Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pussy

LOGEST

Polecane posty

Gość aśka99
hej,poraz pierwszy biore tabletki_lekarz pzrepisal mi LOGEST.. przeczytalam wsztskie wypowiedzi na jego temat..no i troszke sie boje..czytalam tez forum o Harmonicie i tam az tyle dziewczyn nie pisalo o przybraniu na wadze zadna tez nie skarzyla sie na brak ochoty na sex!pliss napiszcie..moze Harmonit jest lapszy?wielkie dzieki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest lepszy
jest IDENTYCZNY ten sam skład, inna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PS
Ja biorę drugie opakowanie logestu i sprawa wygląda tak że czuję się wspaniale tzn zero problemów, nie czuję że je biore, natomiast przy pierwszym listku miałam plamienia a od 18 tab normalne krwawienie, teraz problem zniknął :) to naprawde dobre tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem ze maja tez sam skłald a raczej taka sama dawke hormonow ale widocznie sie czyms roznia bo ja tez nie wyczytalam takich objawow po harmonecie jak po logescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypadek
jak na mój gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No
wlasnie,tez zauwazylam roznice przy wypowiedziach przy harmonicie dziewczyny tak nienazekaly..tez zaczynam brac logest i juz sie zastanawiam czy go nie zmienic,nie ma zadnych efektow ubocznych ale mnoostwo lasek pisalo ze po jakims czasie zaczyna rosnac biust!ja juz nie chce!! i tak mam duzy!! jak mi jeszcze urosnie,to chba przesloni caly swiat!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyBlask
Co do biustu... tez posiadam duzy i wydaje mi sie coraz wiekszy, gigantyczny moze to zludzenie martwie sie ze jednak nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO
LadyBlask--a rosnie Ci po logescie czy poprostu matka natura Cie tak wspomaga?:)..piszcie dziewczyny jezeli po logescie jeszcze ''rosniecie''_bo jezeli to od tego to chyba zmienie tabletki..dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Bylo juz pozno i ze zmeczenia pomylilam literki LadyBlask mialo byc LadyBlack :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to
:)moze biust przeslonil Ci klawiature?:) zartuje :) to jak jest?po logescie czy tak naturalnie?bo nie wiem czy zmieniac..buzka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe tez sie tego obawiam :D no wlasnie ja tez nie wiem czy mi sie to wydaje czy nie, niektórzy mówia ze to jest za mała dawka zeby np: przytuć czy biust mógł urosnąć ale wiadomo że na kazdego to inaczej działa, w prawdzie mała dawka hormonów ale mi sie zrobiły po nich rozstepy nie czytałam zeby komus tez widocznie jestem bardziej podatna czy mam genetyczne skłonności. Ciagle wybieram sie do lekarza zeby go zapytac czy zmiana z Logestu na harmonet ma sens, chociazby na te skutki albo cene. Bo wiekszej dawki nie chce. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannkkaa
