Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zazdrośc o 500 plus jak reagować

Polecane posty

Gość gość
Ludzie zobaczycie przy nastepnych wyborach Pis znowu bedzie mydlil oczy, ze tym razem da na kazde dziecko nawet na pierwsze bez ujecia progu dochodowego a zamiast 500 + bedzie 1000+ zeby tylko pozostac przy korycie. Juz sie nie moge doczekac tej szopki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi smiac sie chcialo jak do mopsu w pewnej miejscowosci przyjechala telewizja i nagrywali ludzi stojacych w kolejce z wnioskami o przyznanie pincet. Ludzie gdy zobaczyli kamery zaczeli twarze zakrywac :) O co tutaj chodzi? Wsytdza sie przed kamerami ze stoja w kolejce po 500, a przyjmowac przelewik na konto to juz nie wstyd? Heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - dobra jesteś, że dzieciaki w przyszłości zarobią na twoją emeryturę, to co mają powiedzieć obecni emeryci i teraz przechodzący na emeryturę, oni musieli zapieprzać na swoje dzieci bez 500+ a teraz mają głodowe emerytury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oszukujmy się. Najwięcej na tym programie skorzystają rodziny patologiczne gdzie bryluje alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z jedynakiem mamy 815 na osobę. Jest ciężko i zbyt ciężko, by decydować się na kolejne. Pięćset zł w naszym przypadku to byłoby wiele-teraz. Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam gdzie bryluje alkohol to pincet już nie ma w Polsce ty żyjesz??? tu sąsiedzi donoszą zanim ktoś wniosek złoży :-D a patoli jest około 1 2 % już nie rób z Polaków szamba :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.52 nastepna, ktora nie umie czytac ze zrozumieniem, siedzi w jakiejs dziurze i nic nie widzi. Prosze pokaz mi w ktorym miejscu napisalam ze wszyscy Polacy to patole? A po drugie zabieraja 500 jak tylko sasiad doniesie o niewlasciwym gospodarowaniu dodatkiem tak??? Byc moze tak jest u Cb bo u mnie zwykly donos na tak zwana gebe nie wystarczy. Jeden czlek probowal doniesc na rodzine to mu kazali pisac po kilkanascie podan wiec pisal a na koncu powiedzieli ze gdy zobaczy cos niewlasciwego to ma po policje dzwonic heh smiech na sali :) Z gopsu nawet nie przyjechali zobaczyc co sie dzieje, malo tego do innej rodziny w koncu przyjechali bo babki z kolka rozancowego nie dawaly im spokoju i uwaga... gops sie zapowiedzial tej rodzinie ze przyjada wtedy i wtedy zobaczyc co sie dzieje... Leze i kwicze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas zabierają od ręki dwie rodziny zaczęły się leczyć a o będzie dalej ...nie wiem ale zabierają od ręki na noc nie patrzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam nadzieję, że ten program upadnie prędzej czy później. nie zazdroszczę nikomu tych 500 +, bo sama od stycznia będę mogła je pobierać. ale jak słyszę zapowiedzi pana morawieckiego, o zmianie w systemie podatkowym, że więcej zarabiający powinni płacić więcej, to mi się nóż w kieszenie otwiera!!!! i w dupie mam te 500 co miesiąc skoro zabiorą mi i moim dzieciom więcej w podatkach po to by dać innym, bo kasy nie mają na rozdawnictwo!! czas skończyć z rozdawaniem kasy, bo w tym kraju nigdy powtarzam NIGDY nie będzie dobrze!! i nie mam na myśli tylko 500+ ale inne grupy uprzywilejowane, na które co roku idą miliardy zł!!! pomóc można w inny sposób niż rozdawać gotówkę. ale cóż to było tylko po to by zebrać głosy w wyborach, obawiam się tych niby lepszych zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pocaujta wujta w chujta :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie złoszcze, a nie zazdroszcze, bo my z partnerem oddajemy co miesiąc 6 tysiecy w podatkach, jak człowiek radzi sobie lepiej i lepiej zarabia to musi ciułać na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otoz to,ten kto pracuje i zarabia ma placic wieksze podatki,a niepracujący nizsze. Na dodatek to 500+ jest nieopodatkowane jak wszystko inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może po prostu systematycznie ludziom oddawać te pieniądze? Za każdą uszczypliwość dać komuś np 50 i prosić o pokwitowanie tylko. Ostatecznie jak wszystko w miesiącu już im rozdasz to będziesz miała dowód, że wszystko innym oddaliście i nie będzie powodu do złośliwości. Wy zaś będziecie mieli czyste sumienie, że nie żyjecie z zasiłków jak jakieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motywowanie człowieka do czegokolwiek polega na dawaniu mu do ręki wędki, a nie ryby. Z punktu widzenia psychologii człowiek, który dostaje do ręki gotowe rozwiązanie problemu, mimo początkowej radości i satysfakcji, szybko traci jakiekolwiek chęci. A przecież nie chodzi o to, aby otrzymać pieniądze, leżeć zadowolonym na kanapie i myśleć „teraz już nic nie muszę z siebie dawać”. Program ten, mimo pewnie dobrych chęci ze strony rządu, może okazać się trafiony jedynie na początku. Potem będziemy mieli więcej ludzi, którzy tylko będą czekali na kolejne ryby - krótko i na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana1
Moje dziecko ma 11 lat i nie dostało nic od państwa począwszy od rodzinnego na 500 plus kończąc,nawet zwrotu ze skarbówki już nie ma,ponieważ jego rodzice postanowili od 19 tego roku życia iść do pracy i uczciwie zapier..ać płacąc wszystkie możliwe podatki nie dostając wypłaty pod stołem czy nie prowadząc pseudo firmy. A najlepsze jest to ,że oprócz sponsorowania ich teraz będziemy także sponsorować na starość ich emerytury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nienawidzę teraz bachorów bo muszę na nie zapieprzać sama nie dostając, cholerne pisowce skłóciły ludzi pracy, i mam nadzieję, że je Bozia pokarze wielką chorobą, będą u umierać w wielkim cierpieniu za krzywdę ludzi pracujących nie dostających 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miejcie żal tylko do świn rządzacych naszym Krajem. Nieudolne ofermy, potrafią jedynie sami sie nażrec i kupować glosy tępych ludzi...zaby nadal żreć cudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×