Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Gość Andzia2010
Czesc Dziewczynki, dawno mnie nie bylo. Ja nadal w pracy, 57 dni do porodu. Nastepna wizyta 28 lipca. Jak na razie wszystko w porzadku, Sajmonek rosnie. Mi coraz ciezej pracowac, ale niestey dokonca trzeba, nie ma wyjscia. Wyprawka juz prawie skompletowana, jeszcze kilka rzczy dla mnie do szpitala I bedziemy gotowi :) Pozdrowionka dla wszystkich xoxoxox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morela15
Luiza ma 4 msc i waży 7 kg, a mój mały ma 8 tygodni i waży 6200;D wiec wszystkie mamy mały grubasy ;p ## jeśli chodzi o wagę po ciąży, to ja w dniu wyjścia ze szpitala miałam -10, a teraz ważę juz o dwa mniej niż przed ciążą;p Chyba Kuba wysysa mi tluszczyk cyckiem ;p ## u nas w Gdańsku poradnia laktacyjna jest darmowa na szczęście ;) i u mnie też wyszło ze mam szybki wyciek z piersi, dlatego mały się krztusi bardzo często;( ale nie hamujemy nic bo karmie przez kapturki i to byłoby zbyt duże ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Dzieki dziewczyny za wszystkie slowa :* Dobrze wiedziec, ze ktos mnie rozumie :* Lekarze twierdza, ze to ryzyko, bo jesli cos mi sie stanie w czasie ciecia to beda sprawdzac, czy wskazanie bylo sluszne. Wiem doskonale, ze wskazaniem tez jest moj lęk o dziecko i wtedy podpisuje odpowiednie papiery. Niestety byly podobno przypadki, ze pozniej rodzina oskarzala lekarzy o to, ze ciecie zrobil, a pacjentka niby podpisala papiery pod wplywem strachu przed bolami. Ja rozumiem tych lekarzy, ale jestem swiadoma i uczciwa. Wiem, ze ciecie to wieksze ryzyko dla mnie, ale wiem, ze bezpieczniejsze dla dziecka i nikt mnie nie przekona, ze jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dzisiaj był na szczepieniach i go zważyli. Ma 12 tygodni i waży 5900, ma drugi podbródek i pucie. Każdy mi mówi o jaki on duży, a ja na to, że przynajmniej nie wyskrobek :P A do przychodni przyszła laska z miesięcznym maleństwem i on to był dopiero drobinka, mój był sporo większy przy porodzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena 5900 to praktycznie tyle co moj ale Twój jest 2 razy starszy! U Ciebie idealnie myśle. Mu juz zakładamy rozmiar 68. Dobrze ze ja nie kupowałam 56 :) Malena Yy tez piersią karmisz? Morelka no jak przez kapturki to faktycznie nie ma co kombinować. Ja właśnie szałwię pije :) Sciagasz czasem pokarm laktatorem? Tez mam nadzieje ze za kilka tygodni bede miała minus 2 Hihi. Przy takich ssakach łatwo sie gubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przytyłam 12 i zostało mi 3 i tak stoi ta waga, a ja tylko żrę! Ciągle myślę co bym zjadła, co zrobić. Itd! ;-) to się chyba nazywa gastrofaza!! A te trzy kilo mnie denerwują bo są w brzuchu i mi sterczy jak nigdy w życiu. Zaczynam już jeździć rowerem i ćwiczyć powoli . Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dzis w ogóle jakie zdziwienie..przyszła do mnie pielęgniarka środowiskowa na wizytę patronażową..no rzeczywiście jest w książeczce taki wpis . Trzy minuty się zakręciła i poszła. Powiedziała ze przed bilansem dwulatka ona najpierw musi przyjść i tyle. Może to i dobre bo w niektórych rodzinach to tłumaczyć musi wszystko o sprawdzać raz w miesiącu. Mala spi od dwóch godzin to i ja idę..dobrej nocy. