Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koko35

CHLO jeszcze przed i już po

Polecane posty

Gość Lady_di
Ja już też napisałam. Mam nadzieję, że wątek został wyłączony albo przywrócą go z backupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otrzymałam od WP odpowiedź następującej treści: "artykuł został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu strony. Przykro mi, że nie udało się Pani skorzystać z treści artykułu." Masakra, jakiego regulaminu? Jaki punkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady di, tylko Tobie jak narazie odpisali. Odpowiedz im proszę i imieniu nas wszystkich, żeby nie kasowali wszystkich postów ponieważ jest to prawdziwa skarbnica wiedzy itd.. Proszę, piszmy do nich aż będą mieni dość i w końcu przywrócą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko35
To jakis zart z tym naruszeniem regulaminu. Moze przez tego gowniarza co wtedy pisal, bo jednak kilka bluzgow tam bylo :( Szkoda, bo tam bylo tyle wiedzy. Moze przywroca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko35
Mi tak odpisali: "Zgłoszenie zostało przekazane do koordynatora serwisu. Jednakże jeżeli temat został wykasowany to nie ma możliwości jego przywrócenia."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKulka55
Jestem i ja, odnajdujemy się powoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKulka55
Ja również do nich pisałam, ale mnie nawet nie odpowiedzieli. Czuję, że nie uda się przywrócić tego wątku. Dobrze, że założyłyście drugi i zaczynamy od początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita2745
Kulka55 Super że jesteś.Co u Ciebie jak zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady_di
Dora, czy nas czytasz? Jak u Ciebie? Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka 83
Czesc. Właśnie jestem na diagnostyce w Bartoszycach. Dzisiaj, wyjątkowo bo pan doktor jutro wyjezdza, mialam rozmowe z nim. Zakwalifikowalam sie na operacje i bede czekac ok 4 miesiace na zabieg. Bardzo sie ciesze, tylko, chyba mam cos z glowa, chcialabym zeby to bylo juz za chwile. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita2745
Cztery miesiące.Matko jedyna ale masz dobrze!!! Elizka ma rację cztery miechy to nic.Pozdrawiam Szyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna19810303
Witajcie! to ja justyna19810303:) ciesze sie ze sie widzimy znowu:)ja mam operacje gastric baypas 20.09.16 r;) ojjj i bolesna prawda, moze to mnie zmobilizuje do odchudzaniajak napisze na formum:) bo WAZE 118 KG a do operacji musze miec mniej i wazyc 100 kg.bo od kwalifikacji przytylam. nie potrafie sie zabrac i jestem podlamana. ech.mam nadzieje ze jakos sie zawezme i schudne.kupilam sobie tabletki Xenica, ktore sa bardzo drogie i bralam 3 dni i nic. ojj dziewczeta dziekuje ze jestescie i prosze o mobilizacje, bo jakos nie moge sobie w glowie ulozyc ze warto dazyc do tego aby byc szczuplym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna19810303
to jesze ra ja:) ja mam gastric baypas, ale tak sobie mysle ze jesli uda mi sie schudnac do operacji, to czy jest sens robic taka powazna operacje?jakie sa inne metody?ze tak powiem te lzejsze?ja bede operowana na saszerow. w sumie bylam na spotkaniu u prof pasnika.malo mowil,poprostu powiedzial ze kwalifikuje mnie na gastric i tyle. ale podobno to najbardziej powazna operacja.hmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita2745
Justyna Ja też mam baypass na Szaserów.Przy kwalifikacji ważyłam 95 a teraz mam już 100.Wiem że jest ciężko schudnąć ale do zabiegu na pewno się nie poddam i schudnę bo coś Ci powiem to będzie moja druga operacja zmiejszenia.Po pierwszej ważyłam już pięknie bo niecałe 60kg ze 107 i co? znowu doprowadziłam się do takiego stanu że nie mogę na siebie patrzeć i to ze zmiejszonym żołądkiem!!!!!!!!!!!!!Fakt że ta metoda z przed 10 lat była do d..... ale jednak.Dlatego teraz jestem zdecydowana na baypass i zrobię wszystko ale to wszystko żeby już nigdy nie doprowadzić się do takiego stanu.Bo oczywiście sama też potrafiłam ładnie schudnąć ze sto razy!!!!!!! I za każdym razem kilogramy wracały podwójnie .W moim przypadku jeszcze jest choroba przełyku i codzienna dawka lekarstw dlatego też operacja ma również mi w tym pomóc bynajmniej tak twierdzi Paśnik.Ja dla siebie nie widzę innej opcji bo jak już wspominałam sama odchudzałam się wiele razy i u wielu dietetyków. Kasa poszła taka że mogłabym spokojnie zapłacić Paśnikowi za zabieg.Dlatego Justynko naprawdę zastanów się co dla Ciebie będzie najlepsze.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita2745
