Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Gość ewap156
Ja cie nie starsze ale proszę sprawdź dokładnie wszystko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Ewap- a co u Ciebie wyszlo? Przepraszam, ale juz nie pamietam :( Wczoraj od 22.40 do 23.30 wykonywal bardzo g***towne i intensywne ruchy... To tez powod do niepokoju? A dzisiaj jeszcze sie nie ruszyl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam wasze wpisy o tych ruch dzieciatka i tak sobie myślę że to można sfiksowac, jedt to chyba bardzo obciążające psychicznie. Ja bym zwarjowala na bank i non stop bym była w strachu. Miskad trzymaj się kochana za tydzień będziesz już calowala maluszka w główkę :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miska ja bym podjechała do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Miska u mnie była mała 4 okręcona pępowiną i jeszcze wytworzyła węzeł prawdziwy i gdyby nie to ze jestem panikara i postawie na swoim Tosi by nie było że mną dziś a dlatego c***isze o tym bo miałam tak samo czasem bardzo intensywnie się ruszala a czasem nic i to nie jest normalne i niech nikt ci nie wmawia ze dziecko duże a przepływy co 2 tygodnie badane i super były .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Ja cie naprawdę nie starsze ale czemu jak coś ich trochę niepokoi to nie chcą ciąży rozwiązać juz na co czekać odezwij się jak i co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Powiem Ci ze najgorszy ten węzeł prawdziwy 100 razy gorszy niż okrecenie pepowina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde Miska jesli u Ciebie rusza się tak słabo cały czas to może taka Wasza natura..czy po jedzeniu kładziesz się na plecach prosto? Tak robiłam i wtedy liczyłam. Moja b.dużo się ruszała, nawet w nocy mnie to wybudzało, a jak już szlam siku to przez godzinę było po spaniu..do dziś jej to zostało. Ewap ma racje niech sprawdza wszystko b.dokladnie. Czekamy na info !! Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiśkaD - jestem tego samego zdania co dziewczyny ... jeśli coś cię niepokoi, nie daj się zbyć. A jeśli maluszek całą ciążę był mało aktywny, to jak pisze Nadzieja - widocznie faktycznie taka jego uroda. o Tak piszecie o tym liczeniu ruchów, a mnie lekarz w środę tylko zapytał czy czuję. Nikt o żadnym liczeniu nigdy nic nie wspomniał. Szymon generalnie w ciągu dnia nie rusza się zbyt często, obstawiam, iż to dlatego, że ja niemal ciągle w ruchu. W środę po badaniu jak zaczęłam plamić, dużo leżałam i wtedy Młody ruszał się częściej niż zawsze. U nas największa aktywność jak kładę się spać i tak jest odkąd czuję ruchy. Pozycja półsiedząca też sprzyja ruchom malucha, a jak położę ręce na brzuchu od razu niemal odpowiedź "mama nie przygniataj mnie :P"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,ratunku, !!! Boli mnie gardło, mam straszne dreszcze, temperatura jak narazie 37,3 ..co robic ?!?!!!! Boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamki a czy Wam przed porodem tez opadal brzuch ok 2tyg przed porodem? Bo ja od ponad 2tyg czuje małą nisko i myslalam, że to jest już to,ale dzisiaj rano jak wstałam to teraz naprawdę mi opadl brzuch.Juz nawet stanik zrobil sie luzniejszy pod biustem.Jejku ja naprawdę teraz czuję jakbym była pierwszy raz w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Dziekuje dziewczyny :* Zawsze staram sie nie panikowac, ale teraz swiadomosc stanu lozyska jakos nie daje mi spokoju. Moj cudowny synek postanowil poszalec w brzuchu w chwili podlaczenia do ktg! Takiego psikusa mamusce zafundowal! Dodam, ze nawet detektorem tetna rano nie moglam go znalezc, wiec pedzilam na to ktg z takim strachem jak nigdy dotad. Na szczescie dzisiejszy zapis ktg duzo lepszy od ostatniego, do tego aktywnosc malego uspokoila mnie. Mam liczyc ruchy, dwa razy w ciagu dnia ma byc 10 ruchow w czasie dwoch godzin. A ta nadmierna aktywnosc trudno powiedziec od czego, w kazdym razie zapis ktg byl duzo lepszy niz ostatnio, wiec moze po prostu chcial mi pokazac jaki juz jest silny :) i tego bede sie trzymac! Dzisiaj od czasu ktg jest bardzo kochany i co jakis czas daje o sobie znac :) Po jedzeniu klade sie we wszystkich pozycjach, ruszam brzuchem, pukam do niego i niekiedy zostaje bez odzewu... Ciezki charakterek nam sie trafil ;) X Ewap- to moga wyjsc dobre przeplywy mimo petli?! Z tego co widzialam to dr mierzyl je w kilku miejscach, wiec wierze, ze zrobil to bardzo dobrze. X Alexvan- ktory to tc? Na gardlo argentin t polecam, a na temp tylko paracetamol (np. zwykly apap). No i wszystkie domowe sposoby. Oby to byla tylko chwilowka! Ja