Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Idolka noxy

N jak noxa

Polecane posty

ja pod koniec ciazy mialam 79, teraz 64 - niby nie jest zle, bo przez 3 tygodnie zrzucilam kolejne 3 kg i w sumie codziennie mam mniej, ale ja nie cwicze za duzo. Kilka minut jade z cwiczeniami na brzuch + ok godziny hulahop. Wiecej mi sie nie chce ;) Chce miec 58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Analwala czyli ejamameja ma parcie na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie nadaje na diety. Mialam nadzieje, ze kg same spadna no i sie troche pomylilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie robie frytki ale ze slodkiego ziemniaka z piekarnika z bazylia i oliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojawia sie znikad na temacie noxy ale jest wtajemniczona, bardzo chce jej dosrac i wrzuca jakies foty chudych lasek z neta, wyzywa noxe i kciukiem od loszek. Kto inny czujw sie taki pokrzywdzony po tym jak noxa sie na jej pomoc wyebała i jednoczesnie hejtuje kciukiem?? ;) reszta sie nie piertoli w zakladanie kont tylko wali z gościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikomu sie nie chce a tu nagle takie zaangazowanie niby nowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od stycznia udzuela sie na kafe i juz taka obeznana w tematach noxy Musi jej pojechać a jak ktoś pokazuje, ze robi z siebie kretynke to jest hejt, że to noxa z orange. Noxe pod pomarańczą kazdy wyczuje po dwoch postach. Nowa zalogowana i juz taka określona na froncie anty kciuk i nix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem na 100 ale brzmi jak skrzywdzona mameja :D A hejty o grubasach i wstawianie fot swojego tyłka jest żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i się nie znam na chińskiej modzie, śmieci nie kupuję ,ale gaci 5 xl nie kupuje i nie wciskam ,że jestem szczupła/Tez z bawełny majtasy , czyli się nie rozciągną.Majty mówią za siebie , a wy sobie wmawiajcie ,że noxelka jest drobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, Noxelia może teraz pokazywać łiłę i jednocześnie ją zakrywać, bo ma zasłonę tłuszczową prosto na dziurce :P Nieważne - najbardziej śmieszy mnie ten ktoś, kto robi te porównania fotek Konefał, Kciukiem i Noxy, wziął jedną, względnie najkorzystniejszą fotę Sylwki Konefałki i cały czas montuje do niej wybitnie niekorzystne ujęcia Nox i Kciukiem, próbując nam wmówić, że Konefał przy nich jest piękna :D. Gdyby Konewka nie była upośledzona, to bym nawet pomyślał, że to ona sama, a jeżeli dobrze umalowana prezentuje się lepiej od dwóch czołowych gwiazd tych tematów to jeszcze nie znaczy, że jest nie wiadomo jaka piękna :D. To jest ta sama liga, co roztyta Noxelia i bojanowska dama, gdyby się tak roztyła, jak Nox, to dopiero byłoby monstrum z taką twarzą i tym upośledzeniem na niej wypisanym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mameja się pojawiła to scatrina ,klopselka i sylwka zniknęły :D Klopselia groziła mameji piachem to pokazała że je piach dupą i sromem :D A klopselia tymczasem ? Szykuje ryż stolcowy na parze dla witolotka chociaż i tak za tydzień zapowie się na seks o ile wcześniejszymi nie wyląduje na su

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem toksyna na każdym kroku dogaduje noxie ale przecież jest okej bo życzenia wysłała oho brak słów na tę lochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxa potrafi być denerwująca ale moim zdaniem nie zasłużyła na taką nagonkę, nie ona pierwsza utyła z wiekiem nie ostatnia a pisanie o zasłonach tłuszczowych i tym podobnych niesmacznych rzeczach świadczy o zakompleksieniu autorów tychże postów :o ja mam zrzuty noxy z su i wcale nie jest taka otyła jak ją przedstawiacie w pełnych jadu wpisach i nawet przyznam jej racje, że bardzo łatwo zrobić komuś niekorzystny zrzut na kamerce. nogi dość szczupłe do tego w którym miejscu ona niby ma 140 w pasie ? niemożliwe https://zapodaj.net/52b724ffd3752.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×