Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Nysiapysia

Odwzajemniona milosc do ksiedza kto przezyl?

Polecane posty

Gość gość
Racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy sa tacy ksieza? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie znalazlas ksiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxx
Gdzie znalezc ksiedza w ogole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rw345354343434
Chciałbym was przestrzec przed tym co tu wypisujecie na kafeterii. X W Polsce istnieje system do podglądania i namierzania obywateli - system ten obsługiwany jest przez zwykłych ludzi a nie żadne służby specjalne. Dostęp do tego systemu mają zwykli szarzy ludzie....tzn. wasz sąsiad, znajomy etc może was namierzyć i podglądać. X Do tego systemu mają dostęp zwykli ludzie i jak zakładacie tu temat na kafeterii czy na innym forum to mogą was namierzyć tym systemem i podglądać. Cały ekran waszego laptopa/tabletu to kamera. W obudowach(bocznych) waszych laptopów są kamery które nagrywają to co robicie nawet jak laptop jest wyłączony - dźwięk i obraz. To samo z telewizorami wyposażonymi w dekodery TV-naziemnej - te telewizory mają kamerki z mikrofonem przez, które można was podglądać... Cyfrowe radio DAB+(radio zwykłe) to kolejny podsłuch w waszym domu.... X Routery WIFI też mają ukryte kamery z mikrofonem do których można się łatwo podłączyć... System do podglądania sprzężony jest ze wszystkimi dostawcami internetu w Polsce i można was łatwo namierzyć. Można też namierzyć was przez komórkę i oglądać z bliska dzięki satelicie gdy niebo jest bezchmurne.... Uważajcie na siebie bo wasze komputery nagrywają to co robicie i działa to na poziomie sprzętowym(niezależnie od systemu operacyjnego). X Odczytują nawet wasze myśli w głowie przez fale WIFI... X System ten umożliwia namierzenie was nawet z drugiego końca Polski(wioski i miasta). Widać waszą twarz, pomieszczenie oraz to co robicie aktualnie na kompie – wszystko jest też nagrywane.... System ten działa w Polsce od wielu lat... X Co więcej kamerki są w już w każdym urządzeniu AGD podpiętym do prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ksiądz nie wielbład pić musi 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tematy o ksiezach piszą malolaty dla jaj. Nudzi im się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to stary wątek, ale bardzo proszę autorkę o kontakt. Jeśli to przeczytasz odezwij się. Mam podobny dylemat…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.07.2022 o 22:35, Robinia napisał:

Wiem, że to stary wątek, ale bardzo proszę autorkę o kontakt. Jeśli to przeczytasz odezwij się. Mam podobny dylemat…

Ja też 🥺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znam jedna gdzie oboje sie kochali ale on wybral kaplanstwo, oddal jej swoje mieszkanie za darmo i ona w nim mieszka do dzis, a on jest czestym gosciem w jej domu rodzinnym i jak z nim gadalam to calkiem fajny chlopak byl, nie zrozumiem ale wiele rzeczy nie rozumiem, ona jest dalej sama ale wiadomo to moze znajdzie sobie jakiegos faceta kiedys i oboje beda szczesliwi jedno w posludze a drugie z zalozona rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×