Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Gość gość
Hejo :) Ja zostaje do jutra. Badania dobre, ale chcą jeszcze przytrzymać. Wszystko dobrze, Pani doktor powiedziała że przyjmuje takie leki które mogą doprowadzić do podrażnień przy aplikacji. A jak u Was dziewczyny dzisiaj? dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dorciak i jak tam? Masza i Ciociakachna super :) Mabo odpoczywaj z kropkami - powiem Ci ze nie mogę jakos przeżyć historii o Twoim bylym - skubabiec :( ale na dobre Ci to wyszlo, bo dzięki temu masz super męża i nie zmarnowałaś sobie życia przy takim bezuczuciowcu . Gość Klee ja w Genomie bylam u dr Sadowskiej. Od razu Ci powiem, ze dr Gryga - immunolog ma inne podejście od niej do leków które należy brać jeśli coś Ci wyjdzie. Ja mojemu gin przedstawiłam obie opinie - dostaniesz je na piśmie - i on zadecydował - zgodził się z Gryga. Co do samych badań to w Genomie robi pakiet tych 3 badan o których pisałam Ci ostatnio, a Dr Gryga byl zmuszony wprowadzić już ograniczenia z tego co dziewczyny tu pisały - ja jeszcze załapałam się na komplet badań u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorociak a dalej masz to plamienie czy już przeszło?? Ja też miałam jednorazową akcje po utrogestanie . Wczoraj byłam na wizycie i pani dr pobierała mi wymaz to jakiś ślad był po plamieniu. Dostałam duphostan gdyby plamienie się powtórzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko to super wszystko dobrze. Odpoczywajcie i już nic się nie stresu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze się nie odezwałaś Karolcia no trudno,faktycznie zaczyna się okres czekania! Hope pamiętam wpis niewiem kogo był ale nie mój mylisz mnie z ta osoba moje kochanie wspiera mnie od samego początku! Dorciak odpoczywaj! Allessa a jak sytuacja u Ciebie? Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciociakachna
Dziewczyny cz któraś z Was miała plamienia na początku? Dzwoniłam do dr Cz i mówiła ze to moze być po intralipidzie i powinnam go powtórzyć...miała któraś z Was tak? Idę dziś na wizytę a poki co leżę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciociakachna. ..ja miałam tak przy niedoborze progesteronu. Dostałam duphaston 3x2 i 2 tyg plackiem w łóżku. Zbadaj progesteron przed wizytą, żebyś na nią już miała wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaBo faktycznie pokrecilam :) sorki - chodziło o Anies30 - a właśnie Anies jak u Ciebie? Bo nic nie piszesz :( Ciociakachna nie wiem co plamienie ma do intralipudu - chyba właśnie dufka powinna Ci przepisać jak Smutasek napisała , a tak wygląda dla mnie znowu na naciągane dr Cz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciociakachna
Badałam w piątek kurczę i wyszło ok 19, wczoraj nie robiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciociakachna
Hope dr Cz zapytała czy miałam intralipid i ze powinnam powtórzyć po trzech tygodniach bo to moze mieć wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciociakachna. ..19 to malutko, ja miałam ponad 20 i jak dr stwierdziła, w każdej chwili mogę poronic. Masz duphaston w domu? Albo luteinę pod język? Jak tak to weź coś do wizyty. Nie wiem co intralipid ma z tym wspólnego bo mi tego nie proponowała wogóle :-) odrazu duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arwena wracasz juz w przyszłym cyklu po kropki ? Bo ja raczej zrobię scrething i dopiero w sierpniu. Juz mam dość tego ciągłego czekania ehh..uczy nas to cierpliwości.. Paula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do ciężarówek czy tez tak macie problemy z kręgosłupem a raczej z kością ogonowa .... Ja jak dłużej posiedzę to czuje moją kość ogonową i muszę trochę pochodzić. Smutasku a u kogo miałaś badanie prenatalne???? Ile trwa takie badanie??? MaBo następnym razem na pewno podejdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Karolcia - A co to