Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koko35

CHLO jeszcze przed i już po

Polecane posty

Gość eliza982
Koko, strasznie Ci współczuję! Magnolia, ściska mocno i trzymam kciuki za powodzenie w Łęcznej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tycia tycia
POPRZEDNI WĄTEK O CHLO ZOSTAŁPRZYWRÓCONY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia_77
Dzięki za dobre słowo dziewczyny <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, wysłałam do WP 14 wiadomości, może to zadziałało, może z innych powodów, nie ważne. Ważne, że stary wątek przywrócony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKulka55
Koko35, proponuję Ci żebyś zapisała sobie w telefonie numer z którego dzwoniono do Ciebie z Szaserów i po prostu go nie odbierała. Ja jak znalazłam się już w szpitalu planowo to zorientowałam się że do mnie dzwoniono właśnie ze szpitala dzień wcześniej. Domyślam że chcieli mnie przesunąć bo niby po co mieliby dzwonić. Nie słyszałam aby ten szpital potwierdzał przyjęcie czy dzwonił w innych sprawach. Nie odebrała i przyjęli mnie bez problemu. Może gdybym odebrała byłoby inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczko dziekuje za rade, tylko oni sa jacys nieobliczalni, tzn. dzwonia z roznych numerow, bo wczesniej, jak dzwonili przekazac termin po kwalifikacji to byl zupelnie inny numer niz teraz. Ale oba mam zapisane i juz do samej operacji nie mam zamiaru odbierac zadnych telefonow spoza listy. Gdyby ktos chcial wiedziec to dzwonia z poczatku numeru 261. Teraz dobrze sie stalo, ze odebralam, bo i tak by mnie odprawili, bo kontaktowalam sie z dsiewczyna, ktora obecnie lezy na Szaserow i mowila, ze faktycznie przez caly czerwiec nie bedzie zadnej operacji bariatrycznej, bo kasa sie skonczyla. Ale w lipcu to ja sie juz w konia zrobic nie dam. Kuleczko a jak u Ciebie zdrowko? Myslisz zeby wrocic do tematu naszej operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKulka55
Koko przenoszę się definitywnie na stary wątek i wszystkim tu proponuje to samo. Tamten wątek to skarbnica informacji, ten natomiast zachowajmy jako rezerwowy gdyby kiedyś coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna19810303
hej a podajcie linka do starego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrBel
Witam, W listopadzie mialem robiony bypass gastryczny i juz jest mnie o 66kg mniej! Decyzji nie zaluje, spie wreszcie normalnie, moge bez spocenia sie jak dzika swinia zawiazac sobie buty no i nie musze wydawac fortuny w sklepie dla "wiekszych" :) Jedyny minus to to, ze moje wlosy wychodza mi 2x szybciej niz kiedys no i troche posiwialem (ale jak sie ma 38 lat to juz moze i na to pora:P). Wazne, ze waga ciagle idzie w dol mimo grzeszkow (mniejszych lub wiekszych). Jesli moge cos doradzic wszystkim przed i po operacji - kupcie opaske treningowa (np. mi band'a bo tani a sprawdza sie super) i ustalcie sobie dzienny cel (kroki). To motywuje i ulatwia pilnowanie utrzymywania dziennej dawki ruchu. Z czasem te cele zwiekszajcie i bedzie wszystko dobrze!:) Przede mna jesze 26kg wiec trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana33
Witam serdecznie - jestem po OLGB tydzień i jeden dzień. Chodzę jeszcze ze szwami na brzuchu, jem świetne papki, ale jest cudownie. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrin882
Witam ,czy ktoś miał może wyłączenie żołądkowo jelitowe robione w lublinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lustek
Hej, Jestem 10 dni po rekawowej resekcji. Czy biegunki to nic nie pokojacego? Od prawie tygodnia strasznie uprzykszaja mi zycie. Ponad to mam calkowity wstret do jedzenia. Potrafie zjesc max 3 posilki po 50ml w ciagu dnia. Pic staram sie miedzy 1-1,5. Czy to wszystko normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Hej, cicho tu. Jestem tydzień po operacji ale biegunek nie mam. Jem w małych ilościach . Napisz coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puszysta

No właśnie dziewczyny odezwijcie się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianna

Halo,jest tam ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×