.E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadam komuś wyżej, kto zadał daremne pytanie do gąsiora, co mu to daje (on nie przemawia ludzkim głosem niestety) :) Gąsiorowi to od miesięcy daje iluzję kontroli i wpływu (np. na mnie) :) Może gdyby nie to, rozpieprzyłby sobie łeb z rozpędu o ścianę z rozpaczy, kto wie, może ratujemy mu tym samym życie :classic_cool: Praca wzywa jeszcze. Musia 🖐️ M.E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm... nie potrafisz odpowiedzieć... to może inaczej po co to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Oj tyle pracy gościa sympatycznego i na próżno :( Nie mają nic szacunku dla Twojej pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×