Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Gość gość
Witajcie Kochane. Dziękuję Wam za wsparcie. Wiem, że rozumiecie co się ze mną teraz dzieje. Stwierdzono rozwarstwienie kosmówki. Wczoraj krwawienia i ból brzucha się powtórzyły ale już nie tak intensywne. Niemniej na usg była akcja serca. Kolejne badanie dopiero w poniedziałek. Mam nadzieję, że Maleństwo będzie silne. Catarinka trzymaj się. Trzeba powtórzyć badanie i z całą pewnoscią wykluczyć niepokojący wynik. Kiedy się wybieracie? Domyślam się co teraz przeżywasz... Dzieki jeszcze raz Dziewczyny. Pozdrawiam Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny... catarina, allessa-będzie dobrze. Trzymam kciuki. Ja mam prenatralne w środe i pewnie też pobiorą mi krew na to badanie ppa. I wiem, że też będę posrana ze strachu. Czy my staraczki i ciężaròwki wiecznie musimy być narażone na stres i niepokój???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOPE83
Allessa kropek silny jest :) walczy dzielnie - najważniejsze, że serducho bije :) 3majcie się i dawaj znać, Catarina przeczytałam o tych badaniach - nic nie jest przesądzone - wszystkie tu 3mamy kciuki żeby było dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catarina a powiedzieli Ci do ilu zmniejszyło sie ryzyko po teście pappa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qwerty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję dziewczyny za wsparcie, zosia tak miałam widoczną kość nosową, przeziernośc karkowa 1,40 mm ale nie wiem co tam wyszło nieprawidłowe w tym tescie PAPP-A Allessa trzymaj sie, to trudne dni ale ja wierze ze dla nas obu to sie dobrze skończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qwerty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qwerty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allessa to dobrze ze maleństwo walczy bardzo mocno trzymam kciuki za was będzie dobrze! Catrina napewno wszystko będzie dobrze nie martw się i nie płacz to nie dobrze trzymam kciuki pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caterina 3 mam kciuki !! na pewno wszytsko sie dobrze potoczy , pamietaj ze nawet przy kiepskich wynikach i podwyzszonym ryzyku zawesze dodatkowo mozesz wykonac aminopunkcje. i pamietaj ze samemu ciezko - lub z pomoca neta zinterpretowac wynik biochemiczny z surowicy krwi takze lepiej skonsultuj to tylko z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a Wy u kogo byłyscie na badaniach prenatalnych? Do kogo warto iść? Catarina trzymam mocno kciuki aby wszystko było dobrze. dorciak1805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorciak ja robilam w rudzie śl. w GENOM u dr Cnoty. moge polecic , badanie w konfortowych warunkach , lekarz mily i z checia odpowiadal na moje pytania , wszytsko wyjasnil itp plytke kupilam za 20 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny strasznie się martwię 19 dpt betę miałam 2281 a wczoraj czyli 25 dpt beta 3548 trochę mało co? Kurde ja zwariuje do wizyty.... pani dr Z Warszawy napisała mi ( już ma mnie chyba dość) że na tym etapie już nie powinno się robić bety że teraz usg ale ja jak to ja znowu musiałam zrobić i teraz się martwię bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie bety nie masz juz co robic. Powyzej 1000 zwalnia. Na tym etapie ciazy liczy sie pecherzyk potem serduszko i dalszy rozwoj ciazy. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciociakachna
Joafer a byłaś na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie w piątek dopiero . Tzn byłam tydzień temu nie chciał robić USG bo twierdził że nic nie będzie widać a ja się uparlam no i zrobił nic nie było widać powiedział tylko że jest ciałko żółte i coś tam co wskazuje na ciążę ale pęcherzyka nie było widać bo za szybko. A u ciebie jak tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciociakachna
Wegetuje hehehe plamienia tfu tfu dziś sie uspokoiły, moze dlatego ze leżę... Wczoraj byliśmy na usg, był 5 mm pęcherzyk i zaczątek ciałka żółtego. Na kolejne idziemy za tydzień, także betę juz chyba sobie daruje zeby sie dodatkowo nie schizowac. Postaraj sie mnie wkręcać, dzidzie tego podobno nie lubią;) trzymam kciuki za usg, daj znac! Dziewczyny trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joafer nie rob juz bety bo bedziesz sie denerwowac. Ja robilam 4x bete i jak byla powyzej 1000 to byla juz moja ostatnia. Wtedy dr M zrobil usg i bylo widac pecherzyk. Powyzej 1000 widac juz pecherzyk. Teraz wlasnie wazne jest zeby peherzyk byl w macicy, potem serduszko i dalszy rozwoj zarodka. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciociakachna
Joafer 18dpt ale dzidzi nie było jeszcze widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qwerty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mnie dzisiaj o 6 rano obudził taki ból jak na @ byłam pewna że dostałam ale na szczęście nie! Dziś jest 6 dpt rodzeństwa blastek wzięłam nospe i trochę się uspokoiło ale nie do końca wiem ze niektóre z was tak miały i @ nie przyszła jednak bardzo się boję. Czy mogę nadal brać nospe? Wesołku chyba ty tak bralas co 3x2 ?do którego dpt można brać nospe? Allessa jak u was? Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MaBo każda ma inaczej. Sprawdź jutro bete- na pewno będzie dobrze :-) No spa rzekomo jest bezpieczna w ciąży, więc jeśli czujesz się niekomfortowo to bierz no spe. Ja leżę, na razie krwawienie ustąpiło, czekam na jutrzejsze usg. Mam nadzieję, że Dzidzia ma się dobrze. Trzymam kciuki MaBo- głowa do góry! Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×