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Jejku tylko moja taka drobina 5630 i cztery miesiące do mnie się nie przydała chyba do tatusia bo gdybym jej nie przypomniała ze trzeba zjeść to chyba by jadła dwa razy dziennie jak wam fajnie ze wasze dzieci tyle jedzą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Miska to moi lekarze k tym nie pomyśleli a zaznaczam że widziałam ich pierwszy raz w życiu i neurologa i ortopede mój lekarz okazał się tez ok i przyjechał na cesarke o 23 w nocy a gadałam na niego a jednak.Wiesz jeśli czujesz taki strach a bardzo rozumie co przeżywasz bo pamiętasz ze mnie było tak samo ostatnia deska ratunku to psychiatra jeszcze z tego co pamiętam wpisał w karcie ciąży tokofobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Juleczko, karmię tylko piersią. Mocno walczyłam o laktację i się udało. Tyle, że co chwilę mam zastoje w piersi, bo mały wrodził się w tatę i je mało a często. Czyli najchętniej byłby przy piersi co 1-1,5 a efektywnie ciągnie z 5-10 minut. To teraz dostaje kilka sesji z jednej piersi, potem dopiero zmieniam pierś na drugą. Mi się wydaje, że właśnie młody jest z tych średniaków, ale dużo ludzi pyta się mnie ile on ma miesięcy i obstawiają o miesiąc, dwa więcej niż ma :/ Nie wiedziałam o wizycie pielęgniarki środowiskowej... Ona tak z nienacka wpada? Z resztą, my i tak na działce siedzimy i tylko na szczepienia jeździmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak z znienacka przyszła i nas nie zastała. Włożyła w drzwi kartkę;-) To u Was pewnie zrobi podobnie. 4:15 a mała dalej śpi:-) tylko ja durna nie mogę..dalej budzę się tak jak w ciąży nad ranem a potem bym spala, a tu nie ma bo mała wstaje .. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malena ale fajnie w plenerze sobie latem pomieszkać:D Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa nie martw się, jesli nic jej nie dolega, przybiera, to je tyle co potrzebuje. Mama mi mówiła ze jak inne dzieci jadły po 200 kaszy to ja po 20 i byla zrozpaczona..taki Tadek niejadek . W przedszkolu tylko dżem jadłam a jednak urosłam wysoka i szczupła i nigdy problemów z wagą nie miałam przynajmniej, a potem polubiłam jeść;-) i najgorzej ze mi do dziś zostało! ;-) a teraz brzuch sterczy .. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja tak bym chciała żebyś miała rację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaraaa09
Julia bardzo dziekuje za namiary, napewno skorzystam :) Jestem 12 dzien po cc a pokarmu jak na lekarstwo :/ Miska jezeli moge cos od siebie mi w Warszawie zwykły lekarz napisał wskazanie : tokofobia. A SN sie nie bałam tylko wywoływania nie chciałam a byłam po terminie. Dziewczyny mam pytanie do mam karmiących mm, możecie mi doradzić co zrobic zeby dziecko kiedy ulewa- "wypluwalo" to co chce wyjsc a nie je połykało? Moja malutka kiedy jej sie cofa to zamiast wypluć to połyka i pozniej ma czkawkę:/ trzymam ja w pozycji pionowej do odbicia. Z góry dziekuje za podpowiedz i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaara napisz imię swojej niuni i datę cc to wpisze cie w magiczny kalendarz :-) Ty też po IVF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik, bede trzymać kciuki za twoja bete. Kinia ja mam wizytę 26.07 Lucy, ja tez mam zgagę...najgorzej jest rano i wieczorami, ale lekarz pozwolił mi jesc gaviscon i jakoś daje rade. Kiedy masz teraz wizytę ? Zaczęłaś juz kupować jakies rzeczy czy jeszcze czekasz ? Dziewczyny jakie macie wozki dla swoich pociech ? Czy któraś z Was moze taki wózio Anex Cross ? Zocha82 gonisz nas kochana, masz juz bulgotki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ,ze juz zaczyna sie choroba "a moj, a moja" boszz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewap156 Mam pytanie, czy u Twojej córki nie występowały czasem kupki śluzowate z krwią? Poczytuje Wam dziewczyny od dłuższego czasu, gdyż borykałam się z problemami niepłodności, ale jakimś cudem udało mi się naturalnie zajść w