sorry ze troszke nie na temat ale zahaczyłyscie o harmonet ... ja go brałam i nei powiem zeby było ciekawe - ciagle zawroty głowy okres dwa tygodnie nie mowiac jush o tym ze w ogóle fajek nie tolerował moj orgalnizm..wiec nie polecam... teraz biore Microgynon (po miesiacy zmieniłam i ten biore jush 4 opakowanie) i jest dobrze zadnych skutkow ubocznych a nawet schudłam co mi sie bardzo podoba :) moze odstraszac cena - 10 złoty - ale serio dobrew tabletki naprawde polecam ze szczerego serca :) i ochota tesh jest co wazne! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zastanawiam dlaczego wszyscy mówią ze im tansze tym gorsze??? Przeciez gdyby to sa leki i przechodza przez jakies tam komisje i nie zostaly by dopuszczone do sprzedazy a juz napewno zeby je lekarz przepisywał. Te najnowoczesniejsze sa najdrozsze ale ja bym wcale sie nie obrazila gdyby Logest zamiast jak teraz płacic 34 zł kosztowal polowe taniej czy to by znaczylo ze jest od razu gorszy. Moja siostra stosuje polska tabletke Loweston i ona kosztuje ok 3zł i nie wpadła, nie skarży sie na nic, nie widze zeby jej urosły rogi czy inne rzeczy. Cena zalezy chyba tylko od prosucent i od \"nowosci\" tabletki,bo te co maja najmniej hormonow kosztuja najdrozej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migosia
Cześć, W prównaniu do Was jestem z lekka leciwa... Brałam Cilest przez 7 lat, wszystko było ok, żadnych niepożądanych skutów. Zrobiłam sobie przerwę dwumiesięczną i zmianiłam na plastry. Niby są ok, nie ma skutków ubocznych ale pigułki są dyskretniejsze. Plastry są też nieestetyczne. Chyba wrócę do cislestu bo trochę mnie nastraszyłyście z tym logestem. Czy wiek (mam 37 lat) ma tu jakieś znaczenie? Lakarz twierdzi, że nie ale ja znowu im nie wierzę... Co ginekolog to inna wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdulena
Witajcie dziewczyny, od dwóch tygodni biorę logest i cały czas mam plamienia, nie duze, ale się utrzymiują. Nie wiem czy podczas tych plamień jest zachowana skutecznoś tabletek? Wiecie coś na ten temat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiollka
cześc, no to teraz się pogubiłam, też przechodzę z Cilestu na Logest, według terminu powinnam wziąć tabletkę po siedmiu dniach przerwy, czy pierwszego dnia miesiączki ?Zagubiona. Dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiollka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwr
Logest bierze się od pierwszego dnia krwawienia. Sama byłam zdziwiona, kiedy koleżanka powiedziała mi, że tak jej lekarz zalecił. Ja sama przy zmianie z Cilesu (nieustające krwawienie) na Triquilar nie robiłam przerwy. Ale z Logestem jest widocznie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logestowa mama
No to troche Was pewnie zmartwie.Bralam logest 5 lat pod koniec brania libido spadło okrutnie.ale kochalismy sie nadal nawet czasem sie zmuszałam a teraz co...drugi miesiąc ciąży!!! i na ch..j były mi te tabletki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiollka
Zadzwoniłam wczoraj wieczorem do lekarz i powiedział mi, że mam wsiąć Logest normalnie po siedmiu dniach przerwy. Stwierdzam, że co lekarz to opinia. O Cileście mogę powiedzieć tyle, że zmieniłam bo libido spadło okropnie, a do tego doszły jakieś dziwne stany lękowe i szczerze mówiąc było do kitu. Może teraz będzie lepiej. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszka
hejka:] ja walsnie zaczelam brac te tableteczki. dokaldnie od tygodnia. i jedyny objaw ktory jak narazie zauwazylam to to ze moje cycuszki bola:( i jakby ciut spuchly;/ hehe ale moj mezczyzna napewno nie bedzie narzekal jak urosna;) ale moglam sie tego spodziewac. martwi mnie najbardziej to tycie, ale jestem dobrej mysli:] pozdrowionka :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mamo no....
