Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

analiza upadku ero

Polecane posty

Gość gość
A jak teraz rozwalają tematy innym? Wchodzą z gęsia :D Wiedzą, że temat poleci, więc wiooo i rozjepany. :) A one przecież i tak mają skrypt, który Cynik napisał, skraca, albo w ogóle niweluje wybrane posty do zera, np gęsi. Tak więc szanowni państwo, jeśli jeszcze macie złudzenia to przemyślcie to raz jeszcze. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmatu nazywać ciebie pedofilem to obraza dla chorych psychicznie pedofilów, bo ty świadomie groziłeś jak doprowadzisz do tego, że matka osieroci dzieci. Ktoś taki jak ty powinien zgnić w kryminale. Wyjazd z forum komuchu. szmatu opuść grzecznie kolejny temat, bo tym jak groziłeś że doprowadzisz S. W. do samobójstwa i osieroci dzieci przegiąłeś. Jesteś spalony na tym nicku stary komuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najszybszy w mieście dziś Nie kłam że temat żart, bo każdy wie że się spiłeś i w napadzie pijackiej szczerości ujawniłeś to co miało być waszą tajemnicą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-Najszybszy w mieście// żonaty, nieco ponad trzydziestoletni wielbiciel ero kureff. Zbieracz jotpegów. Znany ze znudzonych emotek i nienawiści do Kaczora Kaczafiego. Przegryw i alkoholik. Z miasta Łodzi przegryw pochodzi. -Kusza myślivski aka coś tam, coś tam// Ponad trzydzieści lat. Słoik podwarszawski. Brzydka jak pochmurna noc pseudointeligentka. S/r/a na kafełłe pięć lat, ostatnio jej mózg wysrał Petrova.Trollica. Człowiek z teflonu, żadne świństwo jej nie rusza ani wzrusza. - Androgen// Żonaty fajfus bez zęba na boku , żeby nie powiedzieć dziewczyna bez zęba na przedzie. Roochacz wirtualny, w kontaktach damsko-męskich ustawia się w roli bogatego byznesmena naprzeciw tanich suk. -Imperium// Trzydziestopięciolatka z Sopotu. Podobno tylko rok na kaffetełłe. Spier/do/liła sobie opinię opowiadaniem o czterech kafeteryjnych kootasach. Jest na prostej drodze do udowodnienia że można przez rok osiągnąć "poziom" pięcioletniego trolla Kuszy Petrov. Po dorysowaniu jej wąsów i brody może brać udział w Zjeździe Sobowtórów jako Conchita Wurst. -Koke// Rocznik 81. Warszawa. Specjalista od lizania rowów kafeteryjnych dajek. Znany z wpier/da/la/nia rodzyn z doop Malinek, 85-Blondynek, Słodkich i swojego ukochanego targetu; brunetek. Wieść niesie że lizał nawet Frii, na masce samochodu w kolorze rosso. Dzi**arz na stu majlach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naju a co ty w takim dobrym humorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naju dwie kobiety sie mocno tutaj skonfliktowały o Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Zawsze jak tutaj jestem to mam dobry humor. Przecież tutaj wchodzi się dla zabawy- czyż nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
1130 No nie każdy wie, bo ja nie wiem. :) A może Ty wiesz lepiej co ja robię niż ja sam? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie! Naju nie masz prawa być w dobrym humorze!... a zwłaszcza nie tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gęś jest z automatu, bo nawoływanie do opuszczenia forum jest niezgodne z regulaminem. Karma chociaż ci co namawiali powinni mieć ban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
1136 Przepraszam, nie wiedziałem że mam tutaj już na wsze czasy przypisaną gębe pijaka, nudziarza, alkoholika i wiecznego malkontenta :( Już wchodzę w swoją rolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwonka Śmierdziocha kogo oskarżysz tym razem, jest jeszcze ktoś komu nie napisałaś, że go obserwujesz i ty wiesz, a wiesz przecież najlepiej :o Paranoiczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłem że po opowiadaniu już z Najem nikt nie rozmawia jak kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwonka się zalogowała bo znudziła jej się obrona cioteczek:P To moje stanowisko w sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze , jak ktoś napisze kilka słów prawdy o patologii na ero , to zaraz temat obsiadają wszystkie tutejsze pasożyty i insekty i dążą do rozmycia tych kilku słów prawdy. G****ojady nie mające innego życia i popychadła w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha od rana się broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz ci napiszą że zazdrościsz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość dziś Zawsze , jak ktoś napisze kilka słów prawdy o patologii na ero , to zaraz temat obsiadają wszystkie tutejsze pasożyty i insekty i dążą do rozmycia tych kilku słów prawdy. G****ojady nie mające innego życia i popychadła w realu. ggggggggggggggggggggggggg Gdzie masz patalogię? w domu śmieciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
1139 Nawet jeśli tak jest, to chyba nie moja wina że ktoś wierzy że w lesie żyją skrzaty? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha po co ci zajęty facet alkoholiczko z dużą dópą? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najeczku jak wygląda różowa dziura Szamberium Agnieszki????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy myśleli że Naj jest ponad i ma dystans a tu wyszła Arka, opowiadania, privy czyli na ero jedno a na arce drugie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwonka dawaj dowody, bo oszczerstwami rzucasz na lewo i prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwonka to wrzód na dópie tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
1150 Skoro wszyscy tak myślą to Ty koniecznie musisz pokazać że jest inaczej? ;) Tylko jak, skoro nie masz pojęcia jak jest naprawdę . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nic nie udaję.:pwidziałem nogi do nieba z widokiem na molo i Madzię pod śliwką w namiociecyngiel i muszkę Kuszyi to wszystkoco tu udawać i po co?aha, i jeszcze wafelek po lodzie w Łebie. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×