Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Gość smutasek85
MaBo...tak brałam 3x2. Nie pamietam do którego dpt ale jak bolało to brałam. Trzymaj się i dawaj znać jak betę zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczynki betę zrobię dopiero w środę wiec oby do środy! trzymam kciuki za dzidzie Allessa daj znać jutro MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tą stroną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer z czasem beta rosnie wolniej takze mysl pozytywnie. Ja troche żałuję ze nie zrobilam drugiej bety gdy nagle ustaly mi bole podbrzusza i czulam ze jest cos nie tak ale teraz nic nie zmienie. Peonia mialas racje co do bólu oczyszczania bo jest straszny :( dzis troche lepiej ale wczoraj byl jakis koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki dzisiaj pogoda łozkowa, wiec kto moze niech sie z domu nie wychodzi :) Allessa kochana jak tam sytuacja u ciebie? joafer nie denerwuj sie bo to szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny widzę , że nie dodalo wczorajszego wpisu - wiec wkleje jeszcze raz: Dziewczyny pozdrowienia ze Szczyrku - Skrzyczne i Klimczok zdobyte - akumulatory naladowane :) Sen o ciąży na nowym miejscu miałam i to po raz pierwszy w życiu - może się spełni ;) Allesa i Catrina 3mam kciuki cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Kochane. Usg wyszło ok. Dzidzia w porzadku. Kosmowka już mniej rozwarstwiona. Jeszcze nie wiem kiedy mnie wypuszcza ale spokojnie leze. Musze tez pochwalic szpital bo opieka jest bardzo fajna a jak się okazało przy przyjęciu w nocy trafiłam na samego ordynatora :-) Jutro kolejne badanie. Joafer czemu się nie uprzesz i nie pojedziesz wcześniej na usg? Może Cię to uspokoi jak zobaczysz Maleństwo? Iwcia kochana współczuję. Trzymaj się :-( Hope może to dobry omen- oby! ! MaBo jak dzisiaj? Nie korci Cię ta beta? Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa SUPER :) JOAFER Allessa ma rację - może rzeczywiście idź już teraz na USG, Iwcia współczuje - to musi być straszne :( Mabo dlaczego nie chcesz zrobić bety wcześniej przy blastkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :) przede wszystkim szczęśliwego rozwiązania w październiku :) a to już szybko zleci :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allesa dzidzia jest silna takze odpoczywaj i bedzie dobrze:) dzwonilam do Gyn odnosnie zamrozonych zarodkow. Do 12 lub 14 lipca juz nie pamietam ktorego mi mowila trzeba osobiscie podjechac podpisac przedłużenie mrozenia i wtedy zaplacic. Najlepiej zadzwonic kiedy sie przyjedzie to juz naszykuja umowę zeby potem nie czekac u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa bardzo się cieszę że z Twoim maleństwem wszystko dobrze :) MaBo masz rację poczekaj do środę przynajmniej nie będzie niejasności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allessa super ciesze się ze wszystko dobrze teraz leżcie ładnie! Ja juz duzooo lepiej wróciło dobre bojowe nastawienie oczywiście pomogła tez trochę nospa ale nie w nadmierze.Jasne ze mnie kusi beta ale wole poczekać do środy żeby nie było dodatkowego stresu dla maluszków pozdrawiam wszystkie MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia czy Tobie lekarz kazal jakis czas odczekac? Bylam na wizycie i mialam wynik bety z dwoch miejsc, wystraszylam sie bo beta zamiast spadac to nadal rosla ale uswiadomil mnie ze nie wolno robic wyniku w dwoch roznych laboratoriach i ze wynik beta hcg to zupelnie inny wynik niz hcg. Zrobil mi usg i szczescie w nieszczesciu pecherzyka juz nie ma. Krwawienie mam juz liczyc jako @ i od razu w tym cyklu sie starac poki wszystko jest na swiezo bo ponoc wtedy sa wieksze szanse. Ponoc jak szpital ingeruje w oczyszczanie to i 3 cykle trzeba odczekac. Powiedzial ze nie mamy probowac na siłę bo to co dzieje sie w glowie jak czlowiek chce dziecko to glowna blokada ciazy dlatego kazal nam probowac bez myslenia ze ma sie udac. I na tyle fajny lekarz ze mi dal zaswiadczenie o ciazy, jutro zanosze do pracy i cofam wypowiedzenie. Do pracy nie wroce ale bede miala wychowawczy a na nim jesli sie uda to mam przynajmniej platne L4 i potem macierzynski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , hope dzieki za zyczenia :-) no to stawiam urodzinowy torcik z kawka :-) :-) mobo powodzenia w srode !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewela2421 wszystkiego naaaaaajjjjjlepszego, duuuuużo uśmiechu i spełnienia marzeń :-) Catarina i Smutasku niesmutny, a Wy gdzie robiłyscie prenatalne? dorciak1805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dorciak i smutasku za zyczenia :-) macie mocno odczuwalne objawy ciazowe?czy moze juz Wam mijaja?? pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorociak ja również w Gyn , dr Zofia Augustyniak nie mam sie czego przyczepić ale szału nie zrobiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela...na szczęście mdłości i wymioty minęły. Za to ostatnio glowa często mnie boli i brzuch (biorę magnez i jest troche lepiej). A Ty jak się czujesz? Jakieś zakupy dla bobasa już robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutasku, a ta dr Rozmus jeszcze tam przyjmuje? Nie widzę jej w zespole Gyn na ich stronie. dorciak1805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak...w zeszłym tyg jak byłam to przyjmowała bo chciałam się do niej zapisać na 2 prenatalne (ale za wcześnie było). Może nie ma jej na necie wypisanej, najlepiej tam zadzwoń. Będą Cię pytali o datę porodu lub ostatniej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×