Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

analiza upadku ero

Polecane posty

Gość gość
Imperium to sie nie kryje z hejtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic Muszko, czy któras z ciotek, obojętnie- dlatego jak 99% osób pisze że macie paranoję to to nic innego jak wyrażanie swojego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie były obce argumenty: że nie ma dowodów? Przecież Mucha napisała od razu, że nie ma dowodów. Napisała tylko co uważa. Reszta to hejt pomarańczy. Kto by ją hejtował tak zaciekle przez długi czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oskarżanie bez dowodów, na podstawie poszlaków może i miałoby sens. Ale poproszę o motyw hejtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:40 ty masz paranoję idiotko. Daj dowody że to ciotki piszą albo zamknij gębę stosując sie do swojej zasady świetojebliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
To już nawet sobie spokojnie pohejtować i pospamować nie można ? :O Podobno mamy demokracje 😴 Komisja Wenecka powinna to zbadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego uważasz, że tylko Muszka ma hejt? Pewna, Tabasko, Imperium, Eve, Hajabuza i inni nie mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Mucha napisała od razu, że nie ma dowodów. X Nie napisała od razu debilko, tylko po tym jak już wilk zaspamował Tab i jej tematy a reszta ludzi potępiła ciotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naju czy czujesz się hejtowany i czy są konkretne powody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewna, Tabasko, Imperium, Eve, Hajabuza i inni nie mają? X Pewna i Tab dawno nie piszą a Haja ma hejt jedynie od ciotek bo sobie coś uroiły.Nieprawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabasko byla zazdrosna. błędny przychodził do ciotek w tym czasie a przeciez byl JEJ rycerzem, cynik, naj, nocny szfendacz, toledo i wielu innych. Sama kiedys napisala ze to nudziary. zwykla zazdrosc o uwage facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium tez ma hejt ale ostatnio jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli analuzując zazdrość o mężczyzn. Czy ci mężczyźni nadal piszą z Ciotkami w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10-47 szpital Tworki zaprasza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przecież Mucha napisała od razu, że nie ma dowodów. X Nie napisała od razu debilko, tylko po tym jak już wilk zaspamował Tab i jej tematy a reszta ludzi potępiła ciotk yyyy napisała w swoim stanowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A jakie to ma teraz znaczenie dla sytuacji sprzed dwóch lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
1045 Szczerze to mi wisi to hejtowanie. Dziwi mnie tylko że komuś chce się poświęcać swój wolny czas na to żeby napisać że jestem gejem, d****arzem czy inne takie. Szczególnie że mnie poważnie nie rusza. Plotki zawsze były, są i będą. Ja nie zamierzam z nimi walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naju, wątpię zeby komuś wisiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moszna dała stanowisko po fakcie, nie widzisz różnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestes moszna. Wczesniej wszystkie ciotki popierały wilka, potem bylo stanowisko muchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
1053 Nie wiem kim jest "komuś". Mi to wisi. Nie ma to zupełnie przełożenia na prawdziwe życie, prawdziwe problemy. To tylko net, forum nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie jesteś taki bezbronny Naju żeby potrzebować ochrony i oddzielasz życie od forum bez problemu. Gratulacje. Ciekawe dlaczego imni mają z tym problem. Gdyby każdy miał takie podejście nie potrzebowalibyśmy analizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszka śmierdziuszka 2015.02.08 Dzień dobry, Moje zdanie na temat tego, czy Tabasko jest spamerką. Nie wiem. Nie mam dowodów, adresu IP, maili i zdjęć Tabasko wklejającej ósemki nam na topik. Nie utrzymuję również z wilkiem kontaktu mailowego. Nie prosiłam go o interwencję. Nie miałam nigdy również zamiaru ujawniać swoich przemyśleń na forum publicznym, ale postanowiłam się podzielić nimi, skoro wilk robi to w naszej obronie i żeby zamknąć usta wszystkim prowokatorom i hejterom. Natomiast Ciebie wilku proszę żebyś zaprzestał już swojego postępowania w stos. do Tabasko, jeżeli robisz to żeby nas bronić. Nie wnikam już, w to jakie masz informacje, czy masz dowody itp. Pamiętacie moją wielką kłótnię na Morzu Grzechu z