Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nigdy nie przestanę Cię kochać

Pierwsza miłość nie umiera???

Polecane posty

Gość gość
Ten Twój EX, jest chyba trochę jak teraz TVP - dezinformuje Ciebie, daje energię, ale nie na plus raczej, dezinformacja=informacja ujemna ps. Hejterzy zawsze się pojawiają jak temat się utrzymuje, Hello - pozdrowienia, dzięki chłopaki, tak się utrzymuje na pierwszej stronie (wasza energia jest cena, nie zostawiającie jej dla siebie) :-) TAK przynajmniej jak każde drobnoustroje rozkładowe spełniają swoją funkcję w kafe ekosystemie, ZATEM nie mając serca paradoksalnie "pomagają" nawet oni sercowym problemom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna żona o wielkim sercu, która ma ciągle łeb zajęty innym facetem. Pogratulować. Obaj powinni kopnąć cię w dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy nie przestanę Cię kochać
Dobre porównanie do TVP, ale coś w tym jest :) Mi już jest jakoś łatwiej dzisiaj. Ale nie wiem czy to dlatego, że jego zachowanie przypomniało mi o powodach przez które nie jesteśmy razem, czy dlatego, że już od kilku dni z nim nie rozmawiałam przez telefon, a może też dlatego, że po poważnej rozmowie mąż się wystraszył. I obiecał, że zmieni się i zacznie angażować się w dom i nie będzie wszystkiego na mnie zrzucał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zachowanie przypomniało mi o powodach przez które nie jesteśmy razem, czy dlatego, że już od kilku dni z nim nie rozmawiałam przez telefon, a może też dlatego, że po poważnej rozmowie mąż się wystraszył XXX ps. o tym DOKLADNIE jest ta książka.. :-P z wczęśniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może Twój ex jest po prostu taki jak Ty i to samo wychodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps. oglądałaś film Lektor? lub kumasz o co w nim chodzi? i mogę z ciekawości zapytać z w jakiej mniej więcej branży urzędujesz? farmaceutycznej czy co? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie przestanę cię kochać
Nie nie oglądałam Lektora, ani nie wiem o co w nim chodzi. A branża to zupełnie nie farmaceutyczna. XXX gość dziś a może Twój ex jest po prostu taki jak Ty i to samo wychodzi.. XXX Taki jak ja czyli jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezdecydowany przede wszystkim, coś jak Pawlak z PSL ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy nie przestanę Cię kochać
On jest zdecydowany. Chce mnie, chce ze mną być i założyć rodzinę. Ja mam mętlik w głowie, ale kocham męża mimo tego, że czasem jest z nim ciężko i będę walczyć o życie jakie sobie z nim ułożyłam. Dzisiaj ex zapytałam dlaczego rozpadały się jego związki przez te lata i czemu się nie ożenił. Napisał, że kochał tamte dziewczyny, ale to ja byłam ciągle w jego podświadomości i gdyby pokochał kogoś tak samo mocno jak mnie wtedy by się ożenił. Żałuję, że jak byłam wolna nie odzyskaliśmy kontaktu. Wtedy ryzyka nie było. A teraz nawet spotkanie z nim na kawie byłoby moim zdaniem niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łomatko, ten wątek o pierdu-pierdu jeszcze ktoś czyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o zdefiniowanie postaci , duży galimatias . To co z tą kawą ? Kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po kawie.... i po sprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie przestanę cię kochać
Dobra kawa nie jest zła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze to tu i teraz, przeszłość zostaje za plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mówił wódz III rzeszy trzeba wyciągać jeszcze wnioski i wiedzieć czego się chce, to czego chcesz w końcu autorko, byc "pomiędzy"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to lepiej dla niej żeby ci goście byli pomiędzy nią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie przestanę cię kochać
Próbuję zostawić przeszłość, ale nie jest to łatwe kiedy są pewne sprawy nie zakończone, czy tak jak u mnie jest to uczucie niespełnienia, które zawsze będzie. Po żadnym innym związku nie mam czegoś takiego. Próbuję z ex utrzymac relacje koleżeńskie, ale niestety zawsze rozmowa potem schodzi na uczucia, pragnienia, emocje i wspomnienia. Ktoś tu wcześniej napisał, że chyba jedynym mądrym sposobem będzie całkowicie się odciąć i zerwać z nim kontakt. Choć to na pewno jest ostatnia rzecz jaką chcę, jednak będę musiała tak zrobić dla mojego i jego dobra. On też zasługuje na to by sobie życie ułożyć, a teraz jak mu to wróciło będzie trudniej. Idealizuje mnie w głowie i ciężko będzie znaleźć kogoś bardziej idealnego (w jego mniemaniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna matka teresa która dokładnie wie co dla kogo jest dobre. Zostaniesz w c******m związku i stracisz faceta który świata za Tobą nie widzi. Tyle będzie dobrego. Ty się będziesz męczyć dalej a facet jeśli cię kocha będzie się męczył jeszcze dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy nie przestanę Cię kochać
