Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Idolka noxy

N jak noxa

Polecane posty

Gość gość
No no, uważaj noxelinaz tymi screenami bo wiesz,teraz pół dnia nie możesz się odezwać :) hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Only Dream dzieki.wieczorem wstawie foto haha Xx Do goscia od dziur: zawsze marzylam zeby miec dziurawe spodnie ale jakos nigdy mi nie pasowaly do image ;))) niespelnienie przeze mnie przemawia haha Xx Do gościa od żarełka przeprosiłam za to ;) ale zależało mi na tym przepisie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powtarzasz sie nie wiem po co wszyscy ciebie ostrzegali przed kciukiem toksyna ktora nawala tutaj cala dobe na biezaco odpisuje na fejsie jak sie zagada z anonimowego konta zawsze na biezaco kciuuk bojanowska toksyna juz szczy z zazdrosci o szczesliwa lady love i nie tylko szczescie ogorzalka tez ja zawsze w d**e pilo bojanowska maciora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z czego kciukiem ma szczać ? lady love ma brzydką twarz a figurę całkiem przeciętną a dziecko jak dziecko miliardy takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy kciuku wszyscy są piękni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem login maciorsko zazdrosna lady ladna nie jest ale ty wieprzu niemyty nawet takiego zdjecia sobie nie zrobisz maso tluszczowa zwykla sprawa a nieosiagalna dla ciebie bojanowski pontonie twoje popisowe foto to wikt i opierunek z tlustym mopem na lbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ocho cześć ss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lady love ma czoło jak alien a usta jak klaun, brzydka się zrobiła z ryja :o figura przeciętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciuk jaka brzydka gruby ryjec podwójny podbródek włosy cienkie i tłuste nos jak k***s morda wybitnie nieciekawa czapa jak u smerfa i takie coś śmie oceniać inne śmiech na sali umyj się locho bo capi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrzućcie foto kciuka wikt i opierunek albo to z pofałdowanymi odnóżami to jej się pysk zamknie w wyzywaniu lady love

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciuk wygląda jak 50-letnia ciotka klotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figure mam okropna, ale to kwestia czasu. A buzie zawsze mialam ladna ;) aleeee mozecie mowic o mnie Alien :D lubie byc Alienem :D https://scontent-mad1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/13227296_541587299361782_3321071274115111664_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9 Fajne mam widoki hee? I fajnie teraz szyje hee? Wkladka do wozka, poducha, opaska i chusta to moja robota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak kciukiem jest o wiele brzydsza niż noxa o reszcie dziewczyn nie wspominając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra juz sie pochwalilam :P ide cos ze soba zrobic, biore dziecko pod pache i sruuu na dwor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ty jedna masz dziecko kobieto większość ma i rozpieszcza w dodatku takie z miłości a nie ze szkiełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ze szkielka i z milosci i co? Chociaz wydawalo mi sie ze nosilam ja w brzuchu przez 40 tygodni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmogrok
Anavella dziś Cezkam w takim razie na wasze d**y zazdrośnice. A grama tłuszczu u mnie nie znajdziesz, więc sobie daruj smiech.gif . x Żeby cokolwiek tutaj wykazać, to trzeba wkleić SWOJE ZDJĘCIE Z WIDOCZNĄ TWARZĄ. Tak jak to robi Nox, albo robiła Kciuk. To co ty wkleiłaś, jest zupełnie niewiarygodne. x Co do spodni i butów to są markowe a buty to Valentino ale pewnie nigdy takich na oczy nie widziałaś bo się nie znasz i kupujesz ciuchy w chińskim domu towarowym smiech.gif . x Tym przedstawiłaś siebie, jako osobę, która buduje swoją samoocenę, na tym co posiada i ewentualnie, jak w tym wygląda. I to żałosne: ha ha ha ty się nie znasz. Podarty syf, pozostaje podartym syfem, bez względu na przyklejoną markę. x I wcale nie chcę aby ktoś mi zazdrościł, zwyczajnie był pojedynek na fotki figury ja się wywiązałam czekam teraz na gwiazdy tematu! x To nie był żaden pojedynek :D Odbiło ci? Pojedynek na fotki? :D To był nasz hejt codzienny, wzajemny pomiędzy głównymi postaciami tego serialu. Chciałaś tu zaistnieć. Spróbowałaś i wyszło, tak jak wyszło. Co ty masz w głowie? Pojedynek na fotki? Gimnazjum już skończone? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem menelska bojanówa już tupie pofałdowanym odnóżem ze złości jak ludzik michelin na żer wyłazi dopiero nocą bo za dnia wstyd pokazać fałdy a pot po doopie spływa ciurkiem słonicy jak tylko słońce zaświeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zapłodniona byłaś pipetą w laboratorium desperatko też mam córeczkę wychuchaną poczętą w sposób naturalny i takich przedstawień nie robię jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakich przedstawien? Pochwalic sie robotkami recznymi nie mozna? Corka na ktora czekalam ponad 5 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już tupie pofałdowanym odnóżem ze złości jak ludzik michelin x ludzik michelin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież te foty są każde z innej parafii cyce od krysi a dupa od zbysi kradzione z wuja gugle bankowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LL Naprawdę skończ z tymi fotami tutaj, bo zawsze z tego jest syf. Zawsze będzie bluzg. Wiesz o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×