Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co można robić tyle czasu,że do 40 roku życia nie ma sie czasu na dziecko?

Polecane posty

Gość gość
Dobra, nie przeczytałam wszystkiego. Z moim mężczyzną byliśmy razem 7 lat zanim zdecydowaliśmy się na dziecko (ja wtedy 34, on 48). Wcześniej żyliśmy wygodnie i dla siebie. Nic szczególnego, ale to był też potrzebny i dobry czas. Teraz mamy dziecko i jest to najlepszy czas, ale nigdy nie żałowałam, że moje dziecko zamiast mieć 5 lat nie ma kilkunastu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie przeczytałam wszystkiego, ale mam 43 lata i jestem od 7 lat w dobrym związku. Zanim pomyslałam o posiadaniu dziecka musiałam uporac się z demonami poprzedniego małżenstwa i dać sobie sanse na nacieszenie się sobą,stabilnościa finansowaa i eocjoalną, a naszym dzieciom z poprzednich zwiazków czas na dojrzałość. Urodzenie dziecka chorego zawsze istnieje. A ryzyko trisomii21 w miom wieku to ok 1:50 a zatem to tylko 2%. Mój lekarz daje nam zielone swiatło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakaż to dojrzałość tych pierwszych dzieci,jesli Ty masz 43?że co? może maturę zdały? dojrzałość jest wtedy,gdy dzieci są samodzielne a nie np pełnoletnie.To robi wieeelka różnicę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16"49,no jasne-trzeba drugiemu misiowi urodzić dziecko,by przyklepać zwiazek .Będzie sie miec na dojrzałe lata zabaweczkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"bałwanica" wymiata! popłakałam się ze śmiechu. Niby już to słyszałam nieraz ale pod wpływem tego wpisu i emocji w nim zawartych sobie wyobraziłam autorkę jako taką ludkę śniegową z głupawą mordą i saganem na łbie SERIO smiech.gif i idealnie mi to do autorki pasuje, jesssu nie mogę, mam atak śmiechu znowu. Czy to czasem nie jest ta sama co tu dzisiaj zakładała temat, że ma 26 lat i cała galaktyka plus dwa powiaty jej się dziwią, że ona tak młodo dziecko będzie mieć i cały świat na niej skupiony? X To bylo skierowane do autorki :) naucz sie czytać idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwiedzaly swiat.spaly do 13.. Bawily sie,kupily dom i bawia sue dalekj bi mam 37nie mysle jeszcze wcakw bo mi szkoda zycia serio i patrze na kol.o ich miod to mi sie slabo robi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×