Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klipa

Bóg jest z tobą. Czy naprawdę?

Polecane posty

Gość gość
Do wiary nie sa potrzebne koscioly, klechowie, pingwiny i zaklamane ksiegi. Caly myk tego biznesu polega na wmowieniu ludziom, ze bez tej otoczki ich wiara jest nic niewarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klipa
Nie przejmuj się świadoma podszywem, to po prostu metody ludzi bliższych Bo.gu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się cieszę z wiary w Boga i świadomości że nigdy nie zostaję ze swoim życiem sama .Może wynika to faktu że doświadczyłam wielu trudności ,że wiele spraw na ludzkie oko mnie przerastało a jednak Bóg okazywał mi wielokrotnie laskę - czyli niezasłużony przywilej :) Może dlatego ,ze im jestem starsza postrzegam świat jako logiczny i uporządkowany zbiór , który nie miał szans powstać ad hoc na życzenie niespersonalizowanej siły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że siła wyższa istnieje wiedziałem już od dziecka a ty jesteś stara i głupia bo dalej się tym zachwycasz. A co jest po śmierci i tak nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allium dlaczego uważasz, że ktoś kto nie wierzy jest biedny? To jest też kwestia jak się z kimś rozmawia. Moja przyjaciółka jest bardzo wierząca i ja się nie wtrącam w jej sprawy a ona też mnie nie krytykuje. Szanujemy się. Ja myślę, że tego właśnie brakuje wielu osobom wierzącym, zrozumienia, że ktoś może myśleć inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisząc " jesteś biedny " odnosiłam się tylko do fubu . Spotykam się z jego opiniami na wielu tematach gdzie często ogranicza się do agresywnych wyzwisk a jednak tematy związane z Bogiem , wiarą przyciągają go jak magnes . Znam wielu ateistów , świadomych swojego wyboru - żaden z nich nie atakuje wierzących czy choćby agnostyków z taka zaciętością , z tak bzdurnymi " argumentami " jak fubu - czy inne jego nicki . To po prostu biedny skrzywiony - podejrzewam też że bardzo młody - człowiek . I wierz mi, nie pisze tego szyderczo czy ironiczne . Raczej ze współczuciem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam lepszy kontakt z siłą wyższą niż ty, ateiści i cała reszta frajerów wierzących w te książki wymyślone dla systemu. I Klipa też może taki mieć, ja znam tych ludzi telepatycznie. Zapamiętaj sobie najbliżej są hindusi i buddyści - ich nie wyzwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba Klipa to nie Fubu ? Robi temat,by wysmiewac osoby wierzace. Podobno gdy ktos nie doznal milosci rodzicielskiej ma problem w wiare w dobrego Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mniam, mniam ale dobry kał" - powiedział Mojżesz przerywając swój posiłek. "To chyba rocznik 515 lat przed naszą erą - wytrawny. Nasz pan wie co dobre." Po czym wziąwszy gryza, zadumał się pomyślał w głębi duszy "Co by tu dziś robić, może ukamienujemy z nudów jakiegoś niewiernego, albo żonę Jakuba bo narzekał ostatnio że chyba go zdradza, no ale jak ma nie zdradzać jak jemu już ledwo staje? Cóż, trzeba ukamienować" - po czym wziął ostatniego gryza kału i wytarwszy siwą, długą, zaniedbaną brodę udał się tam gdzie odpoczywał jego lud aby zarządzić swoje przemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam też ,że chłopak cierpi na jakieś albo ograniczenie umysłowe albo ma jakieś deficyty w sferze rodzinnej . I to jest po prostu smutne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrafisz odnieść się do tych bezcennych argumentów jakie posiadam ja i inni. Jesteś tępym karaluchem. Na nic nie cierpię, lubię nienawidzić - mężczyźni już tak mają że pragną wojny, ale ty też pewnie nic nie wiesz o mężczyznach, co najwyżej o kotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cierpisz synku, cierpisz . a wiesz skąd to wiem ? sam to mówisz . bo " z obfitości serca mówią usta " Przecież z obfitości serca usta mówią. (35) Dobry człowiek z dobrego skarbca wydobywa dobre rzeczy, zły człowiek ze złego skarbca wydobywa złe rzeczy. (Ew. Mateusza 12:33-35, Biblia Tysiąclecia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książkowy bóg nie popełnił żadnego przestępstwa nigdy ponieważ nie mógł. W przeciwnym razie miecze same by latały, robili to za niego ludzie którym wyprano mózg. Izraelczycy wchodzili do wiosek niczym Ukraińcy i zabijali, wyobraź sobie że Ukry to byli ludzie bożka żydów. Tak to wyglądało. Jesteś gorsza ode mnie - popierasz zbrodniarza. Z wami trzeba walczyć, jesteście karaluchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście większość ludzi (nie wszyscy) i państw się ucywilizowała i nie słucha już kazań starego bożka ale po co dalej w niego wierzą skoro go nie słuchają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klipa
Po pierwsze syn fubu to nie ja, świadoma to też nie ja i inne nicki jakie by się nie pojawiły. Pisze tylko pod tym jednym i jakby to nie było kontrowersyjne się tego nie wstydzę, choćby napadli na mnie wszyscy. Wyjaśnione :-) A teraz z innej beczki. Dlaczego nie skreślam istnieia być może! innej Siły Wyższej, skoro skreśliłam Boga biblijnego? Dlaczego go skreśliłam w wyłącznie moim życiu, bo to moja sprawa, to już wam pisałam etapami przez te parę miesięcy. Natomiast dlaczego nie skreślam innych zjawisk? Bo miałam w życiu kilka dziwnych przypadków, widzeń (kurcze źle to brzmi) nie wiem jak to określić, chodzi mi o sytuację po śmierci bliskich osób oraz jedną gdzie (ja już tu chyba o tym pisałam) widziałam postać mnicha jako dziecko. I teraz nie wiem czy mój mózg tą postać wymyslił czy to był fakt. Miałam tez całkiem niedawno paraliże senne, które choćby je nie wiem jak naukowo tłumaczyć robią wrażenie jak z horroru. Ja naprawde na tym topiku pisze jak jest i co czuję. Być może za kolejne pare miesiecy napiszę że nie mam żadnych wątpliwości że żadna Inteligentna Siła nie istnieje, tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boisz się odpowiedzieć na moje pytanie ?:D-------------moje pytanie jest oczywiście do fubcia ale po tym co wypisuje juz jest nieaktualne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożki są kupą x1000 Bożki są kupą x1000 Bożki są kupą x1000 Bożki są kupą x1000 Bożki są kupą x1000 Bożki są kupą x1000 Bożki są kupą x1000 Bożki są kupą x1000 Bożki są kupą x1000 Bożki są kupą x1000 Bożki są kupą x1000 Bożki są kupą x1000 Bożki są kupą x1000 Bożki są kupą x1000 Bożki są kupą x1000 Bożki są kupą x1000 Bożki są kupą x1000 Bożki są kupą x1000 Bożki są kupą x1000 Bożki są kupą x1000 Bożki są kupą x1000 Bożki są kupą x1000 Bożki są kupą x1000 Bożki są kupą x1000 Bożki są kupą x1000 Bożki są kupą x1000 Bożki są kupą x1000 Bożki są kupą x1000 Bożki są kupą x1000 Bożki są kupą x1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×