Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Lalika... coś mi się wydaje, że Ty na ten @ będziesz musiała czekać conajmniej 9 miesiecy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do transferu też podchodzi się bez makijażu, czy mogę zrobić się na bóstwo dla moich maluszków. Perfumować się nie będę + kosmetyki bezzapachowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde ja sie namęczę. Jeszcze mamę musialam jechac spakować bo ją przenoszą do innego szpitala. Niby z brzuchem ok, to ma cos z płucami i sie dusi jedzie na pulmonologię. Polly jak mi Cie szkoda :( tule mocno. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia885
Peonia Gratulacje :)Ja też nie dostałam relanium i tez usłyszałam ze wyglądam na spokojną he he. Dr M zapisał mi tylko klej, intralipidu nie dostałam i się udało :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia a w którym dniu robiłaś betę? Miałaś podane 3 dniowe czy blastusie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta przyrasta 13tyś. minęły 3 tyg po transferze dr cz zaleciła kolejny wlew intralipidu. Więc, poszłam do mojej gin do pezychodni, dała mi recepte na intralipid i skierowanie na izbe przyjęć. Także kosztuje mnie to tylko 30zł !!!! Super babka-młoda właśnie robi specjalizacje w gyn-zna dr M więc jestem traktowana przez nią ''inaczej'' . Ale dziewczyny mam dalej problem z moimi bakteriami. Odebrałam wynik "tlenowy posiew z pochwy" -klebsiella pneumoniae b.liczny +++ -enterccocus faecalis b.liczny +++ -candida albicans liczny ++ Pani z lab powiedziała, że kobiety w ciàży majà liczne bakterie i grzybice i mam się nie przejmować ale jak tu się nie przejmować jak to bakterie typu paciorkowiec i grzyb. Powiedziała że duże prawdopodobieństwo że zaraziłam się w klinice!!!! Mam dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneta, a powiedz mi, jak załatwiłaś sobie ten intralipid? Skąd Ty jesteś? Kurcze, też bym tak chciała, bo tak 400 zł wywalać co 4 tygodnie, to trochę boli :( dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja już sama nie wiem, czy ten intralipid brać, czy nie brać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia, a Tobie kto polecił intralipid? miałaś jakieś badania robione, że go bierzesz? jest sens go brać 2 h przed transferem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam alergię na orzechy, a właśnie czytam, że intralipid jest przeciwskazany przy alergii na orzechy ziemne. Ja chyba jednak odpuszczę sobie tą kroplówkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia decyzja należy do Ciebie ja tez się zastanawiałam do końca.... Porozmawiaj z lekarzem może Ci doradzi Ja betę robiłam 10dpt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia, chyba nie będę miała już wizyty przed transferem. Jak mi dr M powie, że mam brać kroplówkę, to wezmę. Bez konsultacji z lekarzem się boję, bo mam alergię na orzechy. Można ewentualnie po transferze wziąć intralipid? Czy nie ma takiej opcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia ja mia£am 3dpt podany intralipid ale lepiej jest przed lub w dniu transferu. Tez słyszałam ze nie wolno go podawać osobom z uczuleniem na orzechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre dziewczyny dostawały, ale jaki efekt jest po to ja nie wiem. Ja zawsze biorę dzień wcześniej. Przy crio dr Janosz powiedziała że powinnam mieć w dniu transferu i tak też zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia- wczoraj byłam u Cz na usg to był 23 dzień po transferze. Następnà wizyte mam 23 maja więc mam nadzieje że serduszko będzie już biło. Do pracy jeszcze chodze-nikomu nic nie mówiłam i przyniose l4 jak już lekarz mi powie że bije serduszko. Albo zastanawiam się czy nie iść do lekarza rodzinnego i wziąść zwykłe l4 to się nie skapną a jsk z gyn to już będą plotkować że jestem w ciąży. U mnie w pracy to masakra odnośnie plotkarzy-żyją życiem innych osób. Dorciak-ja mieszkam k/gliwic. Spróbuj iść do swojego gyn tak jak ja zrobiłam powiedz o co chodzi z tym intralipidem że to tak dużo kosztuje,że jestem do in vitro itd.. więc może twój gin ci przepisze recepte i idz do swojego szpitala na izbe. U mnie na izbie też pytali a po co? a na co? też powiedziałam im prawde i nikt już nie wnikał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki cieżarówki mam pytanie kogo polecacie na badania plenatarne w Gyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina. ..gdzieś czytałam, że dr Rozmus jest świetna jeżeli chodzi o usg w ciąży i te wszystkie badania. Ty będziesz płaciła za prenatalne? Wie ktoś może jak to jest w programie 2+1 bo nie wiem na co się szykować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, u mnie w pracy też tak plotkują. Już mówią, że w ciąży jestem. A ja nikomu nic nie mówię, nawet że się staramy. Też miałam wątpliwości, czy dać L4 z kliniki, ale stwierdziłam, że nie będę się nimi przejmować, a plotkować będą tak czy siak. Zawsze jak jestem na L4, to się dowiaduję, że jestem w ciąży, nawet gratulacje zbieram. tak to już jest w mniejszych miejscowościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasku ja pytałam dr P na ostatniej wizycie o te badania i bede je miała na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez prenatalne miałam na nfz. Po in vitro każdy lekarz wypisze wam skierowanie na badania bezpłatne... Ja robiłam w genom w rudzie śląskiej i bylam bardzo zadowolona.badanie przeprowadzał dr Cnota. I juz wtedy w 12 tc poznałam Plec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalika o której godz będziesz mieć ten wynik???? Odezwij się od razu jak go juz odczytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki właśnie sie ubieram i jadę po wynik. Strasznego mam stresa ;) najpierw pojade na zakupy bo jak będę ryczec później to wstyd będzie do sklepu wejść.. To trzymajcie kciuki ale nie wiem kiedy Wam napisze bo nie wie kier go odczytam czy od razu czy schowam i w aucie czy w domu:) Mocniutko te kciuki trzymajcie :*. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melduje ze jestem po zakupach i jadę do laboratorium:/ ah ten stres..chyba zwymiotuję tam ;) lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×