Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Keratynowe prostowanie włosów, ktos mial?

Polecane posty

Gość gość

Moja fryzjerka (profesjonalny salon, ona szkolona w PL i za granica, prowadzila wiele lat salon w Londynie) proponuje mi wykonanie keratynowego prostowania wlosow, czyli tzw metoda brazylijska, regenerujaca wlosy. Mam krecone, puszace sie i trudne w ujarzmieniu wlosy. Nie wiem czy sie zdecydowac... Cena to kilkaset zlotych, czy efekt faktycznie utrzymuje sie do pol roku? Ile wy placilyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przyjaciółka miała to robione,nawet byłam z nia u fryzjera. Narzekała ze strasznie wychodzily jej włosy po tym zabiegu,i tak musiala je prostowac,no mozecnie tak mocno ale musiala. Ogólnie nie była zadowolona i wiecej nie robila tego. Ja mam krecone włosy,sciełam na krotko i co pare myc nakladam saszetke marion,laminowanie włosów,sa gładsze i nie pusza sie tak mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja robilam i bylam mega zadowolona. Mam bardzo puszace sie wlosy, lekko sie kreca. Po zabiegu efekt wow tylko trzymal sie dosc krotko nie cale 3 miesiace. Ale ja po miesiacu odpuscilam sobie specjalne kosmetyki do wlosow po keratynowym prostowaniu, zaczelam uzywac zwyklego szamponu i odzywki wiec moze dlatego. Moge z czystym sumieniem polecic. Tylko na rynku jest kilka produktow do prostowania, nie kazdy nadaje sie do kazdego rodzaju wlosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała sobie zrobić - mam bardzo mocno kręcone włosy. Nawet jak są mokre to się bardzo kręcą, ale boję się, że zrobią mi się oklapnięte przy skórze i dalej puszące przy końcówkach. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam prostowanie kreatynowe efekt utrzymywał się 8m ale stosowałam kosmetyki które dała mi fryzjerka na wizycie, zapłaciłam 550zl . Teraz też zamierzam na wakacje prostowac na stałe, przynajmniej będę miała spokój na plaży itd. Na koniec mogę dodać że nie musiałam używać dodatkowo prostownicy, po umyciu głowy nakładałam maseczkę na włosy po 2 min. Zmywalam, rozczesywalam włosy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobilam sobie sama w domu taka kuracje. Za zestaw do keratynowego prostowania wlosow zaplacilam ok 50 zl. Efekt lepszy niz sie spodziewalam. Bardzo puszyly mi sie wlosy,krecily na deszxzu,po myciu mialam zawsze siano na wlosach. Codziennie musialam je prostowac ale i tak pomagalo tylko na pare godzin. A teraz?? Od miesiaca nie uzylam prostownicy,po myciu gladkie i proste wrecz lejace sie ale nie przyklapniete. Zobaczymy jak dlugo sie utrzyma ten efekt ale na pewno powtorze zabieg jak bede musiala. Pozatym wlosy staly sie batdziej lsniace sa zdrowsze,odzywione. Z czystym umieniem polecam sposob domowy bo jest duzo duzo tanszy a tez skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę, że można ten zabieg zrobić w domu i wyjdzie tak jak u fryzjera. Coś musi być nie tak, moze efekt krócej się trzyma? Ja mam zrobione keratyną fryzjerską - amazon keratin i efekt utrzymuje mi się od 5 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem ciekawa tego zabiegu,a raczej efektów :) Już ze 2-3 lata temu fryzjerka mnie namawiała,ale nie byłam przekonana. Boję się,że wyjdzie efekt tłustych włosów i nic z tym nie zrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam ten zabieg robiony w salonie fryzjerskim i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam robione w salonie u mojej pani Kasi w In Harmony. No i rzeczywiście włosy są zregenerowane, miękkie i łątwiej się układają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W salonie, a w domu to rzeczywiście dwie różne sprawy. W salonie zawsze lepiej, bo profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można kupić keratynę Amazon Keratin, żeby zrobić samemu ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka kupuje kreatynę na wspólne z koleżanką i robią w domu.efekt utrzymuje się ok.miesiąca. dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety prostowanie Amazon Keratin można zrobić tylko w salonie, zapytaj swojego fryzjera o tę keratynę, bo to w sumie od salonu zależy jakiej keratyny używają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie po samym zabiegi włosy naprawdę super wyglądają ale później...ogólnie sama nie miałam robionego i nigdy się nie zdecyduje. Też mam piszące się włosy i wolę o wiele bardziej botox. Za to wszystkie moje znajome chociaż raz miały prostowanie keratynowe i każde narzekały. Mówiły że jak raz już zrobisz to chyba do końca życia musisz bo włosy po keratynowym prostowaniu wyglądają po tych 3 miesiącach około gorzej niż przed. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MłodaMama napisał:

Ogólnie po samym zabiegi włosy naprawdę super wyglądają ale później...ogólnie sama nie miałam robionego i nigdy się nie zdecyduje. Też mam piszące się włosy i wolę o wiele bardziej botox. Za to wszystkie moje znajome chociaż raz miały prostowanie keratynowe i każde narzekały. Mówiły że jak raz już zrobisz to chyba do końca życia musisz bo włosy po keratynowym prostowaniu wyglądają po tych 3 miesiącach około gorzej niż przed. 

 

Czyli nie miałaś, nie wiesz, a się wypowiesz?:D

No to ja miałam i moje włosy wcale po 3 miesiącach gorzej nie wyglądały, efekt utrzymywał się długo, potem wróciło do normalności. Nie powtarzałam zabiegu ze względu na to, że wtedy kiedy go robiłam, płacilam 400zł za keratynę i to była dla mnie zaporowa cena. Plus potem specjalne szampony. Teraz pewnie jest taniej, bo się zrobiło popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Foko Loko napisał:

Czyli nie miałaś, nie wiesz, a się wypowiesz?:D

No to ja miałam i moje włosy wcale po 3 miesiącach gorzej nie wyglądały, efekt utrzymywał się długo, potem wróciło do normalności. Nie powtarzałam zabiegu ze względu na to, że wtedy kiedy go robiłam, płacilam 400zł za keratynę i to była dla mnie zaporowa cena. Plus potem specjalne szampony. Teraz pewnie jest taniej, bo się zrobiło popularne.

Czytaj ze zrozumieniem. Nie miałam bo wszystkie osoby które robiły: 3 przyjaciółki, teściowa, siostra męża bardzo żałowały. Czy muszę przekonać się na własnej skórze żeby się wypowiedzieć? Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, MłodaMama napisał:

Czytaj ze zrozumieniem. Nie miałam bo wszystkie osoby które robiły: 3 przyjaciółki, teściowa, siostra męża bardzo żałowały. Czy muszę przekonać się na własnej skórze żeby się wypowiedzieć? Nie

No ale nie miałaś. Więc nie wiesz. Czy przyjaciółki, teściowa i szwagierka były w dobrym saloniw, czy dbały o pielęgnację, czy stosowały się do zaleceń. Ja jestem w szoku jak ktoś robi keratynę co chwilę. Dobrze zrobiona keratyna przy stosowaniu odpowiedniej pielęgnacji trzyma się o wiele dłużej niż 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×