Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klipa

Bóg jest z tobą. Czy naprawdę?

Polecane posty

Gość gość
Klipa brak ci pokory.Bez niej nie znajdziesz Boga.Bez obrazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świadomaa dziś Chyba jesteś nieświadoma :o Nikt z KK tego nie robi od wieków a Ty ciągle w średniowieczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile bylo mordow na chrzescijaninach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klipa
Na chrzescijaninach, judaistach,muzulmanach, poganach... Do tego właśnie doprowadzają religie. Każda jest jedyna i prawdziwa. A w imię tej prawdy giną ludzie od wieków po dzisiejsze czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świadomaa
gość dziś Pewnych rzeczy się nie da cofnąć i zniwelować skutków. Nazywasz mnie nieświadomą a sam(a) jesteś niewyedukowany (a), gdyż takie praktyki działy się i podczas Oświecenia, Baroku i później. A to co się działo pokazuje genezę i clue tego czym jest chrześcijaństwo. Teraz prowadzona jest inna "polityka" bo ludzie ewoluowali i nie dadzą się zepchnąć w głupotę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ile bylo mordow na chrzescijaninach? I™I No właśnie... Od czasów początków chrzescijanstwa religia płynie krwią męczenników. I o tym nikt z niewierzących nie wspomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inkwizycja czasowo wykraczała sporo poza średniowiecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walka duchowa to dokładnie walka z Szatanem. Lecz nie samemu a z Jezusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo samemu to przegrana gwarantowana.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świadomaa
Tak jak napisała Klipa, religie stanowione nie prowadzą do niczego dobrego. Każdy się teraz zżyma na ataki islamskie, ale chrześcijanie robili dokładnie to samo podczas wypraw krzyżowych. Takie błędne koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wer3443453534534
Chciałbym was przestrzec przed tym co tu wypisujecie na kafeterii. X W Polsce istnieje system do podglądania i namierzania obywateli - system ten obsługiwany jest przez zwykłych ludzi a nie żadne służby specjalne. Dostęp do tego systemu mają zwykli szarzy ludzie....tzn. wasz sąsiad, znajomy etc może was namierzyć i podglądać. X Do tego systemu mają dostęp zwykli ludzie i jak zakładacie tu temat na kafeterii czy na innym forum to mogą was namierzyć tym systemem i podglądać. Cały ekran waszego laptopa/tabletu to kamera. W obudowach(bocznych) waszych laptopów są kamery które nagrywają to co robicie nawet jak laptop jest wyłączony - dźwięk i obraz. To samo z telewizorami wyposażonymi w dekodery TV-naziemnej - te telewizory mają kamerki z mikrofonem przez, które można was podglądać... Cyfrowe radio DAB+(radio zwykłe) to kolejny podsłuch w waszym domu.... X Routery WIFI też mają ukryte kamery z mikrofonem do których można się łatwo podłączyć... System do podglądania sprzężony jest ze wszystkimi dostawcami internetu w Polsce i można was łatwo namierzyć. Można też namierzyć was przez komórkę i oglądać z bliska dzięki satelicie gdy niebo jest bezchmurne.... Uważajcie na siebie bo wasze komputery nagrywają to co robicie i działa to na poziomie sprzętowym(niezależnie od systemu operacyjnego). X Odczytują nawet wasze myśli w głowie przez fale WIFI... X System ten umożliwia namierzenie was nawet z drugiego końca Polski(wioski i miasta). Widać waszą twarz, pomieszczenie oraz to co robicie aktualnie na kompie – wszystko jest też nagrywane.... System ten działa w Polsce od wielu lat... X Co więcej kamerki są w już w każdym urządzeniu AGD podpiętym do prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klipa i Świadomaa to ta sama osoba,ten sam styl.:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klipa
Ja nie na temat religijnych masakr między religiami, choć może trochę będe w temacie... Mnie np. powala muzułmanizm pod względem fanatycznego podejścia do spraw sexu. Mężczyźni, kobiety innych wyznań uważają za lubieżne (delikatnie napisałam choć oni używają dosadniejszych słów.) Sama obecność kobiety w towarzystwie mężczyzny spoza rodziny rodzi chore podejrzenia i konsekwencje. Ogólnie tak dbają o moralność kobiet na tym świecie, a są gotowi wiele zrobić (wiemy co!!!) by w nagrodę spotkać te 72 dziewice w niebie. Jakaż to hipokryzja jest. Widocznie nagroda w niebie rozmyslnie dostosowana jest do mentalności społeczno-politycznej narodu wyznającego daną wiarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klipa
Ludzie przestańcie wymyslać z braku merytoryki, ale dzięki za komplement bo styl świadomej bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podjudzasz tylko,by bluznic na Biblie i Boga. juz tu nie zajrze ciau 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwalmy biblie póki znamy ją z kazań nie inaczej bo za dużo myslenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świadomaa
Haha do osoby piszącej, że ja i Klipa to ta sama osoba: wyobraź sobie, że na świecie jest więcej niż jedna osoba o takim poglądzie xD To mnie rozbawiłaś(eś). Tym bardziej, że ja jestem mocno zdeklarowana w moich przekonaniach a Klipa nadal wygląda na poszukującą :) Ale co tam, wszyscy przeciw to przecież jedna osoba nabijająca statystyki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klipa
Świadomaa ja też jestem zdeklarowana od jakiegoś czasu, że nie wierzę w Bo.ga biblijnego. Jak się raz oczy otworzą powrotu nie ma i tu wątpliwości mi nie towarzyszą. Zastanawiam się jednak czy w ogóle istnieje jakąś Siła, Wyzsza Inteligencja, która miała udział w stworzeniu ale się nie ujawnia. Czy raczej wszystko to dzięki ewolucji, choć jedno nie wyklucza drugiego, nie tak jak w Bi.blii. Skąd wziął się ten pierwszy ruch we wszechswiecie? To fascynujące. Bogow: biblijnego, koranu i tory wykluczylam absolutnie! Stworzeni zostali przez ludzi, dla korzyści jednych, a na pohybel drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewolucja to fikcja. nie było jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klipa
Może poczytaj gosciu trochę o specjacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Podjudzasz tylko,by bluznic na Biblie i Boga. juz tu nie zajrze ciau Zgadzam sie.:O Wysmiewa Boga i Biblie a niby chce dyskutowac i dalej wysmiewa. Zero pokory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pokory względem czego? Bo nie bardzo rozumiem. To, że jesteście nauczeni służalczości to wasza broszka inni żyją w harmonii i jest im dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześć - piszesz ,ze wykluczyłaś ze swojego życia Boga biblijnego i Allacha ale wierzysz w nieokreśloną Siłę wyższą . Na jakiej podstawie tak wierzysz ? Bo rozumiem ,że swoją wiarę opierasz na jakiejś podstawie . Chyba ,ze wierzysz w siłę wyższą na zasadzie wykluczenia Boga - bo z jakiś powodów doszłaś do wniosku że On nie istnieje - co jest moim zdaniem niemożliwe do udowodnienia podobnie jak udowodnienie że istnieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klipa
Allium ja napisałałam, że się zastanawiam czy istnieje jakaś Wyższa Inteligencja, a nie że w nią wierzę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świadomaa
To tak jak i ja Klipo. Sama jestem inteligentna i nie musze wierzyc w bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świadomaa
"Świadomaa dziś " haha po co ten podszyw? xD Chociaż fakt, że w bajki nie wierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×