gość dziś Następna matka teresa która dokładnie wie co dla kogo jest dobre. Zostaniesz w c******m związku i stracisz faceta który świata za Tobą nie widzi. Tyle będzie dobrego. Ty się będziesz męczyć dalej a facet jeśli cię kocha będzie się męczył jeszcze dłużej. XXX No to racja nie widzi świata poza mną. Chciałby być ze mną, nie ważne kiedy. Dla niego kontakt ze mną, jeśli nie ma szans na bycie razem nie jest dobry. A szans na ten moment nie ma. Mój mąż ledwo co wyszedł z rocznego doła, też twierdzi że świata poza mną nie widzi, choć w jego przypadku nie jestem tego pewna jak w przypadku byłego. Sama też nie wiem co ja do kogo czuję. A nie potrafię ich obu oszukiwać. Jednak moje myśli w 99% są przy ex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jednak jesteś pomiędzy :-) XXXX Idealizuje mnie w głowie i ciężko będzie znaleźć kogoś bardziej idealnego (w jego mniemaniu). XXXX to może pokarz mu że jesteś zołzą, wyrzyj się na nim i może mu przejdzie "idelizowanie" a jak tam książka co wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy nie przestanę Cię kochać
Ale ja nie jestem zołzą i nie potrafię go skrzywdzić. Nie chcę go skrzywdzić. Książki jeszcze nie czytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale będziesz taką "zołzą" na niby, dla jego dobra :-) chłopakowi przejdzie i zostaniecie frends jak Leszek z SLD z Kwaśniewskim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy nie przestanę Cię kochać
Nawet na niby nie potrafię być zołzą. Nie dla niego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to takie trudne.. u kobiet to normalka, czepiaj się wszystkiego, poczuczaj, rób focha, ingeruj w jego życie, zmieniaj zdanie w 10 sekund, zrób mu hustąwkę emocji i jeden dzień i masz spokój.. :-) co tu trudnego :-) i mów najwięcej jak się da że lubisz Jarka z Pis, masz go z głowy na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy nie przestanę Cię kochać
Hehe, na niego to nie podziała. Choć na bank nie lubi Jarka :) Ale on jest tak zapatrzony, że nawet jak bym go pouczała, ingerowała itp to nie odkochałby się. Ale popróbuję trochę go zniechęcić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale popróbuję trochę go zniechęcić. usmiech.gif x Meza czy ex ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie przestanę cię kochać
A może i obu :) Co do męża nie mam pewności czy jego miłość nie wynika z wygodnictwa. Kocha mnie bo ma ze mną naprawdę wygodne życie. Ale jak coś nie jest po jego myśli to już to trochę inaczej wygląda. I teraz nasuwa się pytanie czy po prostu to taki charakter, czy wygodnictwo. Łatwo kochać kogoś kto jest dobry, pomocny i można na niego zawsze liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadaj sobie pytanie, który z nich zna Ciebie najlepiej, z którym więcej Cie łączy, który Ciebie bardziej rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie przestanę cię kochać
gość dziś Zadaj sobie pytanie, który z nich zna Ciebie najlepiej, z którym więcej Cie łączy, który Ciebie bardziej rozumie. XXX Na to nie jest trudno odpowiedzieć. Wiadomo, że ex mnie zna lepiej i więcej mnie z nim łączy. Jesteśmy z tej samej gliny, z tego samego środowiska, znamy się 20 lat. Ale mąż pozwala mi się realizować, nie jest zaborczy ani zazdrosny. Nigdy nie był ani trochę, mogę znikać na całe noce z koleżankami, kolegami i zero stresu ma o zdradę. Za to ex.... On ufa mi, ale jest cholernie zazdrosny, o każdego faceta, nawet o zwykłych kolegów, ba nawet jak powiedziałam, ze jadę do mojego mechanika to go słowo mój ruszyło :) . Zresztą miał tak zawsze. Ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie odrobiłaś pracy domowej: 1. przeczytaj tę książkę, 2. zobacz w necie o znakach bliżniaka (powietrza) vs ziemi (panny i koziorożca) to się od razu dowiesz co Ciebie dręczy (patrz po ang. najlepiej po w pl to sami idioc***iszą..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×