Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

na nic w życiu nie musi pracować

Polecane posty

Gość gość
Wiem co zrobię. Jestem tak wychowana. Znam wartość pieniądza bo na wszystko w swoim życiu ciężko pracuję. x Tak cię wychowano-w zawiści i zazdrości, wpojono że to nic, że biedak, ale honorowy, dlatego tak cię to boli, że szwagierka moze leżeć do góry tyłkiem, a ty musisz zachrzaniać, boś biedak i z ubogiego domu. Ech, już widzę, jak cię skręca na samą myśl, że nie możesz sobie polecieć na zagraniczne wakacje, że (nie)swoje mieszkanie urządziłas w IKEA, czy BRW, oj ból tyłka straszny. Zastanów się nad dalszym rozmnażaniem, bo pewnych genów nie należy rozsiewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 3 dzieci, a brat zarabia 5 razy niż mój mąż i ja i nie ma rodziny. Rodzice dołożyli nam po równo do mieszkań. Ja nie mam pretensji, a juz tym bardziej mój mąż. Jesteś chciwa i pazerna, nie interesuj się metodami wychowawczyni teściów, bo sama jesteś wychowana na roszczeniowego, pazernego człowieka. Nie wyobrażam sobie miec pretensje do rodziców o RÓWNY podział, a do teściów tym bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co ciebie obchodzi życie szwagierki ? I to gdzie mieszka i z kim? To zwykła zawiść. To jest sprawa jej rodziców i jej samej i na pewno nie twoja. Wiec wychowuj swoje dzieci jak chcesz i nie wciskając nosa w życie innych to będzie ci łatwiej zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się składa że pracuję. Zarabiam, mam własne oszczędności i nic od nikogo nie chce. Pomagam swoim rodzicom. Moje dziecko ma wszystko czego potrzebuje. I jesteście naprawdę tępe sądząc że jestem zawistna i zazdrosna. Nie mam o co! Zachowujecie się jak stare dewotki. Żal mi was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze jedno. To, kiedy teściowie kupią mieszkanie własnej córce to jest tylko ich decyzja. Ty nie masz nic do gadania. Nie będą przecież odkładać kupna mieszkania dla córki bo syn chce się rozmnażać w nieskończoność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha szwagierka dostała mieszkanie waszym kosztem bo zamiast wam dac pieniądze kupili jej mieszkanie? No nie wytrzymam! Jak bym była twoja teściowa to nic bym tobie nie dała widząc jakie masz podejście ty materialistko. A z twoich postów aż wyraźnie widać że zazdrościsz szwagierce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kochana - to nam żal ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tępe hahaha. To nie my wypisujemy, ze nam się należy więcej, bo chcemy miec duża rodzinę. Roszczeniowa krowa jesteś i tyle. Co cie obchodzi za co żyje szwagierka? Naprawdę aż tak duży bol d**y masz, ze ty musisz cale życie z********ac, a ona nic nie robi? Ja tez z*********m ciężko, na wszystko sama musze zapracować, a mimo tego nie wypisuje w sieci kto ma lepiej, kto nie musi pracować itd. Szkoda mi zycia na to. Z reszta co ci da narzekanie? I tak to nic w twoim zyciu nie zmieni. Odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autoreczko-nikt, kompletnie nikt cię nie poparł, co więcej każda tu wypowiadająca się osoba uważa, że jesteś zawistna i zazdrosna. Zamilcz już i przestań się kompromitować, jak również przestań hołubić to barachło, co cię wyhodowało, dwoje prostaków, co nic dzieciom nie dało, wmówiło tylko, jak dobrze wychowało kilkoro dzieci (na bank mieli was dużo), którym teraz musisz pomagać! Hah, zapytaj szwagierki, czy nie potrzebuje służącej, to się u niej zatrudnisz, będziesz miała na spłatę długu u pseudo rodziców, na 'wyngiel' , oraj, bo tak cię wytresowano! Pamiętaj sprać swoim dzieciom podobnie mózg-nie daj nic, a na stare lata wymagaj pomagania, tępa dzida i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, czyli mamy ci tu przyznać racje, a jak mamy odmienne zdanie, to jestesmy tępe... Brawo! Nie rozumiem jak możesz oczekiwać, że wy dostaniecie więcej, bo macie dzieci. Nikt wam nie kazał ich miec to wasz świadomy wybór, wiec zachowuj sie dojrzale i sama wszystko dzieciom zapewnij. A nie, szwagierka ma oddać tobie mieszkanie, może teściowie tez maja swoje sprzedać i iść pod most, żeby dać c****eniądze bo ty planujesz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow ale prostaczka autorka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcieliśmy zamiast mieszkania pieniądze. Chcieliśmy dołożyć swoje oszczędności i kupić to co nam się podoba! Kiepsko u was z czytaniem ze zrozumieniem. Skończyłyście chociaż podstawówkę? Nie chce mi się z wami dłużej dyskutować. Nie będę się zniżać do waszego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, wieśniara się oburzyła, tu szczeka, a do swoich rodziców nie ma odwagi złego słowa powiedzieć, to do nich wyciągaj łapę niehonorowa babo. Matka tak cię nauczyła zaglądać w czyjś portfel? Pewnie sama z poduszką pod łokciami w oknie siedziała, byle zyć życiem innych, tak to już jest u wielodzietnej patologii, z której pochodzisz, a tym tekstem z galerii tylko pokazałaś, jak prosta i prymitywna jesteś, szkoda że twoi teściowie