pewną trollicą? To był czas, w którym hejterzy zakładali topiki, że ciotki są winne wszystkiemu, że niszczyłyśmy Magdę, Słodką i wszyscy przez nas po kolei od nas odchodzą, ale jeżeli dobrze pamiętam, to nie miałyśmy zalewu spamu tylko u siebie. „Rzygi” i „Chomiki” były rozsiane równomiernie po całym forum. Któregoś razu obserwowalam hejterski topik założony przeciwko ‘Ciotkom’, gdzie jakaś kobieta napisała, że ona też zaczyna mieć ochotę nas trollować. A po godzinie przylazły na nasz topik trolle i ona też. Ja już wiedziałam, że to ona i się zaczęłam z nią kłócić. To był czas dzień, lub dzień po, w którym po forum szalał ‘chomik’ i w kłótni ze mną krzyknęła, że ona nie jest chomikiem i że ona na SWOIM temacie też miała chomika. Wtedy od razu kłócąc się z nią zaczęłam obserwować forum. Wszystkie główne topiki szły swoim rytmem za wyj. tabasko, która zniknęła: koło 19, jak tamta kobieta zaczęla mówić, że też chce nas trollować. A potem po zakończeniu rozmowy ze mną, kiedy ja jeszcze tam pokrzykiwałam, ona przestała się odzywać, a u siebie na topiku pojawiła się natychmiast nasza sąsiadka Tabasko. Ostatnio na topiku skierowanym do spamera/ki w naszej obronie pojawił się Twój wpis Tabasko: gość dziś hiihhiih, i "naaagle" ciotki nie piszą, a tu zamieszanie, jakie to płytkie Zalogujcie się, będzie weselej Tabasko dziś 12:22 autoryzuję. Trudno. x Co tam jeszcze? Nie mam nowego nicka ale mogę mieć Mam nowy seksowny avatar i mogę mieć nowy temat. Nie przywiązuję się do postaci Za co ja bym mogła "Ciotki" ukarać 888? Kocham Nową, spędzam z Nią w łóżku bardzo dużo czasu i jak idzie na babski comber to we mnie zazdrość się wzbiera "..o myszołowa szfendacza cynika nierealnego wilka?" Pozdrawiam serdecznie wymienionych Panów Do Bacówki nie chodzę, Ciotką nie jestem, bo nie posiadam stosownych dokumentów, zamiast poezji wolę prozę, Ciacha nie mam, a na karuzeli kręci mi się w głowie (to przez zaburzony błędnik). Nie świadczy on o sympatii do nas. Okej, możesz nas nawet nie lubić, ale daje mi to do myślenia, zwłaszcza, po tym jak ostatnio Nówka przyszła na topik i skonsternowana pytała, czy to prawda, że została wypisana z ‘ciotkowania’. Kiedy zapytałam, kto takie rzeczy jej opowiada, nic nie odpowiedziała. Wiem, że Cię lubi i jesteście blisko. W świetle powyższych obserwacji od razu pomyślałam, że to Ty ją nastawiasz przeciwko nam. Ja nie mam dowodów, mogę tylko domniemywać, czy jesteś spamerką, czy nie. Kiedyś myślałam, że to był jednorazowy wyskok, ewentualnie raz na jakiś czas wklejasz coś. Natomiast o tym, że to z Tobą wtedy rozmawiałam jestem przekonana. W tej sprawie staję po stronie Wilka, ale proszę Cię wilku o zakończenie tego. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec nigdy nie zmieniłeś swoich zachowań w oparciu o krytykę z forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwoliły żeby Wilk szalał i niszczył bogu ducha winna dziewczynę a potem stanowisko?Ułomna jesteś czy nie widzisz różnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze Kusza, możesz sie rozebrać :D wrzucaj foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogu ducha winną? Tabasko log in :D Tabasko to hejtera do kwadratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
1056 Nigdy, zawsze piszę to na co mam ochotę. Jeśli chcę się wygłupiać to się wygłupiam, jak chce pisać poważnie to piszę. Tylko tyle i aż tyle. Nikomu nie nakazuję pisania ze mną czy komentowania. Zawsze można olać mnie jak się nie podobam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość muszka Nie moja wina, że dostarczyłaś wszystkim pożywki wzdłuż i wszerz informując z kim sypiasz, jaki jest twój stan cywilny, jaka jesteś zamożna i jak bardzo pragniesz pochłonąć ci=pą wszystko co się rusza. Przerosła cię twoja własna kreacja i teraz szukasz winnych w mojej osobie. Zjadasz swój własny ogon. Przypierniczyłaś się do mnie dawno temu, choć w ogóle o tobie nawet nie myślałam. Chodziło ci o najszybszego, bo widziałaś, ze mnie adorował, a miałas swój sprytny planik zdobycia go. Czytałas nasze rozmowy na arce i zżerała cię zazdrość. Odbij ode mnie kobieto, domyślam się, że to ty wczoraj rzuciłas kąśliwy komentarz z pomarańczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza Myślivski to forum erotyczne. Wrzucaj. Moim zdaniem brakuje tolerancji na forum, co w efekcie powoduje hejty. Jeden zazdrości drugiemu, drugi oskarża trzeciego, trzeci nienawidzi pierwszego. I koło się zamyka. Bezkarność anonimowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×