Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Warszawa ginekolog prowadzenie ciąży po in vitro

Polecane posty

Gość gość

Czy mógłby mi ktoś polecić dobrego i godnego zaufania ginekologa do prowadzenia ciąży po in vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dam ci dobrą radę, wybierz takiego który jest ordynatorem w szpitalu, w którym będziesz rodzić. Inaczej zostaniesz na lodzie tak jak ja zostałam. Płacąc za wizyty, sama musiałam chodzić od szpitala od szpitala, aby mnie przyjęli z uwagi na zagrożenie ciąży w 38 tygodniu. Od swojego dostałam tylko skierowanie i wskazanie w którym szpitalu byłoby najlepiej, gdzie mnie z braku miejsc nie przyjęli. Tyle wart był mój ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z własnego doświadczenia powiem, że nie musi być od razu ordynator, bo w Warszawie to ordynator to ma takie ceny...że nawet ja ma się na to kasę, to jak ciąża nie jest wysokiego ryzyka, czy nie zagrożona, to nie ma sensu do takiego chodzić. Wystarczy dobry ginekolog z dobrą pozycją w szpitalu, wiem że to ciężko stwierdzić na początku, jak się nie zna człowieka. Ale możesz choćby w necie poszukać jak gin ma bardzo dobre opinie, to najpewniej się sprawdzi. Ja wybrałam lekarza z zespołu prof. Dębskiego ze Szpitala Bielańskiego, no i od 5 lat mam rożne historie i póki co się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję dziewczyny. Może jeszcze któraś może polecić jakiegoś gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisanka90
Gość, a gdzie podchodziłas do ivf ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witek76
Ja w invimedzie w Warszawie, druga próba udana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez polecam lekarzy z Dębski klinic. Mają tam super sprzęt do USG i naprawdę wiedzą co robią. I problemu z dostaniem się do szpitala przy porodzie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze ten in vimed to taki troche przereklamowany. Ja chodzilam do ordynatora i mi sie oplacalo. Natomiast druga ciaze poszlam do swietnej lekarki nie ordynator i rowniez bylam zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor Bilińskaalbo doktor Cesatz z Orłowskiego. Genialna porodowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlufka
ja też leczyłam się w invimedzie, przy 3 próbie się udało, więc jestem teraz mega szczęsliwa, wam też życzę szczęścia i nie poddawajcie się bo przy każdej próbie jest nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie

Kogos jeszcze polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×