Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

analiza upadku ero

Polecane posty

Gość gość
gość muszka cały czas pie**olicie o muszkach i o tym jak was gryzą i tak dalej. zresztą nie bardzo wierzę, że nie jestes imperium. Skończcie komenty na mój temat i z chęcią przestanę tu zaglądać. smiech.gif gość muszka Super, będę wdzięczna jak zaczniecie pisać o biedronkach albo komarach. Używanie słowa mucha może być odebrane dwuznacznie nieaniołku. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Ja też nie ale dla przykładu dobrego mogę wrzucić te cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuję tego Naj, choć kupuję, że to akurat może Ci zwisać. Kusza, ale chcesz wrzucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odbij ode mnie kobieto, domyślam się, że to ty wczoraj rzuciłas kąśliwy komentarz z pomarańczy. X No tak, Muszko ale ty jesteś poszkodowana i reszta kretynek ciotek też💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naju przeszkadza ci, że ktoś ma na Ciebie ochotę i chce Cię uwieść? Pytam w oparciu o zarzuty. Czujesz się zgwałcony w jakikolwiek sposób? Oczyść nam atmosferę i gratulacje tylko Ty i Kusza macie odwagę się zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
1103 Poważnie tak trudno zrozumieć że ktoś traktuję to miejsce jako zabawe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość muszka ] Dobrze, powiem tak. Czułam się adorowana przez wielu facetów z ero, nie tylko przez najszybszego. Pewnie to moja paranoja jak zaraz oznajmicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
1105 Przecież to nie ja mam problem z tym że ktoś tam coś napisał na mój temat. Mnie to najczęściej bawi. Inni to przeżywają. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabasko nikogo nie hejtowala, miala swoje tematy, calkiem fajne, ale to bardzo ciotkom przeszkadzalo, wiec sie zgadaly zeby ja zniszczyc, wtedy wszyscy faceci musieliby pisac u nich. Naslalay na nia Wilka i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie trudno jest zrozumieć, że ktoś traktuje to miejsce jako zabawe. Z czasem jednak uczesnicząc w czymkolwiek mimowolnie się angazujemy, podlegamy ocenie innych i sami zaczynamy oceniać. Nie wierzę, że nigdy nic Cię nie ruszyło.Nie ma ludzi całkowicie zdsytansowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielka mi odwaga napisać stanowisko po tym jak jak już dziewczynę zespamował Wilk a cioteczki się przyglądały, ale jak Zwidek się przyznał do spamowania to udawały że sprawy nie ma. Rzyg i żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naju więc nie ma.nie było między Tobą a Imperium, lub Muchą nic? Nic Cię z żadną z nich nie łączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo łatwiej obarczyć jakiś żeński nick niż faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SZybki jest kochankiem Imperium.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wielka mi odwaga napisać stanowisko po tym jak jak już dziewczynę zespamował Wilk a cioteczki się przyglądały, ale jak Zwidek się przyznał do spamowania to udawały że sprawy nie ma. Rzyg i żal.plspioch.gif 777777777 Zrób test ciążowy bo chyba w ciąży jesteś. :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najszybszy w mieście 2015.03.06 Zaprawdę powiadam Wam. W niedalekiej przyszłości pojawi się między Wami internetowy Noe. Który gdzieś w czeluściach wirtualnego świata zbuduję Arkę, na którą zacznie przygarniać zagubione wirtualne owieczki. Będzie to robił głównie poprzez ciemnowłosego Anioła. A cały ten Kafeteryjny bałagan zostanie zniszczony poprzez coraz większą pogardę, chamstwo, dwulicowość i hipokryzję. spioch.gif Nawróćcie się..... Jest jeszcze dla Was nadzieja spioch.gif XXX A tym tematem Najuś wcale nie chciał podzielić kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćmucha Podobnie jest z hają, nikt jej nawet nie zwróci uwagi. Pewnie to była tajemnica poliszynela, że hajeczka hejtuje, tylko ciotki sie zorientowały niedawno. Buzi buzi, jak słodko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najuś wypaplał o innym forum, Sazmberium napisał, że się pieprzyła z nim i Wilkiem :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Naju. Naj nie ma obowiązku odpowiadać na intymne pytania. Nigdy nie widziałam cycków Kuszy, myślałam, że to "nie wypada" na forum erotycznym pokazywać [patrz post 1] Czy warto było doprowadzić do sytuacji