Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agula92

Dieta Anny Lewandowskiej

Polecane posty

Gość gość
W trójkącie tak naprawdę wybierasz składniki posiłków. Ustalasz na jaki aspekt życia kłaść nacisk i to ma odbicie w diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fitoja, zaloguj się na swoje konto i przeczytaj ten artykuł https://dieta.hpba.pl/content/power-triangle (baza wiedzy jest widoczna dopiero po zalogowaniu). Tu masz szczegółowo opisane o co chodzi. W skrócie, na każdy wierzchołek trójkąta (umysł, ciało, libido) przypadają osobne produkty, które tą strefę wspomagają. Więc jak zaznaczysz np. umysł to składniki w posiłkach będą nastawione na wspieranie umysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achh nie zwracałam wcześniej uwagi na artykułu :P Dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wam idzie dziewczyny? dobra ta dietka? zastanawiam sie jak to wyglada w praktyce, bo wiem, że Ania sie fitnesem zajmuje i gotowaniem ale dietetykiem tez jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam za sobą 10ty dzień na "Dobrym starcie" i dość gwałtowny spadek wagi, bo już prawie kilogram mniej a mam 1400 kcal, więc znów jak na mnie nie tak mało. No głodna nie chodzę, fajnie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już dosyć względna kwestia, ale 6kg by mnie wybitnie ucieszyło :P (najchętniej do lipca :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff Kochana... to masz 3 tygodnie na to - 2 kg na tydzień :P Mi co prawda po 5tym dniu na dietce by Ann spadło 880g, ale wiem, że to tylko na starcie tak jest. Ale powiem Ci, że mnie 6kg w dół do lipca też by bardzo ucieszyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wiem, że woda spada ale i tak cieszy. Ja jeszcze ćwiczę, więc może się uda. Mój trener mnie katuje na siłce ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to chyba specjalnie zdrowe nie jest tak chudnąć na siłę:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejjj! Zaczynam dietkę ani dzisiaj! Później sobie założe tu konto, to do was dolacze tez, wish me luck ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erazm
http://terapiasokami.pl/wlasciwosci-warzyw tu znalazłam mnóstwo ciekawostek na temat zdrowego żywienia, gdzie szukać ważnych dla organizmu minerałów i substancji odżywczych, co najistotniejsze, jak pozyskiwac z naturalnych źródeł...polecam, warto, bardzo ciekawy blog!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, czy jest tu może ktoś na wojowniczce? (chodzi mi o trzeci poziom dietki). Mam na razie wersję demo na 3 dni i na obecną chwilę jest to pierwszy poziom, ale jestem ciekawa tej wojowniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego tak? te kolejne dużo trudniejsze sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie te baby są głupie. Całe życie na jakiś duetach i jedno i to sam gadaja. Masakra . infantylne i durne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetny jest ten system anki, testuję na razie za darmo drugi dzien dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy wątek i naprawdę dobry marketing ze strony dietlabs, twórcy diety oxy. Może jednak przyjdzie czas na refleksję i realną ocenę tej diety. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a dlaczego tak? te kolejne dużo trudniejsze sa? " Nie, poziomy różnią się tylko rygorem w wykluczenia z diety składników typu gluten czy nabiał krowi https://dieta.hpba.pl/#levels nie do końca jednak wiem co to jest "Rozdzielność makroskładników"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "Agnieszka_Dietomat" prawie w każdym poście wciskasz ludziom ten swój dietomat... to raczej ty tu chyba uprawiasz jakiś marketing, może przyjdzie "czas na refleksje" odnośnie siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ona ma jakieś pojęcie o dietetyce w ogóle? przecież jest sportowcem tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://fitness.wp.pl/19703,dieta-anny-lewandowskiej-dla-pilkarzy-reprezentacji-polski "Anna Lewandowska pełni funkcję dietetyka pięciu piłkarzy reprezentacji w piłce nożnej. Żona piłkarza Bayernu opracowała jadłospis, które stanowią podstawę pracy kucharzy polskiej kadry." Jakby nie ogarniała tematu, to raczej nie pozwoliliby jej ustawiać diety dla sportowców tego formatu. A ona nie jest już chyba czynnym sportowcem, bardziej trenerką i kultywatorem zdrowych trendów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po dwóch tygodniach mam -1,8kg w dół. I ważę się tylko raz w tygodniu już, bo codziennie to bez sensu, skacze ta waga i tylko nerw bierze ;) Tak się zastanawiam czy nie wykluczyć jednak tego glutenu... i tak większość rzeczy które lubię (oprócz owsianki) nie ma glutenu, a płatki owsiane bezlgutenowe można kupić.. Ania zresztą kiedyś chyba pisała na fejsie, że to nie trzeba tak naprawdę z wielu rzeczy rezygnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie jesz pieczywa to w zasadzie spoko, a jeśli jesz no to chlebek bez glutenów trzeba poszukać. W reszcie produktów jest ok, np najlepsze kasze nie mają glutenu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhmm
nie lepiej iść do dietetyka zamiast sie w takie diety bawić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie nie spojrzę, wszędzie lewandowska... nie czaje tego fenomenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest chore, zeby w ten sposob reklamowac jej bloga. Dziwnego, ze musza oni do takich sposobow uciekac i zakladac falszywe konta ze zdjeciami. Dziewczyny!!! Wejdzcie na niebieskie konta, kazda z tych osob wychwala Anie, przejrzyjcie ich posty!!! Poza tym uwazajcie na ta diete , spojrzcie jak Ania L. staro wyglada. Kobiecina dopiero po 30 ,a skora twarzy jak u staruszki:/ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćs
Jej wszystkie napisane posty sa tylko w tym temacie. Co za debilka z tej osoby ( jest to jedna osoba, pisze ona tez jako gosc lub na pomaranczowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×