Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zazdrośc o 500 plus jak reagować

Polecane posty

Gość gość
gość dziś No i tak to powinno wyglądać. Dla pracujących, ale po co? Elektorat ważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce jest jeden problem . Nie wspiera sie ludzi uczciwie pracujących. Nie ważne czy najniższa , średnia , umowa zlecenie itd Nie ważne ile dzieci ...państwo powinno wspierać ludzi uczciwie pracujących . Żłobki , przedszkola , dodatkowe odliczenia od podatków ok . Rozdawanie pieniędzy których nie (swoja droga ciekawe skąd oni wezmą tyle kasy ) jest głupota .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;44 Trafiłam faceta z patologii, ciągle by się tylko RUCHAL no i myślał ze ja będę na niego pracować, zbabal mnie, okazało sie ze jestem w ciazy, jak mu powiedziałam to zamilkł, także chętni do ruchania są, aby nie do życia i łożenia na te dzieci. Wiec krotka piłka spytałam go się co zamierza zrobić ze jestem w ciąży czy pójdzie pracować, tak jak ja za 1200zl a on ze nie ,wiec koplam go w dupę i poszłam się wyskrobać z gnoju i dziś wiem ze dobrze zrobiłam, bo 500 plus bym nie miała, tylko na głowie patologie miala i bym musiala utrzymywać siebie jego i bachora z 1200zl wiec wole sama tyrac na 1200zl niz byc zbabana kilka razy zeby miec 500 plus mam wyjebane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;44 Trafiłam faceta z patologii, ciągle by się tylko RUCHAL no i myślał ze ja będę na niego pracować, zbabal mnie, okazało sie ze jestem w ciazy, jak mu powiedziałam to zamilkł, także chętni do ruchania są, aby nie do życia i łożenia na te dzieci. Wiec krotka piłka spytałam go się co zamierza zrobić ze jestem w ciąży czy pójdzie pracować, tak jak ja za 1200zl a on ze nie ,wiec koplam go w dupę i poszłam się wyskrobać z gnoju i dziś wiem ze dobrze zrobiłam, bo 500 plus bym nie miała, tylko na głowie patologie miała i bym musiała utrzymywać siebie jego i bachora z 1200zl wiec wole sama tyrac na 1200zl niz byc zbabana kilka razy żeby mieć 500 plus mam wyjebane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:00 skoro piszesz że gdybyś miała trzecie dziecko to lepiej byś na tym wyszła finansowo niż teraz pracując .więc przyznaj się, że mąż nie chce słyszeć o trzecim dziecku bo nie wierzę że ty nie chcesz skoro lepiej by ci się to opłacało finansowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
precz z 500+, a jak ktoś narodził dzieci to do księdza niech je utrzymuje kiedy wam sprał mózg abyście się nie zabezpieczały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź idź prostaczko w koło klepiesz to samo może tobie locho mąż napierdolił dzieci w twoim patologicznym rozumku ,ale są normalne kobiety które mają rodziny :-p przykro mi że nie wiesz o czym ja mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;17 Jest problem nie wspiera sie ludzi uczciwie pracujących, bo nie ma sprawiedliwości a kto rządzi głupi pis.( prawo i sprawiedliwość) pytam gdzie jest sprawiedliwość? Denerwuje mnie niesprawiedliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;17 Jest problem nie wspiera sie ludzi uczciwie pracujących, bo nie ma sprawiedliwości a kto rządzi głupi pis.( prawo i sprawiedliwość) pytam gdzie jest sprawiedliwość? Denerwuje mnie niesprawiedliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klotnie będą dalej o 500 plus, bo ci co pracują nie dostają a ci co sie plenia i nie pracują dostają ,pytam za co dostają?Wymyślili to , to niech dają każdemu albo nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś pracuje i ma kilkoro dzieci, bo go stać,to inna sprawa, należy mu się 500 +. Ale nie takiej patoli jak ta opisana w fakcie, która 4500 wzięła i jeszcze o zasiłki do Szydło chce napisać, bo jej z opieki nie dali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skłócenie ludzi jest na rękę rządzącym niestety. Co to w ogóle ma być za rozdawanie kasy i to w kraju zadłużonym, gdzie emeryci dostają po 40 latach pracy 800 zł, pielęgniarki zarabiają 1800 i wiele by tego wymieniać? Skandal, złodziejstwo i chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekajcie, przyjdą wybory i nowy rząd, wszyscy uczciwie pracujący idźmy do urn i pis nie wygra. A nowy rząd zabierze 500+ i patola będzie płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego komukolwiek za urodzenie dziecka należy się 500 zł co miesiąc? Dlaczego należy się pracującym? Dziecko to indywidualna sprawa każdego. Nie ma żadnej gwarancji, że dziecko, w które zainwestujemy ok.100 tys. złotych nie zawinie d**y w troki i nie wyemigruje. Albo że nie będzie bezrobotne przez pół życia. No chyba, że się im zabroni wyjeżdżać i będzie kierować do obowiązkowej pracy do 67 