Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość iw

mój facet pije za dużo co zrobić?

Polecane posty

Ja się rozwiodłam inaczej zniszczyłby życie dzieciom i mnie.Codziennie powoli wykańczał mnie psychicznie. Życie bez awantur, smrodu wietrzejącego alkoholu i strachu czy dziś znowu wróc***ijany jest o wiele lepsze niż bycie z kimś takim z obawy przed byciem samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopak pije super, facet pije super, narzeczony pije super, mąż pije ojej co mam robić pomocy heh dziwne są kobiety. olewają niepijących uważając ich za c***y a później narzekają, że są z alkoholikiem nieszczęśliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktura z was jest taka dobra kucharka ,co sama kure zarznie i ugotuje rosol, albo karpia potrafi zabic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie piję i też żyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.11.10 Bądź czujna. Dla swojego spokoju możesz go poprosić aby nie pił tego piwa przez dłuższy czas, powiedzmy 2-3tygodnie. Ale tak całkowicie żeby odpuścił, nawet szklaneczki czy łyczka zabroń. Będziesz spokojniejsza. Jedno piwo też może przyzwyczaić, może to nie alkoholizm, ale nawet po tym 1-2dziennie ... jest lekka potrzeba. Taki nawyk się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem mam wrażenie, że gdyby nie ten alkohol to ta nasza Polska byłaby wspaniałym krajem. Całkiem spoko jest być trzeźwym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty? jak mawiał Franc Maurer - "życie na trzeźwo jest nie do przyjęcia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odejdź od niego, bo wejdziesz w bagno współuzależnienia... Nie zniechęcisz go tak łatwo. Znam kobietę, która próbowała 25 lat - nie udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Pomogą receptury z medycyny naturalnej............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poważnie to nie jest temat do żartów. Wiele osób ma problem z alkoholem . W naszym kraju jest bardzo duże przyzwolenie na picie i całkowita bagatelizacja problemu. Wystarczy zasięgnąć porady u psychologa np http://psycholog-ms.pl/poradnia/ a nie udawać że nic się nie dzieje, bądź zostawić taka osobę samą sobie. Chodziłam tam razem z mężem i od 3 lat już nie pije...wiadomo cały czas sie pilnuje...ale jest bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj to samo. Mamy 4letnia coreczke drugie w drodze. Jak pije to robi dlugi. Hazardzista i do tego jara ziolo. Do tego mnie zdradzil. W ubieglyk tygodniu po.przewaleniu 2 tys obudzil sie w koncu! Powiedzial - pomoz mi. Moze byc na twoich zasadach. A ja? Ograniczyl picie i mi starcza. Jestem glupia!!! Powinnam go dac na terapie od razu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on? ciebie trzeba na terapię naiwna idiotko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest bagno, które wszystkim niszczy życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rady dawać łatwo ciekawe co byście zrobiły jak by was coś takiego spotkało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już widzę na czym są oparte te wasze związki z facetami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Rady dawać łatwo ciekawe co byście zrobiły jak by was coś takiego spotkało xxx mnie spotkało! ale kopnęłam pijaka w tyłek i teraz żyję jak człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny romantyk II
rzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZMIENIC FACETA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet powinien sie zajmowac Nami.I mądrze pisze ta osoba ,która go zajmuje soba jest u ginekologa przy badaniu cipki ,przy porodach ,bawi dziec****erze,sprząta,gotuje itp...A ona Odpoczywa,a on nie ma czasu pic z kolegami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli będzie chciał pić,to znajdzie na to czas niezależnie od twoich pomysłów na jego życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graaazynaość
No niestety Ja też tak mam jesteśmy małżeństwem od jedenastu lat a to się ciągle pogłębia,niestety nie mam odwagi odejść ,powiedzieć stop.Parę lat temu tak bym postąpił byłam silnym człowiekiem teraz niestety ,czas bardzo mnie zmienił, dużo problemów sama już nie wiem czego chce.Tak widocznie ma być ale nie poddaję się ciągle sobie wmawiam że jeszcze parę lat jak dzieci podrosną ,w końcu będę mogła iść do pracy i zadbać o siebie .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie mu nie dajesz.. Szparki i zrozpaczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak wiele was łączy, to może spróbuj go namówić na spotkania AA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorticiaAddams9
zostawic. taki sie nie zmieni dopoki czegos nie straci. Ja tez mialam takiego narzeczonego.dalam sobie spokoj bo to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polej mu k*******a:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×