Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Idolka noxy

N jak noxa

Polecane posty

Gość gość
laska moze wygladac fajnie nawet w rozmiarze 42, czy 44. ale doprowadzic sie do takiego stanu zeby nosic 56 rozmiar tragedia! i te zdjecia gdzie noxa siedzi z psem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
42, 44 to jest grubas, kobieta jest do 38, potem to już coraz większy grubas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laska moze wygladac fajnie nawet w rozmiarze 42, czy 44. XxX Jeśli ma przynajmniej 170cm wzrostu i sylwetkę klepsydry, to wygląda super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona tu lekko na tym zdjeciu z psem wyglada na ponad 100,mam sasiadke i ona jest mniej wiecej wzrostu nox i jej figury i wazy miedzy 103-a 108,i nosi tez 56 ,ale kobieta ma 60 lat,a nie 27..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego pisze noxa ma wzrostu ponad 170 wiec dziewczyna w rozmiarze 42 ,44 to jeszcze moze fajnie wygladac ale nie ma wzrostu ani proporocji ani ubranzeby wygladac dobrze przy rozmniarze 56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wygląda super, moja znajoma ma ten wzrost i przy rozmiarze 40 wyglądała grubo i schudła, a to ty chyba masz 42, 44, spasiona locho i chcesz przekonywać, że to jest fajne wyglądanie, taki spaślak, rozmiar 38 to jest max, a najlepiej 36, bo 34 już za szczupły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 175 cm, nosze rozmiar 38/40 i nie jestem gruba :o🖐️ p*********e kocopoly czasem. Czas wyjsc z Instagrama i spojrzec na ulice, tam sa prawdziwi ludzie :) A co do Noxelii to jest bez watpienia otyla, niech sie nie zapiera, ma lydke jak ja udo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxa kupuje elastyczne dzinsy rozmiar 54/56.nikt mi nie wmówi ,że szczupła laska kupuje elastyczne za duże, jak twierdzi noxa spodnie, bo ma taki kaprys. Elestyczne ,żeby był zapas. A jak wygląda jej otłuszczona c****,nogi i cyce , widać było na screenie z su.co się zobaczy, to się nie odzobaczy. A wit , smiech na sali . Naprawde tumanico myślisz ,że ktoś uwierzy w twój wyimaginowany związek? Tego nawet romansem się nie nazwie. Szybciej ******ie na żądanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki magiczny związek, przecież on z niej zrobił kalekę, bo ją skopał w kręgosłup, katuje ją kilka razy w tygodniu, wybił ząb i czerpie korzyści finansowe z jej prostytucji by jeździć po Europie z innymi babami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzi niby te spodnie 42? Nie rozsmieszaj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxia kafarze w archowum allegro masz kilka par po 54 czy 56 rozmiar a mowisz o jednych:D nigdzie nie ma 42 ani 44 klamczucho i na pewno to byla pomylka wszystkie rozmiary w aukcji pisaly centymetry a ty sie pomylilas o 10 rozmiarow jasne idiotka :D i kazdy widzi jaki masz rozmiar 42 to ty mialas 40 kg temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pitole co za idiotka. post minute wczesniej mowi o rozmiarze 42 a ta wrzuca link z 48 na 50 ja piertole i skoro tyle je znosilas jakis czas temu to zeznania ci sie zgadzaja jeszcze jakis czas temu moglas miec rozmiar 50 teraz masz 56 co kazdy widzi i po zdjeciach i po twoich bazarowych zakupach tandemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest za wor ? na kartofle ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotka, gada o luźnych spodniach 44, a pokazuje 48-50, debilko, co ty pieprzysz, spodnie 44 jak są na kimś luźne, to ta osoba ma rozmiar 42, kretynko, o 8 numerów za dużych spodni się nie nosi, bo one nie są luźne tylko wiszą, poza tym to wszystko kupujesz 54-56, idiotko i nikogo nie nabierzesz, 48-50 to miałaś 15 kg temu, spaślaku, widać, że jesteś paskudnym, szczerbatym, kulawym, zezowatym grubasem bitym przez Wita, prostytutko szołapowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozpoznajesz jednostek czasu i miary :D Bo jesteś upośledzona, tylko upośledzeni ludzie tak mają, każdy nieupośledzony człowiek rozpoznaje jednostki czasu i miary, ty jesteś upośledzona w tej kwestii, prostytutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro tuniczka rozowa jest ci odpowiednio luzna czyli dopasowana w miejscach takich jak pachy to masz swinio 140 cm pod samymi pachami. rozciagnij sobie miare i zobacz ile to jest i nikomu tu glupot nie wciskaj bo wygladasz jak maciora. i nie nazywaj tego hejtem bo takie sa fakty sama je tu podalas razem z linkiem na allegro foty tez nie klamia ty masz zaburzone widzenie podalas przed chwila swoje zdjecie na ktorym widac ze masz minimum 100kg :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotko, jakie rok temu jak ostatnio kupiłaś ohydny bazarowy różowy namiot w rozmiarze 56, kogo ty chcesz oszukać, różowy spasiony Barbie-potworze, jesteś otyłą świnią, pogódź się z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotko, jakie rok temu jak ostatnio kupiłaś ohydny bazarowy różowy namiot w rozmiarze 56, kogo ty chcesz oszukać, różowy spasiony Barbie-potworze, jesteś otyłą świnią, pogódź się z tym, sztuczna, gruba kur/wo farbowana i wymalowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciukiem ma rozmiar S a Noxelia 5XL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxa do ktorego posta pijesz bo czuje ze do mojego. obudz sie i nie widz wszedzie kciuka srako wielka kazdy widzi jak wygladasz jesli wedlug ciebie zdjecie ktore dalas przedstawia ceibei jako szczupla to smiech na sali do kwadratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz zrzuci hejt i zkieruje temat na kciuka niech ktos zrobi kolaz i da aktualne zdjecia noxy i kciuka od razu widac ktora szczuplejsza przez takie gadki noxy od razu bardziej wierze kciukowi ll i finlandi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co maja cycki do tego skoro widzimy zdjecia na ktorych masz uda jak slon d**e jak prom nalane cielsko a brzuch c***iz/de na su zakrywa do teg otluszczone z cellulitem lapy i dwa podbrody :O szolapowski smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stan przed lustrem, owin brzuch miarka i zrob zdjecie. Na wysokosc***epka i nie zaklamuj rzeczywistosci. Nas nie oszukasz, siebie tez nie, wiec kogo chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie aktualne zdjecia kciuka jak bojanowska locha o kilku lat zadnych nie daje, bo nie miesci sie w kadr ? chyba faktycznie kciuk nawala z orange :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×