ciąże i obecnie jestem mamą 5 miesięcznej Mai, ale od czasu do czasu poczytuje i kibicuje z całego serca, ostatnio mocno trzymałam kciuki za Kkiniaa84, wierzę że w końcu uda Ci się zostać mamą Przepraszam za takie wtrącenie nie w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex Ja nic nie biorę, trochę juz zaczyna ustepować... Zajadałam się czeresniami (chodzi za mną słodkie) i po nich zawsze miałam zgage...Teraz powoli mija... Mój dzidziuś mało się ostatnio rusza...nie lubię jak tak robi :( a Twojego już czujesz? Mój się rusza trochę jak mu spiewam... Pewnie w checi ucieczki :) Nasz ciągle piekny bezimienny. Mój to bestia, więc mały to bestiolina :) Tak z włoskiego :) Zocha Właśnie zaczęłam 23 tydzień, więc tak 6 miesiąc :) Już się nie moge doczekać, kiedy będzie ze mną. Najlepiej z ominięciem porodu :) Ostatnio mam takie napady braku komfortu. Nie moge znaleźć sobie miejsca, ani pozycji, jestem rozdrażniona...jak małe dziecko... Julka, Nadzieja Fajnie się Was czyta... Pamietam całość jak dziś... Jak ten czas leci! Basik, jak wieści? Buziaki dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara ale ona Ci połyka jak ja trzymasz w pionie? U nas ten sam problem, ale czkawkę ma w momencie kiedy go odłożę i leży na plecach, wiec teraz bardzo długo go pionizujemy i kładziemy na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z 10:11- bosssz...to wypad stąd jak nie pasi! Taka dobra rada ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10:48, dziękuję wzruszylam się!!! Jak to miło czytać, takie słowa od całkowicie obcej mi osoby. Tobie gratuluję zostania mama i życzę Wam wszystkiego co najlepsze :-) Lucky 6 Mc? Ojojoj ale zlecialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie ma sie co martwić waga dzieciaczków, każde dziecko inaczej, a ostatecznie i tak wszystkie w wieku powiedzmy 3 lat będą wyglądały podobnie (nie liczac dzieci z nadwagą, ale to juz inna historia) . Ja jestem mamą 15-miesięcznego brzdaca i mała wazy 9kg, wiec drobinka straszna, a je za dwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleczka - jeszcze raz wielkie gratki :D x Malena - ja podzielam Twoje zdanie co do gościa! I znowu go wpieprze pytaniem do Nadziei :D x Nadzieja - Twoja je 120 ml pisałaś. Mój je różnie 120 - 150. Apetyt ma straszny. Zaczęliśmy mu więcej dawać bo był ciągle głodny i mało przybieral. Teraz przybiera dobrze, ma 7 tyg i waży 4630 i jest w środku siatki, a jeść dalej chce. Jesteśmy na Hippie, wg zaleceń 2 mc to 120 ml, a 3 mc 150 ml. Nie chcę rozepchac mu żołądka, ale coraz częściej płacze po jedzeniu bo jest dalej głodny... mam iść z tym do lekarza? Na mleku piszą żeby kierować się indywidualnoscia dziecka... zglupialam. A ta położna srodowiskowa to przychodzi mimo tego podstawowego patronazu, który kończy się po 6 tyg? W którym tyg przychodzi? Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsza beta 376,41 prawie 100% więcej niż dwa dni temu. Jednak czy to aby i tak nie za mało na 16 dpt? Jutro będzie się kontaktowała ze mną moja gin mam nadzieję że nie powie mi nic niepokojącego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik myślę, że będzie dobrze :) Oby dotrwać do 1000 i sprawdzić czy jest pęcherzyk a później czy serduszko bije. Trzymam nadal kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia83
Basik to bardzo budujące wieści! Jejku tak bardzo bym chciała zeby to był Twój czas! Biedronka na mililitry to moj pewnie z 200 je ;) i to co 2-3h no ale wiem ze z mlekiem matki jest inaczej. Dobrze ze je i przybiera, gorzej jakby nie chciał. Alexvan a jak Ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×