sprzed, jak piszecie dwóch lat, dla kilku facetów, którzy i tak raczej piszą z kim chcą lub wcale? Nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to ciotki naslaly Wilka na Tab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maruś to może nie trzeba było nawolywac do opuszczenia kaffe, z góry było wiadomo, że wszyscy wrócicie z podkulonymi ogonami. In rowniez, przecież na arce pisał, foty wklejał po co wam to wszytko? nie przeżyjecie bez paplaniny? błehehe żenujace. To wasze prywatne forum było takim samym poronionym pomyslem jak prawo Wilka. A teraz popatrzcie, ciotki pchają tematy, i porozumiewają sie przez czytanie swoich profili bo? (czyzby tylko tutaj mogły pisac) naju nie ma kogo wyrywać bo jest spalony In 4imp i reszta wersetow tez udają, że ich na arce nie było. Nie wspominajac o reszcie nagle te cale j-elita udają że sie nie znają hehe żenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.11 Gościu? Jeśli chodzi o Tymona to cytuję tylko jego wypowiedź.Nie podoba mi się ze uważasz, iż jakieś tam mityczne pisiory zieją jadem a reszta społeczeństwa to ofiary pisowskiego jadu. A ja myślę że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Akurat ja miałam nieprzyjemność, jeszcze jako studentka widzieć z bliska tą według Ciebie"nie ziejącą jadem" część społeczeństwa w dużym mieście, w 2010. I powiem Ci że tyle jadu i pogardy nie widziałam do wówczas... Jakoś ja również nie widzę przyszłości w kraju, w którym miałby rządzić ktoś kto w biały dzień wdziera się do redakcji, na cmentarzu ustala to i owo i "odwołuje" redaktora naczelnego krytycznego wobec rządu..Wiesz.Mi,kobiecie,która nie ma jeszcze dzieci wstyd jest, że na czele marszu w obronie demokracji idzie człowiek który nie przestrzega podstawowych praw kodeksu rodzinnego i miga się od płacenia na swoje dzieci.Mało tego,dobrowolnie zwalnia się z dobrze płatnej pracy żeby uniknąć komornika.Wstyd że upomina się o rzeczy wielkie a sam nie dotrzymuje podstawowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz się pożegnam. Liczę na konstruktywne wypowiedzi, choć pewnie skończy się jak zwykle. Kuszo, Naju, Andro, goście 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Maruś to może nie trzeba było nawolywac do opuszczenia kaffe, z góry było wiadomo, że wszyscy wrócicie z podkulonymi ogonami. In rowniez, przecież na arce pisał, foty wklejał po co wam to wszytko? nie przeżyjecie bez paplaniny? błehehe żenujace. To wasze prywatne forum było takim samym poronionym pomyslem jak prawo Wilka. A teraz popatrzcie, ciotki pchają tematy, i porozumiewają sie przez czytanie swoich profili bo? (czyzby tylko tutaj mogły pisac) naju nie ma kogo wyrywać bo jest spalony In 4imp i reszta wersetow tez udają, że ich na arce nie było. Nie wspominajac o reszcie nagle te cale j-elita udają że sie nie znają hehe żenua 3333333 Żenya to ty wylogowana cooorrrfo bo cię nie zaprosili, zmień informatora bo masz złe wieści niezaproszona qrewko.:O:P:P:P:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przeciez to ciotki naslaly Wilka na Tab X Madzia nigdy tego nie ukrywała, przynajmniej miała odwage sie do tego przyznać, a reszta ciotek siedziała cicho i czekały aż tab odpuści przez spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jedna z głowy, potem zabrały się za Awarię. :D:D:D Ciotki scena wasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błędny nie możesz przeżyć ze Tabasko hejtera odeszła? Tititittiit, zdrajczyku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Ruszyło mnie czasami oczywiście, ale nie tyle żeby przeżywać to jakoś szczególnie tutaj czy w życiu. :) Co do tematu o Arce. To ten temat pokazuję pięknie jak ludzie nie mają dystansu do tego miejsca. Temat żart, założony dla zabawy. Jeśli kogoś nim uraziłem lub zaszkodziłem to przepraszam. Tylko czy jest sens przeżywać? Według mnie nie.Nawoływanie do opuszczenia tego miejsca? Ja nie mam takiej władzy żeby mieć wpływ na kogoś by opuszczał lub nie jakieś miejsce. :) Szczególnie że nie mam i nigdy nie miałem wpływu na to "lepsze miejsce". ;) O moich prywatnych tematach się nie wypowiadam, bo nikomu nic do tego jakie mam lub nie mam stosunki z innymi uczestnikami tego miejsca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy was podniecają takie tematy gdzie każdy każdemu może dopie//rdolić z anonima?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×