Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Narastająca agresja w stosunku do mężczyzn

Polecane posty

Gość gość
hueheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest, bo się nie nadziewam na samych s*******i, tylko mam zniekształcony obraz rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wiem, że mam zniekształcony obraz rzeczywistości i wpływ na niego mają emocje i uraz z dziecinstwa, to chyba nie jest ze mną tak tragicznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez skad, jestes wyborna kandydatka na partnerke! jak alkoholik, ktory sie przyznal, ze ma problem z piciem przy kolejnym kieliszku wodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdziesz kiedys kogos dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, ocenianie kogoś negatywnie na podstawie urazów z dzieciństwa - cali faceci. Najlepiej zamknąć mordę, ufać w wasze pseudoczułe słówka i się udostępniać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo, coraz lepiej ci idzie, serio, przyciagasz jak magnes swoja kobiecoscia, inteligencja, dojrzaloscia, mniaaam hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
btw, znałam faceta - ale to już faktycznie z trochę nizin społecznych - znam go z musu, ale nieważne skąd - który swoją pozytywną, z wiecznie przyklejonym uśmiechem do twarzy i ladniutką dziewczynę wyzywał ciągle od k***w i głupich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komu mam pokazywać swoją realną twarz? Nie mam komu (abstrahując od tego, że i tak niewiele to kogokolwiek obchodzi). To jest tylko wątek założony pod wpływem emocji, do "wyżycia się".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś mi powie, czemu na tym forum końcówkę abstrahując, pisaną w dodatku poprawnie przez 'h' odbiera się jako pewne przekleństwo i poprawia na błąd, po czym cenzuruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest tylko wątek założony pod wpływem emocji, do "wyżycia się". x dlatego na starcie pisalem, zebys sie przylaczyla do "faceci to s****wa" hahhaahahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś mnie to nie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I masz całkowitą rację. 

Każdy facet marzy, żeby zapchać. Można ich podzielić tylko na takich co dają przed tym kwiatki i piszą wiersze lub nie. 

Ta agresja nie jest urojona - byłaś molestowana, Twoje ciało pamięta i Ci przypomina, co to jest facet. 

Ale da się nauczyć mieć nad nimi kontrolę. 

Przestajesz ich nienawidzić, zaczynasz się nimi bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

do psychologa marsz

Czemu do psychologa ? To Wy się bawić możecie kobieta.  A kobieta jak konewka do podlewania kwiatków nie może ? Ja z autorką się w 100% zgadzam.  Nie mam podejścia do wszystkich mężczyzn takiego ale pod lupę 🧐 każdy musi pójść.  Bo mi szkoda mego wręcz pięknego życia na idi / ote.  Dla którego będę wycieraczka.  Trzeba w głowie rozgraniczyć - mieć szacunek ogólnie do człowieka jako do człowieka ale wiedząc w głowie i zakodować - w życiu nie zbliży się do mnie bliżej niż jak rozprostuje swoją rękę ( ten nie właściwy ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czemu do psychologa ? To Wy się bawić możecie kobieta.  A kobieta jak konewka do podlewania kwiatków nie może ? Ja z autorką się w 100% zgadzam.  Nie mam podejścia do wszystkich mężczyzn takiego ale pod lupę 🧐 każdy musi pójść.  Bo mi szkoda mego wręcz pięknego życia na idi / ote.  Dla którego będę wycieraczka.  Trzeba w głowie rozgraniczyć - mieć szacunek ogólnie do człowieka jako do człowieka ale wiedząc w głowie i zakodować - w życiu nie zbliży się do mnie bliżej niż jak rozprostuje swoją rękę ( ten nie właściwy ).

Jeśli Twój ojciec Cię skrzywdził nie bój się zgłosić tego na policję zamiast obrażać wszystkich na około bo to nic nie da. Podajesz niemoralne zachowanie części mężczyzn będące krytykowane przez samych mężczyzn jako zachowanie każdego z nas. Czy uważasz, że mężczyźni mogąpisać, iż każda kobieta zdradza jeśli jakaś tylko część z Was tak robi? Czy takie obrzucanie się coś może pozytywnego nwnieść? Autorka powinna pójść do psychologa by poradzić sobie z traumą i by umieć zaufać kolejny raz innemu człowiekowi by chociażby być w związku a tu zaufanie to podstawa. Poza tym swoją agresją może dodatkowo kogoś skrzywdzić, kogoś absolutnie niewinnego chociażby jakiegoś małego chłopca a czy mały kilkuletni chłopiec jest winny  czynom jakiś tam mężczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeśli Twój ojciec Cię skrzywdził nie bój się zgłosić tego na policję zamiast obrażać wszystkich na około bo to nic nie da. Podajesz niemoralne zachowanie części mężczyzn będące krytykowane przez samych mężczyzn jako zachowanie każdego z nas. Czy uważasz, że mężczyźni mogąpisać, iż każda kobieta zdradza jeśli jakaś tylko część z Was tak robi? Czy takie obrzucanie się coś może pozytywnego nwnieść? Autorka powinna pójść do psychologa by poradzić sobie z traumą i by umieć zaufać kolejny raz innemu człowiekowi by chociażby być w związku a tu zaufanie to podstawa. Poza tym swoją agresją może dodatkowo kogoś skrzywdzić, kogoś absolutnie niewinnego chociażby jakiegoś małego chłopca a czy mały kilkuletni chłopiec jest winny  czynom jakiś tam mężczyzn?

😄😄 Z moim kochanym tata i mama mega dobrze żyje ♥️ nie związki mnie skrzywdziły.  A niestety ciągłość znajomości z moim byłym mega Zayebistym  człowiekiem.  Drugim innym . I trzecim co umarł . Zawsze mi mówili jacy Faceci dziś są szuję - jako mężczyźni.  Nie bez powodu się o mnie bardzo martwili.  Bo tak jest - trzeba uważać.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

😄😄 Z moim kochanym tata i mama mega dobrze żyje ♥️ nie związki mnie skrzywdziły.  A niestety ciągłość znajomości z moim byłym mega Zayebistym  człowiekiem.  Drugim innym . I trzecim co umarł . Zawsze mi mówili jacy Faceci dziś są szuję - jako mężczyźni.  Nie bez powodu się o mnie bardzo martwili.  Bo tak jest - trzeba uważać.  

To jest to co powinniśmy sobie przekazywać pozytywne emocje. Skupmy się bardziej na tych dobrych ludziach, doceniajmy ich gdy nadarzy się ku temu okazja. Pozdrawiam😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×