Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Idolka noxy

N jak noxa

Polecane posty

Gość gość
kurfa przecież jest zrzut z jej nogami i peezdą, ma zasłony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z normalnej wielkości cyckami wyglądałaby 2 razy szczuplej, te cycki ją oszpecają :o noxa dowiedz się bo prawdopodobnie kwalifikujesz się na zmniejszenie biustu na nfz wizualnie i zdrowotnie wyszłoby ci to na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat peezda tzw bułeczka tak wygląda i jest bardziej pożądana niż rozklekotane zwisające motyle jakiego miała lookrecja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny
noxa za duze ubrania kupuje z jednej strony ukryje niedoskonalosci z drugiej wizualnie sie powieksza takimi namiotami chyba ze faktycznie wypadaja mniejsze niz wskazuje na to rozmiar noxa drobna nie jest ale nie przesadzajmy też w druga strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż, na pewno nie jest brzydsza od Konefał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konefał powinna zmienić nazwisko na Niewypał, końcówka ta sama :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
óp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie, narobić screenów i wygrzebać foty, na których Noxa wygląda niekorzystnie (a tych jest mnóstwo) i z raptem dwóch-trzech dostępnych fot Sylwki Niewypał wybrać jedyną, na której wyszła powiedzmy w miarę znośnie i do tej jednej fotki przyrównywać najgorsze zdjęcia Nox, to jest tak prymitywne, że aż żałosne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, może i Nox wygląda jak wygląda, ale nie rób z tej Konefał takiej gwiazdy na tle jej i Kciukiem, bo gdyby ona tyle ważyła co one, to wyglądałaby ZNACZNIE gorzej, jej jedynym atutem jest to, że jest szczupła i na tym koniec 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxelia miała bułkę jak była szczupła, teraz zrobił jej się wielki tłuszczowy motyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wy możecie się śmiać z upośledzonej kobiety - Konefał? Ja tego nie rozumiem. Poza tym ona ma twarz modelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No no, tak niektórzy tu bronią Noxelki, że ona trac***ewność siebie przez forum i przy tym wyzywają Konefał, która ma wyższy stopień upośledzenia niż Noxelia, ale przy tym jakoś ma wyższe wykształcenie niż Noxelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weźcie już tą pewnością siebie i wartością, przecież Noxelia to bezwartościowa gruba dziw/ka, po co jej pewność siebie, żeby pewniej kaczpę zarośniętą tłuszczem rozkraczać na SU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasze argumenty, że jestem jakąś inną laską albo wklejam foty z neta mnie rozwalają :D. Ja to ja, jestem sobą i dobrze mi z tym a wy możecie wierzyć w co tylko chcecie nawet, że jestem Mikołajem Kopernikiem :D Jaki problem poczytać temat Noxy i wyrobić sobie zdanie o niej a kciukiem? Znam ją nie tylko z tego tematu i często ją na FB widzę w komentarzach na różnych stronach, więc zdanie też sobie można wyrobić a jak jeszcze poczytałam tutaj jak się wywyższa to wbiłam na temat. Dużo osób też czyta czy też czytało ten temat od c***a czasu ale się nie udziela. A nicków mam kilka lol ale zawsze jestem i byłam sobą a nie jakąś laską pokrzywdzoną przez Noxę :D. W ogóle można się przez nią tak czuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wala jesteś serio głupsza niż gwiazdy tego reality show, i niewstawiaj juz fot swego pomarszczonego od slonca tułowia błagam solaro.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady. Widział ktoś Sylwki dyplom? Mam uwierzyć, że z tak wybitną dysleksją, dysgrafią, dysortografią, dyskalkulią i uj wie czym jeszcze, że o lekkiej ociężałości umysłownej nie wspomne ma wyższe wykształcenie? Nigdy w to nie uwierze. Musiałabym zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnlyDreams
Skrapiam oliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta anavacośtam to też lepszy tłumok, a ta fota cycków, to sorry, ale cielsko, a zwłaszcza łapa jak u jakiejś starej baby :D nie lansuj się juz tak nachalnie, bo kij ci w doopę, tu gwiazdą jest nasze elfiątko Noxa co do konefał, to takiej paskudnej mordy dawno nie widziałam, żabie gały, usta za uszy moze zakładać, normalnie taka menelko - narkomanka upośledzona, jeszcze pet i bełta w łapę i voila :D i nie, nie jestem Noxelią, bo lico tego "elfa" też pozostawia wiele do zyczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lansuję się tylko skoro kciukiem mi coś zarzuciła to spełniłam prośbę i wkleiłam fotki swojego ciała skoro się rzucała, że czepiam się Noxy :D. Ja tam nie ma tym problemu i teraz nie nawalajcie obrończynie wielkie z pomarańczek bo same łacha drzecie jak p******e z tych dwóch :D. Ja tylko się śmieję bo jakoś kciukowa nie umiała wkleić swojego odchudzonego jak tu piała wszem i wobec ciała i dziwnym zbiegiem okoliczności zamknęły się z Noxą jak tylko wstawiłam swoje fotki :). A jak masz coś do mnie to powtórz bo może tym razem równo się oplujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anasrana cała juz posrana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym zdjęciu cycków w push upie widać żałośnie wciągnięty brzuch, sflaczaly od odchudzania i jeszcze wiszą ci resztki tłuszczu. Co do obleśnej foty brudnej d**y się nie wypowiem,bo jest z tej samej sesji zdjęciowej co profilowe eyamei aka mameja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, a to zdjęcie nóg... Te buty i te spodnie, ja pierdolę wieś tańczy i śpiewa, już noxelia kupuje lepsze dżinsy, przynajmniej normalne a nie dziurawe i wieśniackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxa dawaj te screeny kciuk by ciebie nie oszczędzała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadziejna dupa, tym bardziej, że z internetu, ale ja bym nawet w rzeczywistości nie chciała takiej małpiej d**y :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze mozesz :) nmzc. Ja tez bym nie wiedziala. Cora 7 msc je metoda BLW i tak sie dowiedzialam o batatach :) jem razem z nia hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×