Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Idolka noxy

N jak noxa

Polecane posty

Gość gość
Analwala naprawdę nie masz się czym chwalić i nawet takim amebom jak kciuk i noxa nie zaimponujesz jakimś szitem z neta i napinkowym selfie w powiększającym staniku. Żal dupę ściska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Only uważaj bo po batatach pierdniesz i o***t na 4 strony świata się rozleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laska wkleiła jakieś pseudoartystyczne zdjęcie zapiaszczonej d**y z anusem prawie na wierzchu i liczy na oklaski???/ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxx ale o co właściwie chodzi, do kogo ona wypisywała o tobie ?? daj te screeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezkam w takim razie na wasze d**y zazdrośnice. A grama tłuszczu u mnie nie znajdziesz, więc sobie daruj :D. Co do spodni i butów to są markowe a buty to Valentino ale pewnie nigdy takich na oczy nie widziałaś bo się nie znasz i kupujesz ciuchy w chińskim domu towarowym :D. I wcale nie chcę aby ktoś mi zazdrościł, zwyczajnie był pojedynek na fotki figury ja się wywiązałam czekam teraz na gwiazdy tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o i widzicie kobiety jak wam acostamcostam pocisneła, markowe dziewczyna nosi, nie to co wy, stare szmaty z Chin albo używane z lumpa, klękać przed księżniczką!!! a do tej acostam - Nox pokazała kaczpę, to teraz pojedynek na kaczpy skoro taka bojowa jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaz ta torebke noxa nie bedziemy sie smiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxa jedyna twoja przyjaciolka to izka wielorybizka z krzywym ryjem a i ja pewnie wicio w koncu przegoni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą analwala to po prostu prymitywne wcielenie mamei, ten sam sposób pisania, ten sam typ nicka, zdjęcie d**yz tej samej sesji co profilowe mamei no i ta nienawiść do noxy i kciuka...oj niskie to jest, mameja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet pisze w takich odstepach czasowych jak mameja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I trzeba mieć nagrzane we łbie aby widzieć we mnie jakąś inna laskę, której nigdy nawet na oczy nie widziałam a coraz to nowsze wywody na mój temat są z******te! Mogę być i tą mam coś tgam i nawet noxelina a niech wam będzie jak macie tym sikać po nogach. No beka ja j***e :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę jak można być tak prymitywnym. Złotówki nue dałabym za takie wiejskie buty z ćwiekami i spodnie dziurawe, jeśli dalaś za ten zestaw więcej niż 30-50 zł to jesteś ostatnią kretynką. Ja pierdolę a myślałam że gorszego stwora niż konefał tu nie będzie. Wstydź się Eyamei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej skonczcie juz z tym żarłem. To jest temat o Noxelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Analwala się rzuca jak wesz łonowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxa pokaż swoja nową torebkę plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów - wytłumacz mi fenomen tych spodni z dziurami, przecież to jest bez sensu. Jak jest chłodno, to piździ w te dziury, a jak jest ciepło to ja dżinsów nie noszę tylko coś przewiewnego, len, lekką bawełnę, ewentualnie wiskozę... Jestes jedna kulturalna tutaj, więc powiedz mi co jest fajnego w dziurawych spodniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam termobiegu to nie wiem. W moim gruchocie bataty byly gotowe po 40 min :) w normalnym piekarniku pewnie nawet i w 20 min beda dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Analwala - zdjecia gołej d**y ty pierwszatu wkleiłaś. Ani kciukiem ani noxelina ani nawet konefał nie wklejały tu same zdjęć gołej d**y i wypchanego watą stanika. Jesteś jedyna taką idiotką, jesteś głupsza niż upośledzona konefał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxelia wkleja tu często selfie samej twarzy, w naturalnym świetle i minimalnym makijażu albo i bez - wrzuć i ty, to przecież wymaga mniej odwagi niż dupa i cycki, sama buzia bez mejkapu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda - analwala zdjeciem dupska ugruntowała pozycje najgłupszej lochy tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej dobra, jak te obleśne buty są od valentino to faktycznie szacun, aż mi głupio, jednak nie są obleśne lecz piękne, wstyd mi za to co napisałam bo pewnie nie stać mnie na buty w szpic ze zlotymi ćwiekami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i super, dwie uśmiechnięte ładne kobietki a córcia śliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gramy tłuszczu widac na twoim brzuchu i ramionach. Motylkiem to ty nie jesteś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było do mamei-analwali, a nie LL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×