Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pamiętacie jak jeszcze rok temu O Namysłowie prawie nikt na forum nie wiedział

Polecane posty

Gość gość
może lepiej na nich najszczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zna sie ktos na kompostowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam, że głównym problemem w polsce są dzifki i frajerzy czyli zdrajcy. werbowanie takich ludzi odbywa sie oficjalnie i poprzez wmawianie polakom, że jak sie nie daja okradać to są faszystami. obecnie chyba troche z tym krucho bo szerzą sie rózne akcje typu polskie obozy koncentracyjne itd. co ciekawe ci sami ludzie, którzy patriotów nazywaja oszołomami zaprzedaja dusze i dooope róznym korporacjom w imie wspólnego dobra i interesu. ja nie wiem kooorfa czy te ludki mają już taki mętlik w głowie czy nie kojarzą podstawowych faktów. wygląda to tak, że daja sobie zabierać swoje, żeby później cięzko charować na ochłapy z tego łupu. paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze kooorfa zapiertola czerwony krawat żeby pasował do czarnej wołgi z napisem bmw i sie wszem i wobec chwalą, że pracuja w KORPORACJI kooorfa kretyni nieytojepani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panie kowalski...internacjonalistyczny kapitalizm wykupił od spółdzielni pańskie mieszkanie, która zostało uwłaszczone od pańskiego dziada w 45 ale...może pan tu sprzątać i spac w budzie przy smietniku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak wiem, że nie może pan uwierzyć w swoje szczęście ale powtarzam: PRZY SMIETNIKU:) zdaje pan sobie sprawe z korzyści? najlepsze odpadki z "pańskiego" stołu będą pana:) możesz pan nawet to opylać z zyskiem o ile uiscisz pan odpowiednie opłaty do skarbu państwa, który nas sponsoruje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miło z panem robić interesy więcej takich oddanych pracowników. WSPÓLNY WYSIŁEK DLA WSPÓLNEGO DOBRA panie kowalski. odmaszerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc apeluje do was rózne aboty i inne członki ... zarządów z bogatą karierą u światowych molochów. sami se kooorfa chlajta te szczyny do których pewnie dodajedzie cuda nie widy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w końcu rak, bezpłodnosc, choroby wszelakie nie biorą sie z niczego a koorfa aptek wincyj niż nocnych monopolowych najepało. ja bym to uprościł i sprowadził do jednego panaceum na wszystko: ropy. pijta, jedzta, tankujta , leczta sie prosto z dystrybutora doliczy sie akcyze i wyjdzieta na swoje wy kooorfa chciwe pedały jepane w doope już niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a spróbuj se uędzic bimbru na wesele albo uwarzyc piwa do własnego baru to cie kooorfa w tym utopia. zleci sie obsada kadrowa 18 komend i do tego grom, swat specnaz i komando foki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z zarciem takich problemów nie ma aczkolwiek nie siedze w tym interesie najwidoczniej w tym przypadku trujące są juz półprodukty. może jak chmiel zmodyfikują genetycznie i bedzie podlewany ropa to też pozwolą na własną gospodarke. c***j ich wie. jak tak to pewnie każą sie za to nosić na ręcach i całować po dooopach w trakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dosyć mam już tych cwaniaczków z tysiącami specjalistów, miliardami budżetu i przymusem bezpośrednim w ostateczności. c***j wam w dooope. nie przecwaniaczycie mnie możecie mnnie co najwyżej ukatrupic. nie jesteście niczym więcej niż mordercami i złodziejami chociażbyście sie nie wiem jak starali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteście ani inteligentni ani sprytni ani odważni ani nawet ostatnimi czasy ostrozni. w zasadzie to jesteście nikim z przerostem ego i dobrze o tym wiecie ale o ile nie macie wpsarcia jakichś nadprzyrodzonych sił to was prędzej czy później c***j strzeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w końcu ile można mordować niemowlęta ze strachu, że sie narodzi wasz pogromca i obniżac zdolności mentalne ludzi na wszelkie mozliwe sposoby. przecież chyba to jest jasne, że można sie w tym posunąć tylko do pewnej granicy. banda kretynów jest równie groźna co banda geniuszy. to upraszcza obsługe a wszystkim mózgu nie amputujecie. ponadto jak my będziemy durni to wy zdurniejecie z biegiem czasu wprostproporcjonalnie i i atlantyde c***j strzeli ponownie. na c****j kooorfa powtarzać wciąż te same błedy? nie umiecie sie na nich uczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów województwo opolskie
Nie odkryłem ameryki to ameryka odkryła mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcecie zostać jepanymi pastuchami? co będziecie robili? urządzali polowania na niedorozwinięte barany, które nawet nie boją sie smierci bo są za głupie? bedzieta organizowali popisy elokwencji dla stada świń? ouuuuiiiii!!!!! ouuiiiiiii ouuuuiiiiiiiiii? lansowali sie taktorem przed krowami? kooorfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie przykryj bo ci jaja zmarzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdźcie na kafe na temat namysłów zyskuje na popularności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może chcecie gwałcić kozy? w sumie to by do was pasowało frustraci jepani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów województwo opolskie
Namysłów jest pełno Ukraińców to masakra i przez nich trudniej znaleźć prace niestety oni strasznie oszukują i nikt ich nie lubi wiadomo że ich chetnie zatrudniają bo oni po tysiąc złotych miesięcznie mogli by pracować bo to i tak trzy razy więcej niż oni w kraju zarobią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów województwo opolskie
W mieście Namysłów ludzie mają dość Ukraińców tych darmozjadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zmarzniee jaja sa mac**eńkie..szczególnie te odkryte przez ameryke. mikroskopijne. w zasadzie to ich nie ma. podsumowując ameryka odkryła, że twoje jaja nie istnieją bo jesteś chodzącą peeesdą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×