Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Jeżeli będzie wynik po 7 dniach, to w środę, ale Panie w recepcji powiedziały mi, że może być nawet do 14 dni... lol... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolcia na wynik czeka się 7 dni kalendarzowych jednak jak jest czysto to często już po 5 jest wynik pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam do sprzedania pól opakowania fragmin 5000. - 5 ampułkostrzykawek. W oryginalnym opakowaniu. Dlugi termin ważności w atrakcyjnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... gdzieś wyczytałam że picie soku z kiszonej kapusty ma b.dobre działanie. Wzamacia flore bakteryjną jelit i "zabija"pasożyty i bakterie. Kupiłam słoik niepasteryzowanego soku. Myślicie, że moge spokojnie pić będąc w 12tc. Może to mi też pomoże na tą klebisielle i coli. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Podchodzi ktoś teraz do crio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, mam do Was pytanie czy któraś z was miały podobnie aktualnie jestem po transferze w gyncentrum zrobiłam bete 10dpt 11.62, 13dpt 57,06, a dziś 16dpt 184,20 powiem tylko ze to transfer bastocysty. Czy któraś z Was miała takie małe wartości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość. 17:24 czemu sadzisz. Ze wartości sa Male? Wg mnie sa ok i ladnie beta przyrasta .. Gratulacje bo prawdopodobnie rozwija sie w Tobie nowe zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
czesc dziewczyny Prosze napiszcie mi jak zalatwilyscie wizyte dr Grygi?bo on jest na nfz nie? musze miec najpierw skierowanie czy moge od razu zadzwonic umowic sie na wizyte? bylam u dr G dzisiaj odradzila kolejna Aid....skierowala do dr Sydora....ale do niego nie chce isc bo duzo o nim tu pisalyscie... Planujemy podejsc jeszcze raz do ivf ale tym razem zrobic ta immunologie... te badanie na ktore dr gryga Was kierowal roeniez byly na nfz? z gory dzieki za pomoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy11
małamii tak, dr Gryga przyjmuje w Będzinie na NFZ. Możesz się umówić telefonicznie już teraz, a jak przyjdziesz na wizytę, musisz mieć skierowanie od lekarza z poradni NFZ z oznaczeniem "niepłodność". Badania przepisywane przez dr Grygę też są na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
dzieki mandy...a orientujesz sie w jakich dniach dr przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam dokładnie, często w godzinach rannych do południa (np. w piątek), ale jeżeli dobrze kojarzę, to w środę popołudniu, bo byłam u niego o 15:30. Panie Ci w rejestracji wszystko dokładnie powiedzą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami bardzo mi przykro że znowu się nie udało:( ale dobrze że masz plan na dalsze działanie i zrób tą immunologie :) dr G jest w pon, środy i pt rano, nie wiem czy jest popołudniu w któryś dzień musisz dopytać, najlepiej się umówić do godz. 10 bo wtedy można w ten sam dzień wykonać badanie krwi, mi tak właśnie powiedział dr .. 3 maj się i odzywaj częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
linka a dlugo czekalas na wizyte?? ehhh nie odzywam sie bo nie mam o czym pisac:(( i tyle...wiecznie pod gorke:(( w pracy tez nie wesolo....:(( tu tez nie wiadomo co gdzie jest nie tak:( teraz musimy pozyczyc kase na te ivf....a jeszcze nie wiadomo co z tymi lekami od lipca bedzie?:( jedno pofejscie w gyn ok 8 000 a te 3 14 000 te 3 sie bardziej oplacaja..tylko czy tyle uda nam sie zdobyc niewiem:(( a Ty linka kiedy wracasz po dzieciaczki? czyli wystarczy ze bede miala od rodzinnego skierowanie? a na jakie badania Cie skierowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami pomysl czy nie lepiej iść na NFZ do genetyka - Genom w Rudzie Śląskiej, bo ona Ci zleci od razu pakiet 3 badań : MTHFR,V LEIDEN , Protrombine - a tylko wyniki skonsultujesz u Grygi; Gryga jest naprawdę świetny - tylko ma ograniczenia i każde z tych badań będzie Ci zlecal po kolei, a na każde czeka się od 2-3 tyg . Takze tylko o czas tu chodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami no przykre to wszystko, należy nam się od natury bycie mamą a tu ciągle pod górę no i te koszta, ehhh ja na 1 wizytę czekałam ok 3 tyg, jak narazie dr zlecił mi bad MTHFR (wyszła mi jakaś mutacja:( ) a mam jeszcze do zrobienia V leiden, mutacje PT 2010, AT III, białko C, białko S, LA, aCL IgM i IlG, Ana 3. Akurat jutro mam kolejną wizytę, ogólnie dr powiedział że w max 4 wizytach powinniśmy te wszytskie badania wykonać, bo nie może od razu wszystkich zlecić na nfz w 1 dzień. Ogólnie dr zrobił na mnie dobre wrażenie, wygląda że wie o czym gada :) no i wszystko za darmo a to ogromny plus :)No a ja wracam po blastusie po wakacjach sama nie wiem czy wrzesień czy później zobacze co mi tam jeszcze powychodzi w dalszych badaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
hope moglabys mi podac namiary ? i te 3 badania tez sa na nfz? i tez potrzebne skierowanie tak? no mi wlasnie zalezy na czasie:)) jestem ciekawa czy mi cos wyjdzie...juz bym wolala zeby cos bylo nie tak aby wkoncu poznac przyczyne:(( Sil Ty sie jeszcze wczasujesz?jak tam u Ciebie psychicznie? Hope a orientowalas sie ile ivf by wyszlo w tej klinice w krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, bylam na wizycie i moja ciąża raczej przestala sie rozwijac :( pecherzyk rosnie ale jest za maly, brak zarodka i serduszka. Robilam bete i powtorka jutro a wizyta w poniedzialek. Nie licze juz ze sie cos zmieni, strasznie mi przykro ale nie będę sie dolowac i bedziemy probowac dalej. Skoro raz sie udalo to mam nadzieje ze sie jeszcze uda. Powodzenia dla kazdej z Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malamii w Krakowie masz za 4500 in vitro w Parensie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia no nie , co za wiadomość :( z tego co kojarze to miałaś wysoką bete ostatnio, jaki masz dziś wynik? ale tak jak piszesz jak się raz udało naturalnie, to następnym razem też się uda! a bierzesz od pozytywnej bety jakieś wspomagacze? typu duphaston, luteina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja pytałam o te wartości a dlatego że jak czytam wasze wyniki to wydaje mi się sporo osób 10dpt ma już ok 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×