Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Gość gość
Darknes ja znam tylko jeden sposób:D więcej cierpliwości;-) a tak na serio to do 40 tygodnia jeszcze trochę Ci zostało i te dolegliwości będą większe..ułóż trochę wyżej poduszki no i spij na bokach .. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julja ale ty sie wymadrzasz i opryskliwa jesteś.nie mila atmosferę wprowadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie jestem mama i zanim będę rozszerzać dietę naszej córci to troszkę minie, ale mam juz bardzo fajna książkę dotycząca diety dzieciaczków i myśle, ze spokojnie mogę ja polecić: " u malucha na talerzu. Zdrowa dieta dla niemowląt" Marta Jas-Baran . Tu tez jest napisane żeby rozszerzać dietę po 5 lub 6 M-cu, ale zawsze należy uwzględnić sugestie lekarza. Swoją droga nasze dzieciaczki sa takie wyczekiwane, ze wiele spraw moze czasami zupełnie niepotrzebnie rosnie do rangi wielkiego problemu, myśle podobnie jak Biedronka, ze czasami warto zawierzyć intuicji. Xxxxxxx Darkness współczuje, bo teraz z tygodnia na tydzien bedzie trudniej, mi na płytki oddech pomaga lewy boczek, jak leżę, jak chodzę jest całkiem nieźle (chociaż kiwam sie jak kaczka ;) ) a jak siedzę to staram sie mieć proste plecy. Nie wiem co z biodrami, bo mi nie dokuczają, czasami kolana i pięty, ale wszystko do przeżycia. Jeszcze troszeczkę, jakos Ci zleci, trzymaj sie dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka domyślam sie ze Ty nie podasz :P to raczej było pytanie rzucone w przestrzen nie do Ciebie:) ale to fakt, jak pisze Szmacioszka, każdy wedle własnego uznania powinien wszystko robić. W końcu to rodzice decydują. Chciałam służyć radą bo wiele o tym słyszałam i czytałam. Gość do opryskliwosci to mi daleko :) Biedronka co spadło z 6 do 2 bo nie zrozumiałam? Moze tez spróbuje ten Latopik. Nadzieja coś o nim chyba tez pisała. Jakie badania robiliście ze wykryto antemie? Morfologię? Czy żelazo tez? A ile wazy Filipek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Biedronka tyło ze u mnie Tosia pije nutramigen który jest b/laktozy i jest stosowany przy skazie białkowej ale właśnie doczytałam na opakowaniu ze mogą wystąpić zielone kupki i jest to normalne w przypadku tego mleka i śluz tez czasem się pojawia ale bardzo mało.Nadzieja mi właśnie też pediatra powiedział ze powoli małymi kroczkami marchewka ziemniaczki itd zero soczķów bo jak lepiej posmak ja to może być problem później z zupka mi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Latopic ale krem do buźki, jakby co polecam :-) 120 ml mleka zjedzone , śpimy dalej .. tylko weź i spij jak człowiek rozbudzony ehh Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Biedronka a po tym mleczku które podajesz są u was problemy z zaparcia mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Ewa u Was tez karmienie widzę :-) PS.daj znac jak będziesz dawać inne pokarmy, ja tez zdam relacje :-) A jaj wynik na boreliozę, bo nic nie piszesz? Ja sobie zrobię w tym tygodniu.. Szmacioszka co u Was poszło na pierwszy ogień? Może inne mamusie napiszą? Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
No właśnie a u nas 60 ml tylko poszło bo w miedzy czasie poszła kupka i dalej nawet nie dała sobie wcisnąć do ust kurcze chyba musze zmienić to mleko ale widzę ze jej służy na brzuszek itd tylko ten smak zapach ona już go nie chce chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja nie pisze bo aż boję się zrobić .A gardło mamy juz czyste tylko ja coś nie mogę się wyleczyć okropnie mnie boli argentin t.verde woda z solą antybiotyk a ba śliny nie mogę przełknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa to spróbuj nawilżyć gardło jak Ci tamto wszystko nie działa. Isla i Wokaler(nie wiem jak się pisze ) ale czasem tego właśnie trzeba. Dla mnie dobry jest tez Glimbax roztwór do płukania, w sumie z tych co wymieniłaś dla mnie najlepszy. Zrób wynik, lepiej wcześniej niż później. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena5
Jejcia dziewczyny, czy karmienie mm czy kp to same problemy z kupkami. Mój jest tylko na piersi, a zdarzają się zielone śluzowate kupki. Zauważyłam, że tak się dzieje, jak zjem zupę warzywną... Ja z wprowadzaniem posiłków zaczekam pewnie do 5,6 miesiąca. A za tydzień kończymy 3 miesiące :) X Morela, ja dostałam okres po 2,5 miesiąca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Nadzieja próbowałam sama ugotować marchew i ziemniak, ale nie chciał. Odczekałam 2 tygodnie i kupiłam kilka słoiczków, aby sprawdzić co Juniorowi smakuje i teraz robię sama, marchw, jabłko, podaję osobno lub mieszam, dodaję banana i zagęszczam kleikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Szmacioszka a kiedy wprowadziłaś ten pokarm bo jakos mi umknęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Ewap kleiki już w trzecim miesiącu, a reszte w czwartym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darkness - niestety Nadzieja ma rację ;) x Julia - zaraz praktycznie po