Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agula92

Dieta Anny Lewandowskiej

Polecane posty

Gość lkasssiab
Jestem na diecie A. Lewandowskiej od 1,5 miesiąca. Schudłam 5kg stosując tylko dietę. Skóra się poprawiła. Ćwiczyć mi się nie chce więc nie podejmowałam jakiegokolwiek wysiłku w tym czasie, sama dieta. Z diety jestem bardzo zadowolona, ilość kalorii na dzień to 1400. Lubię gotować, dania oceniam na proste i szybkie w przygotowaniu. Dania bardzo dobre. Jak czegoś nie lubię to korzystam z funkcji "wymień" i zmieniam na coś co mi pasuje. Porcje dań na początku wydawały mi się małe ale najadałam się, w pełni wystarczające. Najgorsza jest walka z zachciankami typu: czipsy czy słodycze ale to tylko na początku. Teraz już jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Jej sklep to porazka,ceny z kosmosu.Malo ma kasy i musi ciagnac od zdesperowanych kobiet chcacych schudnac!Zalosna jesy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Jej sklep to porazka,ceny z kosmosu.Malo ma kasy i musi ciagnac od zdesperowanych kobiet chcacych schudnac!Zalosna jesy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo kasy za te Jej porady, ciezko pomagac ot tak poprostu?Swojemu mezowi ogolnie obciach robi,NOWOBOGACKA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka987
Do wszystkich tych, którzy wylewają swoje gorzkie żale, że dieta jest za droga, że są tańsze i też skuteczne itd... To jej nie kupujcie! Wybierzcie sobie inną z internetu. Takie to proste! Nie jesteście pępkami świata i nie WSZYSTKO musi być na waszą kieszeń. Drogich samochodów też powinno się zakazać albo wycofać z rynku bo nie każdego stać? To jest wasz wybór - masz do wyboru tańsze i droższe diety i pogódź się z tym. Ale, na litość, daj wybór innym! Nie każdy chce siedzieć na najtańszych serkach wiejskich "lajt". Dzięki Bogu za tą dietę (chyba jedyną taką) z tymi właśnie produktami, które ja uważam za dobre, zdrowe i pożyteczne a nie jakiś tani syf zamiast prawdziwego odżywczego jedzenia. W tych czasach zdrowe jedzenie jest drogie i nie na każdą kieszeń, no trudno, taki mamy klimat. 99% diet jest tania w realizacji, więc wybierz sobie jedną z nich zamiast hejtować tą, na którą akurat ciebie nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×