Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak długo trwa wypadanie włosów po porodzie

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie :-) ile trwa to wypadanie, które zaczyna się ok. 3 miesiące po porodzie? Kilka tygodni czy raczej miesiecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wypadają włosy już 9 miesięcy, bo tyle karmię piersią i podejrzewam, że tak długo jak będę karmiła, tak długo będą mi wypadały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O cholera! Wyłysieje całkiem :( też niedawno zaczęły mi włosy lecieć :( co mogę zrobić żeby to złagodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zaczęły wypadac 3 miesiące id porodu i kolejne 3 szły garściami, teraz mam takie kępki dorastających włosów. Głupio to wygląda, stopniowo będę skracać żeby zmniejszyć ten przeskok długości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja karmilam tylko poltora miesiaca, a wlosy wypadaly ponad rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, pytanie o włosy to prowo ;-) podnosze, kilka tygodni czy kilka miesięcy raczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponad rok? Z ta sama intensywnościa? To chyba niewiele zostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normuje sie jak dziecko ma ok roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie ponad rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dwie ciąże dwa razy zaczęły wypadac w trzecim miesiącu. Wypadalt około trzech czterech i potem zaczęły idtastac nowe. Teraz jak zwiazuje kucyk mam przy twarzy pełno krótkich odrastajacych kosmykpw. Ale odrosly zdrowe i lśniące. Chociaż tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poltora roku. Nie bylam lysa Bo rosly nowe. Ale wlosy lezaly doslownie wszedzie, fryzura byla rzadka i slaba.dipiero jak corka miala poltora roku wygladala normalnie a i ja nie zasmiecalam otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba zalezy, jak u kogo pracuja hormony. U mnie po porodzie wlosy nie wypadały i wygadaly lepiej niz przed ciaza, poniewaz pzrestały sie tłuscić, co było moim problemem. Od tej pory mam bardzo dobre wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęły wypadać, jak maluch miał 3-4 miesiące. Teraz ma 9,5 i wciąż wypadają dość mocno, ale o wiele mniej intensywnie niż na początku. Ogólnie mam bardzo gęste włosy i mimo, że przez 2 miesiące leciały garściami, to nie odbiło się to zbytnio na ich wyglądzie. Może dlatego, że też szybko mi włosy rosną. Teraz wciąż znajduję mnóstwo kłaków na podłodze w łazience (tam się czeszę), ale w innych pomieszczeniach już o wiele mniej. Mam nadzieję, że niedługo całkiem się unormuje. Cały czas karmię piersią. Ważna jest zdrowa dieta, żeby włosy odrastały, produkty bogate w kluczowe mikroelementy i witaminy. Witaminy syntetyczne można sobie odpuścić, bo wchłanialność i działanie suplementów jest niesprawdzone. Można też kupić jakiś szampon przyspieszający odrastanie włosów (polecam Dermenę) albo wcierki w ampułkach. Natomiast trzeba pamiętać, że odżywki działają tylko na martwą część włosa a nie na cebulkę, więc one zapobiegają nie wypadaniu a łamaniu się włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany, tak dlugo? Wkurza mnie wlasnie to, ze cala podłoga usiana jest moimi włosami, jakos to dla mnie obrzydliwe :-P i kilka razy dziennie musze je sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczonamama
https://musecosmetics.eu/ na tej stronie znajdziesz produkty dzięki, którym będziesz mogła skutecznie zadbać nie tylko o swoje włosy ale również o brwi i rzęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂 Kiedyś sama miałam problem z wypadaniem włosów, myślałam wręcz że wyłysienie, pewnego dnia trafiłam na tą strone:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Jest tam polecony specyfik na poprawę kondycji włosów, warto go przetestować, załączam zdjęcie z kuracji 2 miesięcznej, efekt jest fantastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×