Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny na jakie badania dal Wam skierowanie dr.Gryga ? Peonia daj znać po transferze, trzymam kciuki. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anies przykro mi :( płaczemy dzisiaj razem. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anies przykro mi :( Sunshine faktycznie słaby ten przyrost :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Anies :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu jakis zastoj tych betach... :-( Trzymam kciuki za dalsza walke....&&&& Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba nie pójdę we wtorek na betę, to chyba nie ma najmniejszego sensu... Jakaś masakra. Anies współczuję i tulę mocno. Sunshine przyrost faktycznie nie jest ogromny, ale jest. Osobiście nie spotkałam takich przypadków, ale słyszałam o takich, w których beta przyrastała powoli i to wcale nie była ciążą pozamaciczna, w końcu coś zaskoczyło i wystrzeliła. Oby u ciebie tak było... modlę się za ciebie kochana... Peonia jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anies tulę mocno :( Sunshine wierz w kropka moze jeszcze nie wszystko stracone sil czemu nie chcesz isc na betę , ktoś musi przerwać tą złą passe...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sil czemu nie chcesz iść na betę? To ze komuś sie nie udalo nie świadczy ze tobie tez nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak strasznie się boję... A tu same złe wieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, tylko Wy to rozumiecie... wiem że to głupie dość pytanie, ale raczej nie mam co liczyć że za wcześnie dziś ( 9dpt 3 dniowych) i że w poniedziałek coś ruszy? mam leki odstawić? bo w GYN już nikt nie odbiera... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anies tak mi przykro kurcze co się dzieje z tymi betami to straszne! Sunshine trzymam kciuki mimo wszystko to straszne przez co przechodzisz mamam nadzieje ze jednak się uda! Peponia jak tam transfer? Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Dziękuję za wsparcie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sunshine ja rownież trzymam mocno kciuki Moja beta dzisiaj 3750 bylam na usg i sa 2 kropki ☺. Dziewczyny nie poddawajcie się będzie dobrze. Pozdrawiam karolcia885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolciaaa wow są dwa! !! Gratuluje kochana i nadal trzymam kciuki do serduszek jak obiecałam pozdrawiam cię MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia...dwa :-) wow doszłas już do siebie po takiej wiadomości. Teraz byle do wizyty serduszkowej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, dzidziusie są na miejscu, oby tam zostały już przez najbliższe 9 miesięcy :)) jestem zagrożona hiperką, leżałam po transferze 2 godziny z kroplówką przeciw hiperce i dostałam tabletki na 8 dni na hiperkę. Dr M się trochę zastanawiał czy robić transfer, bo jajniki są powiększone :/ najpierw mnie nastraszył, a później powiedział, że woli dmuchać na zimne i wg niego hiperki nie będę miała na 90%. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy. Wyszłam strasznie przymulona. Wczoraj byłam cała podjarana, że nam się 6 komórek zapłodniło, a dziś się nawet jeszcze jakoś nie cieszę :/ O nic nie zapytałam i niczego się nie dowiedziałam, nawet nie wiem jakiej klasy zarodki mi podali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia, wow wow wow, cudownie!! dwa kochane wyczekane dzidziusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Karolcia gratulacje! Wiedzialam,ze będą 2! Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Karolcia,gratuluję, fajnie tak 2 kropki :) Peoniaa to teraz odpoczywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anies... myślę że dziś byłoby już coś więcej niż <0,1 ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny każdej życzę tego samego ☺Smutasku miałam podobne przyrosty do Twoich więc już się nastawilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anies przykro mi :(..Karolcia gratuluję :)..dziś w gyn masakra tłumy jak nigdy..:/w pon mam wizytę jeszcze raz..Crio prawdopodobnie będę miała albo w środę albo w czwartek ..moje endometrium 7,8 czy to nie za mało..i mam brać tylko estrofem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska ja mam rodziców piętro niżej :) Starałam się uspokoić i spać. Jaki duży jest Twój Maluszek? <> iwcia dzięki :) <> Sunshine trzymam kciuki i wierz, że się uda! <> anies tak mi przykro :( :( <> Sil, trzymam kciuki żeby beta była wysoka! <> Karolcia WOW!! Gratulacje!! Dbaj o Was :* <> peonia trzymam kciuki, żeby kropki Cię nie opuściły przez 9 miesięcy! <>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia...dostałaś jakieś wspomagacze? Na L4 jesteś? Aniu... jak wizyta? Peonia. ..odpoczywajcie teraz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×