Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Idolka noxy

N jak noxa

Polecane posty

Gość gość
gość23.29 mistrz :D analwala gorsza jesteś od noxy, spierrtalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vela nikogo nie obchodzi jak wygladasz. Idź bo ogolnie nie obchodzisz nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laska wkleila fotki z******tej figury i nagle dziwnym trafem Scatrina i Purtelia zniknely a zawistne panny zaczely cisnac bo Vellu biuahaha. Kurwa z daleka widac, ze im ryje zamknelo a kciukiem taka wyszczekana i co? Zmyla sie w podskokach bo swojej grubej d**y ani brzucha nie pokaze jak balon. To samo cycelia sie od razu zamknela panna ma z******ta figurke a nie to co stukilowa purtelia czy bojanowski mop z chujem zamiast nosa haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupi ten wasz hejt na noxe z powodu jej wagi, moze dziewczyna ma problemy i trudno jej schudnac ? jestescie bez wyobrazni. glupio ja wyzywacie bo uwaza sie za ladna, a dlaczego mialaby tonac w kompleksach ? waga to nie wszystko. mi osobiscie sie podoba ze noxa mimo wszystko o siebie dba, kupuje sobie nowe rzeczy i moim zdaniem to zmiana na plus ze juz nie jest taka szaro bura tylko takie ciekawsze te ciuszki nosi. glowa do gory noxa nie przejmuj sie wyzwiskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Laska wkleila fotki z******tej figury i nagle dziwnym trafem Scatrina i Purtelia zniknely a zawistne panny zaczely cisnac bo Vellu biuahaha. K**wa z daleka widac, ze im ryje zamknelo a kciukiem taka wyszczekana i co? Zmyla sie w podskokach bo swojej grubej d**y ani brzucha nie pokaze jak balon. To samo cycelia sie od razu zamknela panna ma z******ta figurke a nie to co stukilowa purtelia czy bojanowski mop z ch*jem zamiast nosa haha x a może po prostu poszły spać ze swoimi mężczyznami ? mają gnić tutaj do rana bo jakaś anonimowa dziewczyna wrzuca fotki jakich wszędzie pełno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onlydreams
Noxa chyba pomylily Ci sie rozmiary. 56? powaznie? Utopisz sie w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jaka jest chinska rozmiarowka, ale 56 mnie w sumie przeraza :D Noxa nie wydawala mi sie w sumie az taka wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znasz sie na modzie, ten badziew poliestowy się rozciaga. gdyby była szczupła kupowałaby w normalnych sieciówkach. ale nie wejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat to wszystko jest z bawełny, masz napisane na aukcjach jak byk rozmiar rozmiarem ale wcale nie najgorsze te ciuszki jak na noxe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bez jaj :D chyba sie przejde do chiniola i sprawdze na wlasnej skorze :D choc ostatnio kupilam bluzke z kapturem ( nawet fajna jak na chiniola ) M no i jest to M - bo taka nosze gore ( niestety )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomijając już kwestię rozmiaru to nawet fajne te bluzki takie oryginalne choć tym różem mnie noxa zaskoczyła, ale najwidoczniej jej się znudziło ciągle w czerni chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez :/ - chociaz ogolnie po ciazy zrobilam sie szersza u gory - ale pracuje nad tym i juz nie duzo brakuje. Musze zobaczyc 5 z przodu na wadze, bo dostaje k***icy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech sobie nosi i 10XL jej sprawa Mameja juz sie nie broń spod orange bo na pierwszy rzut oka widać że to nie Noxa ani Kciukiem pisze Wrzucasz cycochy i pipke to sie nie dziw że ludzie mają beke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak właśnie myślę że noxa przerzuciła się na luźniejsze kroje aby ukryć dodatkowe kilogramy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×