r. ż. Tego chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a huj z takim patologicznym krajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:02 Widzę że nie oglądasz programów publicystycznych i nie słuchasz wypowiedzi ekonomistów żaden rząd nie zabierze tych 500 plus bo po prostu nikt by na nich nie głosował .zobaczysz co się będzie działo przed wyborami-partie będą podbijać stawkę która da więcej na dzieci bo wiedzą że to działa i wtedy wygrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam , że każde dziecko powinno dostać te pieniądze w tym momencie wychodzi na to że, dzieci są albo gorsze albo lepsze. Tak nie powinno być. Dziecko to dziecko i każdemu powinno sie należeć do 18 roku. Dziękuję za uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedawno słyszałam na TVN24 jak facet z Nowoczesnej mówił że gdyby oni wygrali wybory to zrobiliby w ten sposób że 500 zł.daliby na każde dziecko ale zabraliby inne dodatki i świadczenia socjalne i na jedno by wyszło finansowo i te pieniądze byłyby wliczane do dochodu-tak mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam, że każdemu powinni teraz wypłacić wstecz po 500 zł za jego pierwsze 18 lat życia. A co. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, jestem zła na to 500plus, ale nie byłabym zła, gdyby te pieniądze dawano inaczej: darmowe żłobki, darmowe przedszkola i darmowe podręczniki. Aha i jeszcze darmowe obiady w szkołach. Wtedy mogą sobie brać z moich podatkow, a nie 500plus na alkohol dla wielodzietnych panów i pań, którzy potem siedzą w pobliżu trzepaka i latem śpiewają do bardzo późnych godzin. Owszem - na początku nawet ładnie śpiewają, ale potem, to już dosłownie wrzeszczą, fałszują i nie dają zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 27 i Ty pozwalasz na taką krzywdę dzieci BOŻE ja was nie rozumiem sama mam dzieci i nie wyobrażam sobie tego ten brak reakcji tylko piertolicie jaka patola ja pytam gdzie może u was w slamsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to i zazdrość,bo wkurwiają mnie na maxa rodzinki,które: *dostają tę kasę i jeszcze narzekaja,że na to tamto sramto im brakuje (to jak żyli wcześniej?!) *zamiast uczciwie pracować ciągną każdy możliwy zasiłek *nie wydają tej kasy na potrzeby dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia to jest w Afryce i w krajach arabskich.W Polsce nikomu nie dzieje sie krzywda przez 500+ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzywda sie nie dzieje, ale niekazdy uczciwie te pieniadze dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieprzone pisowce, albo niech dają wszystkim albo wcale, skłóciły nas dokumentnie i to ma być po Bożemu, pieprzone katoliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrość? To jest wqrwienie a nie zazdrość! Mam jedno dziecko, które krowie spod ogona nie wyskoczyło! Gdy moje dziecko miało rok poszłam do pracy i od tamtej pory córce się nic nie należy nawet głupie rodzinne. Poszłam do pracy bo chciałam męża trochę odciążyć. Pracujemy uczciwie, oboje jesteśmy zarejestrowani, odprowadzamy podatki i co za to mamy? Figę z makiem bo mamy jedno dziecko, któremu się nic nie należy! Jedno dziecko nie kosztuje? To może jedynakom na ubrania, jedzenie, szkołę, leki itp. Caritas daje??? Ciekawe... Mam żal do rządu o tą niesprawiedliwość, ale krew mnie zalewa gdy słyszę mamusie, które w życiu nie skalały się żadną pracą jak mówią, że inni im zazdroszczą 500+. Dzieje się tak dlatego, że inni aby coś osiągnąć musieli na to pół życia zapierdalać a teraz państwo pokazało i fuck you m.in. mojej rodzinie też. I co drogie Panie nadal uważacie, że to jest zazdrość???? Osobiście jestem za tym by 500+ dać dzieciom u których oboje rodziców pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno, nie raz słyszałam: ,,to sobie zrób drugie,, cóż odpowiedź adekwatna to typowej matki polki siedzącej w domu, której jedynym osiągnięciem jest rodzenie kolejnych dzieci. Drogie Panie ,,zrobić,, to sobie możecie co najwyżej kupę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 06 acha czyli tylko rodzice jedynaków pracują tak ???? ciekawe my mamy pięcioro i zapierdalamy obydwoje praktycznie się nie widzimy na oczy tyle ze ja jako matka mam 5 razy tyle obowiązków co ty jako matka jednego i nie uważam że 2 tysiaki to aż taki mająt :-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialas miec 5 dzieci to teraz zapierdalaj . Ktos wyżej ma racje...kase powinni dostawac rodzice ktorzy pracuja . Co to za durnowaty pomysl zeby wspierac patologie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i chciałam i z*********m i mam 500 plus i nic wam do tego :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×