logestowa mama! a bralas je regualrnie, o tej samej godzinie? i ile masz lat jezeli mozna wiedziec? kurka no zmartwilas mnie troszke... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka Teresa
Laski nic nie daje pewnosci na 100 % ja biore 1.5 roku i nigdy nie mialam watpliwosci , obojetnie czy bierzecie Logest czy inne tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaag
Hej, dziewczyny Właśnie skończyłam pierwszy listek logestu. I w ogóle pierwszy listek tabletek antykoncepcyjnych w moim życiu. Troche się dziwnie czuje, mając okres w normalnym czasie, bo wczesniej nie miałam go przez 6 miesięcy, aż lekarz przepisał mi orgametril na jego wywołanie. Zaczęłam brać logest, jaest chyba w porządku. Nie przytyłam, pilnuję się i nie poddaję większemu łaknieniu. Z ochotą na sex wszystko w porządku, nawet chyba lepiej niż przedtem. Piersi mi jednak urosły, musiałam kupić większy biustonosz... Nie wiem tylko, czy to taki stały efekt, czy tylko chwilowe... Krwawienia miałam, ale bardzo małe, pod koniec calkiem sie skończyły, tak więc myślę, że wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żeby wydawac
opnie na temat jakiegos leku trzeba go stosowac dluzej niz miesiac, fajnie ze tobie pasuje ja na niego nie narzekalam rok a potem to juz inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninek
A czy ktos moglby mi napisac, jakie jest dzialanie logestu na cere? mam problemy ze skora i jestem na bakier z kalendarzem, dlatego chyba zaczne terapie hormonami. Z gory dzieki i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi.anna
biore logescik od blisko roku. jak na razie idealnie - zadnych skutkow ubocznych, krwawienie smiesznie krotki, libido w sumie w normie (ale co racja, to racja: nowy chlopak, wiec hmmm... same rozumiecie), piersi urosly mi dawno temu jak mialam ostra kuracje hormonalna (i od wtedy mam rozstepy) co do ciazy po logescie i jego mikrozawartosci hormonow: to lekarz dokladnie to samo powiedzial mojej kolezance, bioracej cilest (zreszta urodzila kilka dni temu). jego wytlumaczenie to bylo to, ze ona jest juz zbyt dojrzala na "mlodziezowe" pigulki jakimi podobno sa cilest. pamietajmy, ze 99,9% to nie jest 100%. wiec nie ma co sie nakrecac, ze te lepsze te gorsze... po to sa lekarze, po to sa badania hormonalne, zeby dobrali idealnie. howgh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie Panie!! Bralam Logest 5 miesiecy i nie narzekalam na niego. Wrecz przeciwnie bylam zadowolona. Nie przytylam, a libido... no coz...:) przed braniem tabletek mialam i tak wysokie, w trakcie brania chyba jeszcze wyzsze :) Czasami moj facet nie mogl za mna nadarzyc w seksie :) Zadnych zawrotow glowy, wymiotow itp. Raz zdazylo mi sie jak nie robilam przeryw to dostalam okres ( i bardzo sie zdziwilam bo nie powinnam) i okres ten trwal ponad tydzien czasu , gdzie zwylke trwal 3 dni w czasie brania tabletek. Skontaktowalam sie ze swoim ginegologiem i powiedzial ze dawka hormonow nie byla wystarczjaca ( mam 174 cm wzrostu i waze 65 kg). Po tym co uslyszalam troche sie przerazilam. Nie chcialam zmieniac tabletek wiec moj mezczyzna nie konczyl we mnie dla wiekszej pewnosci. Co do nastrojow to czasami mialam takie zlamania humoru. Plakalam z byle sprzeczki, i byl czas ze musilam w poludnie odbyc drzemke bo ciezko bylo co kolwiek zrobic czy nad czyms sie skoncentrowac. Raz to sobie cos wkercilam ze jestm w ciazy i prawie w to uwierzylam. Po tej akcji milam prawie przez tydzien podly humor i bylam smutna. Takie momentami napady jakiegos dziwnego myslenia. A poza tym to chyba bardziej sie czepialam mojego partnera o glupoty i wszystko bralam do siebie. Ale ogolnie bylam zadowolona . Teraz nie biore zadnych tabletek i czuje sie tak jakos normalnie, kobieco, tak ja powinno byc... :) Zycze milych wyborow antykoncepcyjnych ... :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguska
Witam!ja własnie jestem po pierwszym opakowaniu Logestu no i jest nie zaciekawie!!!jeszzce nigdy nie miałam tak zmiennego humoru,raz płacze raz sie smieje i jakas taka przygnębiona jestem.A najgorsze jest to ze nie mam wogóle ochoty na seks!:((a zawsze miałam.Więc chyba będe musiała zrezygnować,poza tym lekkie nudnośći,bóle brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguska
Acha no i piersi mnie bolą cały czas i wydaje mi sie ze troszke urosły,moze spuchły...ciekawe czy to trwały efekt:))jesli chodzi o wagę ciała nie zmieniła się,apetyt nie zwiększył mi się/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×