A inne metody są dla tych co pierwszy raz. Np.balon żołądkowy jest mało inwazyjny ale nie wiem czy na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam balon. Nie polecam. Nikt nie poleca. Nie jako ostateczna walke z otyloscia. Po jego wyjeciu bardzo szybko przytylam. Byc moze sa na forum osoby ktore sa np. rok po wyjeciu i nie przytyly? Ja takiej nie znam. Anita jaka wczesniej mialas operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna19810303
Lady_di, a jaka Ty mialas operacje teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam mankietowa resekcje zoladka 26 kwietnia. Minelo 15 dni. Ubylo mi 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tycia tycia
Lady di - ubytek wagi rewelacyjny . Npisz , jak wygląda Twoja skóra , czy coś na nią stosujesz... POZDRAWIAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW , tęskniłam za Wami !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady_di
Tycia tycia, skóra wygląda dobrze, używam: - kremu ujędrniającego na biust FARMONA Nivelazione Slim - skusiłam się na niego, bo miał bardzo dobre opinie w internecie. Uważam jednak że mimo słabszych opinii lepszy jest Body Art z firmy Eris. - masła nawilżającego (BIELENDA, Soczysta malina), bo skóra jest trochę przesuszona, ale suchą skórę miałam od zawsze, a przy lecie to w ogóle bieda ;) - nie wiem czy to masło to taka rewelacja. No ale jak kupiłam to już wsmaruje. Szybko idzie. Mam też te kremy wyszczuplające z Eveline ale na brzuch ich nie kładę ze względu na dość świeże blizny, boje się, że będzie piekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna19810303
witam:) o 6 rano!!ja dzis wstalam o 5 i jedzilam na rowerku stacjonarnym:)to jak uwazcie resekcja jest lepsza czy gastric?milego dnia!!kochane grubaski;)(juz niedlugo szprychy;)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko. Kazdemu sluzy co innego bo kazdy z nas ma inna historie. Jakie jest Twoje BMI? Mialas juz wczesniej jakies operacje? Masz jakies choroby zwiazane z otyloscia? Astma? Cukrzyca? Bezdechy senne? Ile masz lat (rocznik 81?)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKulka55
Dziewczyny przed Szaserów! Nie ma szans na operacje jeśli nie schudniecie. Bardzo restrykcyjnie na to patrzą. Ja już byłam na oddziale (odchudzona o 8 kg) i musiałam zrezygnować z operacji ze względu na złe wyniki badań i jak wychodziłam to przestrzegano mnie ze nie mogę przytyć. Bierzcie się od dziś, bo szkoda byłoby aby Was odrzucili po takim czasie czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita2745
Lady di Wcześniej miałam zmiejszony żołądek typu Masona.Poczytaj sobie w internecie.Beznadzieja totalna. do tego cały brzuch rozpruty i Paśnik powiedział że nie daje gwarancji że będę miała laroskopowo bo mogą być zrosty i znowu będą mnie cieli.Masakra.Boję się tego. Kulko kochana wiem że na Szaserów wywalają jak się przytyje dlatego teraz jestem na diecie i mam nadzieję że do grudnia coś tam schudnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita, nawet jesli beda cieli to rozciecie bedzie na max 10 cm. Szybko sie zagoi i blizna nie bedzie szczegolnie widoczna. Od razu usuna Ci zrosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość littlemia
Witam wszystkich przed i po. U mnie roczek minął w marcu. Jestem jedną z tych osób, które "doczekały" się kamieni w woreczku. Trzymam za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
littlemia - witaj! Jak się czujesz? Utrzymujesz wagę? Ciężko jest? Ile w ogóle schudłaś? Miałaś GB czy VSG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość littlemia
Lady_di Miałam resekcję. Wagę utrzymuję jak narazie bez problemu. Wiadomo +/- 2kg w zależności czy pozwolę sobie na więcej przyjemności czy mniej/wogóle. Łącznie schudłam 60 kg. Przez pół roku nie jadłam nic z zakazanych rzeczy, nie podjadałam. Wiedziałam, że jak skosztuję, np. kostkę czekolady to moje kubki smakowe eksplodują i z czasem będą chciały więcej i więcej. Pierwszą smażoną potrawę zjadłam chyba po 8-9 miesiącach. Miałam parę niemiłych przygód po resekcji, przy wprowadzaniu nowego składnika do diety. Ale z tym każdy musi się liczyć na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny wynik! :) Gratuluje :) Jak dlugo zajelo Ci schudniecie? Ja dopiero mam za sobą 10,3 kg ale moj cel to rowniez 60kg. Wowczas bede wazyc 65kg przy wzroscie 178. Mam nadzieje, ze to sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×