Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nigdy nie przestanę Cię kochać

Pierwsza miłość nie umiera???

Polecane posty

Gość nigdy nie przestanę cię kochać
Nie umiem póki co książki nigdzie w necie znaleźć. Jest w jakimś formacie, którego nie umiem otworzyć, no ale będę szukać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie przestanę cię kochać
A co do znaków, znalazłam ciekawy opis związku ziemi z ziemią Ziemia i Ziemia Horoskop jest w tym wypadku bardzo optymistyczny– to niemalże idealne dopasowanie! Para znajdzie wygodę i bezpieczeństwo w swych objęciach. Znają siebie na wylot: wiedzą, co denerwuje, a co raduje partnera. Ulepieni z tej samej gliny zmierzają powolnym, ale pewnym krokiem ku wspólnej przyszłości. Horoskop mówi, że to może być bardzo spokojna i kojąca kombinacja, która gwarantuje życie jak w raju. Problemy zaczną się, jeśli któreś z partnerów jest pesymistą - wtedy pociągnie swoją drugą połówkę za sobą, wprost w depresje. Czyżby los nie mógł rozdać tej dwójce lepszych kart z talii Tarota? No i właśnie u nas było dobrze, aż do problemów męża. Jak stracił pracę, całkiem się załamał i nic, kompletnie nic nie robił. Pomagałam mu jak mogłam, jednak bez efektów, a to mnie dobijało. Robiłam za niego wszystko, zakupy, gotowanie, dom, nawet przeglądałam codziennie oferty pracy, ale on był ciągle nieszczęśliwy. Ciągle miał ataki nerwów, często się na mnie wyżywał, nawet miał do mnie pretensje, że ja lubię moja pracę i że mam dobry humor jak z niej wracam. Siedział tylko, grał lub spał. Zero wychodzenia na spacer, do znajomych nic. To nas od siebie oddaliło, mi to wszystko naprawdę dało mocno mi w kość. A teraz ma pracę i tak jakby nic poza nią dla niego się nie liczy, dla mnie nie ma czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że ten ex wypali się sam do tego stopnia że jak będziesz chciała coś odkręcić to ci powie bujaj się. Nie będziesz musiała się wysilać jak to zakończyć. Bo bezwiednie już to robisz. Ale nie skumasz tego. Zostaniesz tylko z mężulkiem haha na 100% nic nie pójdzie po twojej myśli. Głupia jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój ex jest jak rakieta ziemia - ziemia, a Twój stary jak ziemia-powietrze.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hello

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hello , dbaj o siebie , myśl pozytywnie , nic zlego przydarzyć sie nie moze .Mam szczerą nadzieję , ze choroba nie jest groźna . Odpoczywaj , będzie dobrze .Wszystkiego dobrego Przyjacielu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy nie przestanę Cię kochać
Żyję, ale na razie mam dość wszystkich i wszystkiego. Z Ex zerwałam całkowicie kontakt. Sam powiedział, że nie będzie mi się mieszał, że dla niego najważniejszy jest mój spokój i szczęście oraz bezpieczeństwo więc nie będzie stawał między mną a mężem. Pewnie odezwie się na święta z życzeniami i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, ale jak dla mnie źle postąpiłaś. Przekreślasz kogoś komu na Tobie naprawdę zależy, taka miłość rzadko się zdarza. Ty ją masz. Nie psuj tego znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań, ze człowieku wypisywać te idiotyzmy . Przewietrz sie wirtualnie , posłuchaj spiewu ptaków z radia , wyobraź sobie , ze siedzisz na tarasie najlepiej własnego domu , ...i będzie ci lepiej , łatwiej , przyjemniej . Taki humanista , romantyk o wielkim sercu zrozumie , ze to co robi to zwykle s/q/u/r/w/y/s/n/s/t/w/o . Osmieszanie , hejtowanie , podsuwanie temtow , ingwilowanie ... super sprawa porechotac z innych , skąd q/u/r/w/a wiesz , ze gorszych ?? Co takiego ci zrobili , ze masz prawo bez zadanej odpowiedzailnosci niszczyć ludzi . REALNYCH LUDZI .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia Friday, May 27, 2016 o 11:49, Gość gość napisał:

Przestań, ze człowieku wypisywać te ...yzmy . Przewietrz sie wirtualnie , posłuchaj spiewu ptaków z radia , wyobraź sobie , ze siedzisz na tarasie najlepiej własnego domu , ...i będzie ci lepiej , łatwiej , przyjemniej . Taki humanista , romantyk o wielkim sercu zrozumie , ze to co robi to zwykle s/q/u/r/w/y/s/n/s/t/w/o . Osmieszanie , hejtowanie , podsuwanie temtow , ingwilowanie ... super sprawa porechotac z innych , skąd q/u/r/w/a wiesz , ze gorszych ?? Co takiego ci zrobili , ze masz prawo bez zadanej odpowiedzailnosci niszczyć ludzi . REALNYCH LUDZI .

Bo to ... .Zrobił s...ysynstwo na kobiecie która go kochała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×