jest kręgosłup:) przygotuj się jak już teraz boli to będzie do końca ciąży. Ja juz teraz nie umiem leżeć bo wyć się chce z bólu kręgosłup mi siadl strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky to mnie pocieszyłaś.... Ja jestem dopiero w 10 tygodniu i trochę się tym zmartwiłam a byłam wczoraj na wizycie i zapomniałam się zapytać Pani Dr G czy takie bóle to nic złego A Ciebie od kiedy bolą plecy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia...też nie mogę za długo siedzieć, najgorsze że ułożyć do snu mi jest ciężko bo ciągle coś mnie pobolewa :-( a co będzie później. Byłam u dr Rozmus, badanie trwało ok 20-30 min. Tylko pamiętaj, żeby powiedzieć, że to ciąża bliźniacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Cz. jest moralnym zerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Karolcia plecy mnie bolą od samego początku praktycznie cały czas A jestem teraz juz w 29 tc bliźniaczej i tak jak mówię czasem wyje z bólu leżeć nie idzie siedzieć to już w ogóle dużo chodzę to mi pomaga ale jak idę spać to się mecze z 3 godziny leżę na lewym boku w pozycji pół leżącej pół siad bo inaczej się nie da. Nie wiem jak ja jeszcze wytrzymam te dwa miesiące A teraz brzuch rośnie w przerażającym tempie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie ze spaniem nie mam problemów tylko to siedzenie ..... Wczoraj wracałam z Katowic (ok 2 godziny) to myślałam że się wykończę i oczywiście już się nakręcam :) Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Ciociakachna - dr Cz definitywnie próbuje Cię naciągnąć . Znam ta Panią z zupełnie innej strony i wiem ze tak robi. Intralipid nie ma nic a nic wspólnego z plamieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dredzik84
Hej. Dziewczyny czy któraś z Was podchodzi teraz do criotransferu i screchingu endometrium w ramach programu rządowego? Bo mi wypada to wszystko już po skończonym programie i czy wówczas wszystko będzie już płatne? Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciociakachna
A powtarzał ktos intralipid jak sie udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku dzięki za info właśnie dzwoniłam i jestem umówiona do dr Augustynek . Czy któraś kojarzy tego lekarza?? A dostałaś zdjęcia albo płytę z badania????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jest wynik posiewu pani powiedziała ze czysciutko!MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kończą sie rządówki to trzeba kasy naciągnąć od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powtarzam intralipid co 4 tyg w ciazy. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia...dostalam zdjecia i cały opis, płyta jest chyba dodatkowo płatna. Na kiedy się umowilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Dorciak transwer zarodkow pobranych w czasie programu masz za darmo nawet za rok. Na stronie Bociana mozesz sobie poczytac pismo z ministerstwa lub do nich napisac zapytanie, dzwonilam osobiscie do Gyn ze ministerstwo wydalo takie pismo i pan z laboratorium oddzwonil do mnie ze tak dokladnie jest. Na rejestracji nic na ten temat nie wiedzieli takze powolaj sie na to pismo w razie czego gdyby mowili Ci ze masz zaplacic. Ja bbylam dwa razy u Augustyniak na prenatalnych i jestrm w ogole nie zadowolona. Strasznie sie spieszyla za pierwszym i drugim razem bo miala poslizg o godzine. Plytke zaluje ze wzielam bo tak nam nagrala ze ciagle drży obraz gdyz za szybko jezdzila usg. Na koniec jak sie plytka zgrywala i zostaly 2 minuty poprosila nas o poczekanie na zewnatrz a ona juz wezmie nastepna pare co bardzo mi sie nie podobalo. Pospiech byl straszny, o wszystko sama musialam dopytywac. Moze tak trafilam akurat ale nie polecam. Zdjecia mam 3 za ta samą cene co dziewczyny u dr Rozmus maja widokowkowe i sporo malych. Ja juz do niej teraz gdy bede szla to nie ide.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×