Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uroda po 30stce przemija w zastraszającym tempie..

Polecane posty

Gość gość
16:00 Masz dziewczynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wśród moich koleżanek większość ma mężów 2-4 lata młodszych od siebie.i nikt nie robi cyrków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co to, że twoje koleżanki mają 2-4 lata młodszych. Jaki to ma związek z urodą pań po 30stce. Oświeć mnie. Z wami to się gorzej prowadzi dyskusje jak z dziećmi. Dzieci są bardziej kumate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bo to wszystkie 20 latki są piękne a wszystkie 30 latki brzydkie? Pomyśl co napiszesz bo widać cienko u ciebie zmysleniem co widać po postach :D Poza tym uroda to tylko jeden aspekt związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bo to wszystkie 20 latki są piękne a wszystkie 30 latki brzydkie? Pomyśl co napiszesz bo widać cienko u ciebie zmysleniem co widać po postach :D Poza tym uroda to tylko jeden aspekt związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 30 lat, mój chłopak ma 23 i jest nam razem cudownie ! Czuje sie lepiej w swoim ciele niz 10 lat temu i...jestem szczęśliwa. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczymy jak za 2-3 lata jak zobaczy pełno zmarszczek na twojej twarzy jak szybko będzie uciekał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:29 Ty uważaj na swoje zmarchy bo za 2 ,3 lata w lustrze się nie poznasz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy ze kobiete definiują zmarszczki? aha- no tak,w koncu gladka twarz mamy do zaoferowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekonasz się wkrótce :) 2-3 lata to i tak optymistyczna wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszą mnie te porównania 30 do 20. Zgadza się zdarza się że 30 jest ładniejsza, ale to nie jest temat o tym. Temat jest o tym że kobieta po 30 wygląda gorzej od siebie w wieku lat 20. Czy tak trudno czytać ze zrozumieniem - chyba że wy jako 20 byłyście brzydsze niż teraz, to byłoby ciekawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ja p*****le!! to dwie zmarszczki wiecej na twarzy mnie definiuje? co za durne gadanie- jestem po 30tce, nie zauwazyłam by ciało mi gniło- ba! nawet je uwielbiam - sliczne,zgrabne ,umieśnione, bez rozstepów i cellulitu. No nie rozumiem co wy macie z tymi 30latkami??? oczywiscie sa zapuszczone 30tkiale równiez i 20tki. Moze zacznijacie sie cieszyc z zycia a nie pieprzyc na temat wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mile zlego poczatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 latka ma więcej zmarszczek i gorsza skórę od 20 latki.i co z powyższym? Bo nie czaje? Tak jak 20 latek ma więcej włosów na głowie i jest bardziej wydolnyseksualnie od 30 latka.i co z tego wynika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzycie glupoty ze az strach to czytac. 32 lata to sama mlodosc, skad u ciebie te zmarszczki i spuchnieta twarz ze potrzebujesz 30 minut na tapete by wyjsc z domu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maladuzaczlowieka
Okolo 20 bylam okropna. Po 29 roku zycia w koncu zrozumialam kim jestem i poczulam sie atrakcyjna : ) Moze juz nigdy nie bede miala tak jedrnej skory jaka mialam, pewnie mam kilka zmarszczek wiecej, ale zdecydowanie bardziej wole siebie teraz, taka jaka jestem. Zeby tylko zdrowie dopisywalo jak najdluzej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim sensie 20latek jest bardziej wydolny seksualnie od 30latka? To że dojdzie w 2 minuty świadczy o wysokiej wydolności seksualnej? Nawet jeśli za 15 minut mógłby zrobić powtórkę to i tak co to w ogóle jest za seks? Ja osobiście widzę przepaść między moimi możliwościami kiedy miałem 20 lat a teraz kiedy mam prawie 30 oczywiście na korzyść czasów obecnych. Wyglądam też lepiej bo zmężniałem fizycznie, nie to co 20letnie chucherko z sieczką w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:27 I wiele babeczek po 30 ma lepszą figurę iż miało po 20 Stce, lepiej się ubiera,ma poukładane w głowie, więc kim jest i lubi siebie.a tu jacys debile zupiorem maniaka piszą, że po 30 tce to już dla kobiety grób i kaplica,zmarszczki,cellulit, 40 kilo nadwagi...i że żaden na nią nie spojrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maladuzaczlowieka
Wszystko chyba zalezy od tego, co rozumiemy pod pojeciem atrakcyjnosci. Dla jednej osoby to beda duze piersi, pupa, dlugie nogi, jedrna skora itd moze to byc tez spojrzenie, sposob poruszania sie, osobowosc, intelekt, poczucie humoru. . Osobiscie znam kilka kobiet, ktore nie maja wygladu modelek, a jednak sa atrakcyjne! Co do mezczyzn, rowniez uwazam, ze dojrzaly mezczyzn jest bardziej interesujacy i mysle, ze w lozku bedzie lepszy niz napalony nastolatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko nie przejmuj się tym po prostu po 30 kobiety brzydną i tyle wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie racje, jak miałam 25 lat mogłam bez makijazu wyjsc, teraz mam 31 i jest dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pewnie wszystko zależy od genów-ja nie moglam na siebie patrzec w wieku 17-25 lat tak mniej więcej ;) to właśnie wtedy nie wychodziłam bez makijażu:tlusta cera, syf na syfie, geba jak księżyc w pełni. Matka tłumaczyła mi-ze z czasem będzie lepiej, dojrzeje, bede bardziej kobieca. Najlepszy czas dla mnie to od 28 roku życia; ) fakt ze teraz jestem dobrze po 30tce ale naprawdę nie narzekam; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki tego tematu: "Potrzebuję ok. 30 minut nakładać tapetę, żeby jakoś wyjść ......" - sama sobie szkodzisz tą tapetą !!! To takie negatywne sprzężenie zwrotne: im więcej tapety, aby poprawić urodę, tym bardziej niszczysz tą urodę, wobec tego jeszcze więcej tapety ....... itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie czulam ladna i atrakcyjna w wieku 27-31 lat.wczesniej mnie to nie obchodzilo a tak okolo 32 klapki z oczu spadly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezultat chlania
gość 2016.05.08 jak się chla, kopci i ćpa co weekend to potem morda się sypie, nawet tapeta odpada z takiego paszczura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety po 30 brzydną. Wejdź sobie np na sympatie i szczerze policz ile jest ładnych dziewczyn 20-paro letnich, a ile 30-paro letnich. Różnica jest olbrzymia. Jakby nie brzydły po 30 to w jakimś z konkursów piękności byłaby chociaż jedna pani 30+, a nie ma w żadnym. Jakby nie brzydły to nie było aż tyle lamentu w internecie czemu po 30 kobiecie jest trudno znaleźć faceta. Przykładów jest mnóstwo i przestańcie się oszukiwać, że jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chce byc zdrowa-to jest najwazniejsze. Niektorzy z was jeszcze to zrozumieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm na sympatii jest mniej ładnych po 30 niż przed 30tka, bo te ładne po 30 są już zajęte... Poza tym, nie każda po 30 umie obsługiwać komputer. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No popatrz a ja po 30 dopiero wyladniałam i stałam sie bardziej kobieca. Wiele kobiet dojrzalych tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ktoś swoją samoocenę opiera głównie (albo nie daj Bóg tylko) na wyglądzie, to faktycznie ma przerąbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×