mają więcej klasy i taktu, niż twoi, bo powinni ci od początku pokazać, gdzie twoje miejsce, czyli w polu, przy gnojówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do suki obrażającej moich rodziców jesteś gnidą. Kim trzeba być by kogoś tak obrażać? Nie znasz moich rodziców więc stul pysk i nie szczekaj. Gardzę takimi śmieciami jak ty. Żegnam i nie pozdrawiam. A karma do ciebie i tak wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha ty juz jesteś na niższym poziomie. Sama napisalas, że kupili jej mieszkanie WASZYM KOSZTEM. to chyba nie my mamy problem z czytaniem ze zrozumieniem, ale ty z jasnym przekazem. Mówisz, ze ty jesteś z biednej rodziny, a mąż z zamożnej. Teraz się domagasz pieniędzy od jego rodziny. Specjalnie takiego męża szukałaś co? Myślałaś, ze nie będziesz musiała nic robić, a tu lipa :) wiesz co to niepłodności wtórna? Módl sie, zeby ci się to nie trafiło, bo nie będzie siedzenia z kolejnymi dziećmi w domu tylko zapieprzanie w robocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jaki problem sprzedac to mieszkanie??? bedziesz miala kase, wez kredyt i kup sobie mieszkanie. Ps. ale cie skreca z zazdrosci... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabyś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karma ma do nas wrócić bo mamy inne zdanie niż ty wredna zazdrosna świnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ciebie wróci karma za twoja chciwość i zawiść. Nie będziesz mogla zajść w ciążę, a twoja szwagierka urodzi troje dzieci i jej kupią wtedy większe mieszkanie a ty się zesrasz z zazdrości. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieśniaro-czyżbym trafiła w czuły punkt? Pamiętaj, że prawda zawsze boli najbardziej. Jesteś zerem, nikim, bo takie samo coś cię wyhodowało roszczeniowa pazero. Do swoich rodziców łapy nie wyciągniesz, a od teściów już tak? Nic ci twoi nie dali, to chyba coś uzbierali przez całe życie? Czemu im pomagasz, a od teściów wymagasz? Z resztą nie odpowiadaj, powtarzam- kilkanaście wypowiedzi i nikt cię nie poparł, ale ty jesteś z tych, co jak im się pluje w pysk, to mówią, że deszcz pada-tak właśnie zostałaś wychowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ciebie wróci karma za twoja chciwość i zawiść. Nie będziesz mogla zajść w ciążę, a twoja szwagierka urodzi troje dzieci i jej kupią wtedy większe mieszkanie a ty się zesrasz z zazdrości. smiech.gif x Jej się marzy dużo dzieci, dla każdego pokój, oczywiście w domu postawionym przez teściów, najlepiej z przytułkiem dla rodziców, a potem, by dziadkowie, oczywiscie ze strony taty, ci mniej 'honorowi' powinni pokupować im mieszkania, a najlepiej, to niech zrobi to ciocia-szwagierka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie rozumiem podejscia tescia- nie wiem jaki mial problem z tym aby dac pieniadze a oni by sobie dolozyli i kupili wieksze.a jakby kupili siostrze kawalerke 30 m to autorka tez musialaby w takowej mieszkac bo szwagierce byloby przykro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teść zrobił to z czystej przekory. Nie chcieliśmy więcej niż dostała szwagierka. On się po prostu uparł i postawił na swoim. Powiedział że nawet jak dołożymy swoje to on nam nie pomoże bo mamy mieć tak jak jego córka by nie było jej przykro. Więc zgodziliśmy się. Mieszkamy w mieszkaniu wybranym i urządzonym tak jak teść chciał. A szwagierce życzę dobrze. Niech znajdzie faceta, ma dzieci i niech dobrze jej się wiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo szczęście można jedynie osiągnąć mając męża i dzieci, buhaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a twoi rodzice co wam dali ? XXX nic jej nie dali, za to teraz sami oczekują pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teść zrobił to z czystej przekory. Nie chcieliśmy więcej niż dostała szwagierka. On się po prostu uparł i postawił na swoim. Powiedział że nawet jak dołożymy swoje to on nam nie pomoże bo mamy mieć tak jak jego córka by nie było jej przykro. Więc zgodziliśmy się. Mieszkamy w mieszkaniu wybranym i urządzonym tak jak teść chciał. xxx i nie wyskoczyłaś do teścia ze swoimi "zasadami" i mądrościami którymi nas tutaj raczysz? trzeba było napluć mu w twarz i powiedzieć że masz w du/pie jego mieszkanie bo sama sobie zarobisz na swoje! do nas szczekasz jak suka że trzeba się dorabiać samemu a jak kupił to pierwsze co tyłek tam wpieprzyłaś??? i tak dla jasności - NIE WAM KUPIŁ TYLKO SWOJEMU SYNOWI!!! założę się że twoje nazwisko nie widnieje w akcie notarialnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, sprzedajcie to mieszkanie, dołóżcie co tam macie i kupcie większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. Dlaczego nie sprzedacie i nie kupicie większego? Czekasz, aż teściowie wam kupią, bo przecież planujecie dużo dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widniało. Ja sama zdecydowałam że nie chcę by tak było. Poszłam z mężem do notariusza i teraz mieszkanie jest wyłącznie na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×