Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agula92

Dieta Anny Lewandowskiej

Polecane posty

Według mnie tak, sama widzisz jak to wygląda. Z nabiałem zresztą jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gluten to cichy zabójca, lepiej unikać i tyle. Lub chociaż wyeliminować samą pszenicę, bo tam go najwięcej przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taalii
Heja. Ja próbuje dopiero demo wersji dietki Ani, ale podoba mi się, może po weekendzie przedłużę. Straszne rzeczy o tym glutenie piszecie... sama już nie wiem co myśleć kurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta bezglutenowa to dieta eliminacyjna! Nie rozsądnie przechodzić na nią bez dokładnych wskazań medycznych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co złego w wyeliminowaniu pszenicy? przecież jest tyle wydajniejszych i zdrowszych zbóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony eliminujesz pszenice, żyto, jęczmień czy owies z drugiej wciąż zostają ryże kasze gryczana, jaglana, amarantus quinoa - czyli zasadniczo zboża dużo bogatsze w mikroelementy. Wystrzeganie się glutenu nie jest więc ani wyzwaniem, ani ryzykiem. Dodatkowo jakby nie patrzeć to w Diet by Ann pracuje zespół dietetyków, oni raczej wiedzą co robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie wydaje, ze wykluczenie glutenu nie jest problematyczne. znacznie wiekszym sentymentem darze nabial :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie gluten jest gorszy ;) a co do nabiału to samo ograniczenie już jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość alexx
Ile można schudnąć na tej diecie w dajmy na to miesiąc??? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ta dieta jest gdzieś szerzej opisana? Bo na stronie opisy wydają mi się być trochę ogólne, a artykułów żadnych nie znalazłam. (Zdaję sobie też sprawę z tego, że to chyba dość świeży temat...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie jest trochę dłuższych artykułów o DbA i o zdrowym odżywianiu ogólnie, ale musisz się zalogować. A takie kompendium wiedzy o dietce to chyba tylko w tym webinarze https://dieta.hpba.pl/webinar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młody ten jej dietety.......... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojgloss
Gluten nie jest nam do niczego potrzebny! To jest białko pszeniczne kiepskiej jakości proteina, szkodliwe i zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suspz
Czy ja dobrze rozumiem, ze to nie jest jakis staly plan/ ta dieta jest indywidualnie dopasowana tak? Czy nie ma tak, że osoba ktora waży 80kg i 120kg będą miały tyle samo kcal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak diet by ann jest personalnie dopasowywana i nie tylko pod kątem wagi, ale też innych czynników (robisz taki kwestionariusz). Możesz zrobić quiz na stronie https://dieta.hpba.pl/quiz/start założyć sobie konto demo i zobaczyć jak to wygląda dla 80 i 120kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość alexx
Ile można schudnąć na tej diecie w dajmy na to miesiąc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie tak łatwo oszacować. Ja po czterech tygodniach z diet by ann, mam ok. 4.5 kg mniej, ale u Ciebie to mogłoby być np. 3 kg lub 7 kg :P Wszystko zależy od tego ile ważysz, jaka aktywność itp. Na pewno można schudnąć na tej diecie i to zdrowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość alexx
Ok dzięki za odpowiedź. Ja mam 68 kg :(, chciałabym pozbyć się chociaż 10 lub 12 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do zrobienia w 2 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, mam w swojej diecie 1400 kcal, ale jestem już trzeci dzien i wogole nie chodze glodna. nie mam potrzeby dojadac ani nic. myslicie, ze powinna napisac zeby mi zmiejszyli do np. 1200 kcal?? wtedy szybciej to pojdzie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz ustawione 1400, to się tego trzymaj bo widocznie tak jest dla Ciebie dobrze. Nie chodzi o to, żebyś jadła jak najmniej bo wtedy Ci się ten proces też dosyć szybko zatrzyma. Jak zrzucisz jakąś część balastu to wtedy możesz trochę te kalorie obciąć (ale to się konsultujesz z dietetykiem w Diet by Ann i Ci doradzą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, jezeli spada ci miesko, to nic nie zmieniaj. chytry traci dwa razy ( w tym przypadku nie kilogramy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam wiecej do zrzucenia i przez to wiecej kalorii w panelu, ale nie zamierzam tego zmieniac, bo dziewczyny wyzej maja racje i tak powinno byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ta dieta nazywa się trójkąt mocy? to ma cos z tymi jej batonami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą, próbowałyście ustawić trójkąt tylko na jedno pole? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na wszystkie. wszedzie mi sie przyda naturalny doping :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze duża emilia
Ja u siebie też wszystkie. Przez 2 tygodnie trzy kilo spadku!! ;] Fajnie nie? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×