jedzeniu mały ma bardzo silne skurcze... co prawda radzi sobie z nimi, ale strasznie cierpi. Naliczyłam ich ok 8, potem jest spokój i czasami między posiłkami też się zdarzają. Ten Latopic w saszetkach działa akurat u nas na brzuch i skórę jednocześnie i nie muszę stosować kremu. Krem też podobno dobry, zresztą Nadzieja potwierdza. A anemię mamy wykryta bo robiliśmy morfologie. x Ewap - póki co nie mamy żadnych zaparć. Zdarzają się twardsze, suche, ale jak dam więcej wody to są fajne. Położna mi mówiła podczas patronazu, że na tym mleku akurat zaparcia nie powinny występować, ale wiadomo jak jest. Każde dziecko inne. x Ja Wam powiem, że ja to się boję wprowadzania nowych posiłków. A dzisiaj idziemy na bioderka :) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syllkaa
Dziewczyny z tym wprowadzaniem nowych pokarmów to zawierzmy choć trochę swojej intuicji. My wprowadzalismy od 5 m-ca,kleik troche szybciej bo Kuba się nie najadał samym mm.I jeśli sluchać tylko organizacji WHO to człowiek by zwariował bo będe miec dzieci rok po roku i przy Kubie WHO przy karmieniu mm mówiło że można wprowadzać od 5m-ca a teraz już przy drugim dziecku mam wprowadzać po 6m-cu jak bede karmila mm? Kazde dziecko jest inne i pewnie zycie samo pokaze. Na pewno będę się wiecej starala aby Natalka piła od poczzatku wode i herbatki,bo z Kuba walczylismy sporo a jednak soczki musialam mu rozcienczac 1:3 bo czym innym się dławił i krzrusil ze az strach czasami był. xxxx Ja od piątku wieczór mam bóle brzucha jak na miesiaczkę do tego w sobotę bardzo bolały mnie pachwiny... Z kolei wczoraj wieczorem miałam pojedyncze nieregularne skórcze. Coś czuję żę góra 2tyg i bede rodzic,choć nie mam doświadczenia bo wiadomo Kubuś wcześniak i takie dolegliwosci mnie ominely,ale też mam wrażenie, że Malutka mi zjechała już niżej... Teraz mam 34t5d,wychodziło by na to ze urodziłąbym w 8m-cu. Może Natalka zechce zaczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Sylka u nas mała z ta woda tak się już nauczyła ze zaciska usta tak ze jej nie wcisniesz i juz i dlatego czekam na dodatkowe pokarmy bo mam nadzieje ze będzie mi się udawało przemycić trochę więcej płynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewap156 rozumiem Cie doskonale. Teraz Kuba ma 1,5roku i tez mu nie daje wody tylko herbatki,rozcienczone sokin,napoje z Babydream lub herbatki gotowe Hipp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska D nie odpisałam Ci na pytanie o koszulkę. Ja w ogole nie patrzyłam na te wymiary Hihi zamówiłam po prostu L i jest ok. Moja koleżanka zamówiła M - niska osóbka :) i teraz zamawia jeszcze L bo w cyckach sie nie mieści. Biedronka u nas takie skurcze miał jednej nocy 4 razy. Termoforek z pestek wiśni podgrzany w mikrofali bardzo mu pomagał. Kładłam mu na brzuszek i przyciskalam okrężnymi ruchami. Ogolnie nie ma tych skurczy ale meczy sie po każdym jedzonku zanim uleje. Ale co odkryłam to to ze nasze 2 nieprzespane noce wiązały sie z podaniem Witaminy K i D oddzielnie. Te oleje sa w zbyt dużej ilości i zalegają w jelitkach. Po pierwszej nieprzespanej nocy to była 16 doba / jakoś wtedy zaczyna sie podawać wit K znajoma powiedziała odstaw te oleje i tak zrobiłam, podawałam tylko jedna łączna K+D. Przedwczoraj znów podałam bo myślałam ze to tylko przypadek wtedy był no i zafundowałam dzieciakowi koszmarna noc. Sama spałam tylko godzinę. Wczoraj nie podałam i spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już sama nie wiem co mam myśleć o tym wszystkim. Zrobiłam betę tak dla pewności no i dzisiaj 191.02!!! Boję się nawet cieszyć cały weekend ryczałam. Dziękuję Wam wszystkim za słowa wsparcia i otuchy. Czasami wydawało mi się że Wy bardziej wierzyłyście niż ja. Dzwoniłam do Gamety aby skonsultować te dziwne przyrosty z moją gin i teraz czekam na tel od niej. W piątek byłam mega przeziębiona czy to mogło mieć wpływ na przyrost? Już sama nie wiem co myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka przepraszam nawet ci nie odpisałam bo nie miałam jak, za ten swój koenzym zapłaciłam ok 60 zł 120 tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik cóż za wspaniala wiadomość zawsze trzeba wierzyć do upadłego, chociaż jest trudno i wiecznie pod wiatr . Normalnie łzy mi lecą tak bardzo się cieszę!!!!! Będzie dobrze, uwierz w tego silacza, walczy by być z tobą tak samo jak ty walczyłaś by on się pojawił. Ściskam cie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kinia Ty to na prawdę jesteś Wielka Pocieszycielka!!! W środę jadę do Gamety więc się okaże co tam się takiego działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik jest nadzieja! Napisz nam tu wkrótce cudowne wieści! Aleczka napisała na fb ze urodziła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jakby ktos jeszcze nie wiedział to Alutka urodziła, nie bylo łatwo a córcia śliczna:-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście chodziło o Aleczke * Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×