Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AgnesMa

Matura a później???

Polecane posty

Mika166 rekrutacja na dany kierunek zostaje zamknięta w momencie wyczerpania limitu miejsc na danym kierunku studiów. Dlatego też warto odwiedzić nasza stronę internetową i obserwować na bieżąco sytuację w zakładce "Zapisz się na studia online". Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza44
Warto podjąć studia pracując, to jest bardzo ważne. Doświadczenie jest bezcenne, studiuję bankowość na wsb, a w weekendy pracuję w restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila880
Czy poziom na studiach zaocznych i dziennych na wsb I stopnia będzie taki sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila880 poziom na studia I stopnia jest identyczny, tak więc możesz być spokojna. Zachęcam do aplikacji na studia do 30 września - do tego czasu została przedłużona nasza promocja zniżkowa. Zatem nadal można zyskać darmowe wpisowe oraz czesne już od 220zł miesięcznie na pierwszym roku studiów (w zależności od wybranego oddziału WSB). Zapraszam na http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-i-stopnia po szczegóły. Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulaKK
Praca, studia lub to i to. Wybrałam trzecią opcję, jakoś udaję mi się pogodzić studia na wsb i pracę w kawiarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pracy to jeżeli idzie się z duchem czasu - uczy nowych programów, chodzi na praktyki zamiast balować, to zatrudnienie się znajdzie. Wiem po sobie.. ja studiowałam na WSB, od razu znalazłam pracę taką jaką chciałam, a po czasie dowiedziałam się, że WSB ma właśnie bardzo dobre opinie wśród pracodawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy są praktyki studenckie na WSB ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po maturze i studiach nie dostaniesz ciekawej pracy i dojdziesz do wniosku że wyjedziesz za granicę, dlatego już teraz ucz się dobrze angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×