okolo 20tc musialam wziac antybiotyk (duomox). Nie martw sie, bedzie dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexvandekol ja polecam na przeziebienie na goraczke paracetamol,na bol gardla tabletki do ssania Isla i plukanie gardla szalwią a w razie czego na katar Nasivin Soft dla dzieci 0,025%,do tego duzo herbaty z cytryna i woda z cytryna i miodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Miska tak bo pętla może się rozluźnić i wtedy w czasie pomiaru jest ok u mnie nawet łożysko było w super stanie ,ale wiesz najważniejsze jest twoje przeczucie jeśli uważasz ze jest ok to tak jest i tego się trzymaj .Ja czułam ze jest coś nie tak pomimo że ktg miałam robione w szpitalu 4 razy prze z 4 dni ich zdaniem zapis był super ,ale ja czułam ze jest coś nie tak un mnie było tak ze właśnie czasem była Niunia bardzo aktywna aż brzuch mi podskakiwal a czasem co bardzo mnie niepokoiło po posiłku ledwo naliczalam 10 ruchów czasem od posiłku do posiłku zero ruchów ale to naprawdę zero .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
A i jeszcze jedno tak jak Nadzieja pisała jeśli u ciebie ruchu zawsze były słabe to może taki urok dzidziusia bo u mnie na początku byli tak ze po posiłku w ciągu 5 minut miałam 10 ruchów a mniej więcej tak 32 33 tydzień zaczęło się coraz słabiej i słabiej .A ci to znaczy ze zapis ktg coraz lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Zamiast spać to ja leżę i przyglądam się na moja Tosie a ona w najlepsze śpi tylko coraz ma nerwa bo ja przykrywam a ona kop i kocyk w gorze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa u mnie z przykrywaniem to samo :-) X Miska to dobrze :-) X Alexvan dziewczyny juz wszystko napisały. Zastosuj to wszystko i pod kocyk. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Ewap- dzieki za wszystkie info, bede czujna... Jesli chodzi o te g***towne ruchy to w calej ciazy zdarzylo mi sie to dwa razy. Pozostale ruchy oceniam jako normalne. Natomiast czestotliwosc jest naprawde mala, tez bardzo czesto po posilkach w ogole go nie czuje. Ale do tej pory uznawalam, ze mam synka leniuszka i jak cos mnie niepokoilo, ze zbyt dlugo sie nie rusza to po prostu podsluchiwalam serduszko detektorem tetna i to mnie uspokajalo. Dopiero w czwartek na ktg powiedzieli mi, ze musze liczyc ruchy. No i przez to sie wystraszylam w ten piatek (inaczej uznalabym to za normalne, poza tymi intensywnymi ******* w nocy). A na ktg nierawidlowo wychodzi oscylacja? Jakos tak to nazywaja. Po prostu zbyt rowno bije serduszko, a powinny byc skoki. Wczoraj tych skokow bylo duzo wiecej niz ostatnio :) Dzisiaj nawet dwa razy w nocy obudzily mnie ruchy :) i teraz od rana juz tez sie rusza :) Jutro z rana kolejne ktg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylka mi brzuch nie opadł w ogóle, ale dziewczyny pisały ze co niektórym tak. Coś kojarzę ze mniej więcej na dwa tyg przed porodem Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela niesamowity kolejny cud na forum. Trzymam kciuki zebys za kilka miesięcy tuliła swoje malenstwo. Informuj na bieżąco co i jak. Xoxo Kinia no to sie @ pospieszyła. Dobrze szybciej zaczniecie ;) Xoxo Miska nie mam pojęcia jak to jest z laktatorem ale ja bym ściągała albo przynajmniej stymulowała, jesli by nic nie leciało, od razu zeby pobudzić laktację. Kochana Biedronka tez miała takiego leniuszka w brzuszku. Mam nadzieje ze u Ciebie tak samo tylko to. Ja nigdy nie miałam stresu z ruchami malucha bo czułam je ciagle od rana jak tylko otworzyłam oczy :) Jesli chodzi o calme to próbowałam mu z niej dać 2 razy. Raz trochę wypił. Drugi raz płakał, pewnie jakbym sie uparła to był załapał ale tak mi go szkoda ze spróbuje innych. Mam juz avent i tomme tippie. Po urlopie bede próbować. Xoxo Ania bardzo sie cieszę ze jesteście juz tak blisko in vitro. Czekam na dzień Twojego porodu. Bardzo.... Xoxo U nas problemy z brzuszkiem minęły jakis czas temu. Podaje przed każdym karmieniem delicol i sab simplex. Niestety Bobotic nie działał :( Mały nadal tylk ulewa dużo. Dziewczyny u których dzieci tez ulewaly, kiedy to sie skończyło? ;) lub przynajmniej zmniejszyło? Xoxo Ola jak tam? Robisz juz zakupy dla swojej córeczki? Xoxo Penelopka dobrze ze z szyjka ok. Na szczęście wszystko sie u Was poukładało. Powodzenia w remoncie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka mi opadł brzuch właśnie około 2 tygodni przed porodem. Tak śmiesznie bo czułam ze na górze brzucha jest tak pusto pod skórą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia konsultowałaś to ulewanie z pediatrą? Czasem jeśli niemowlę dużo ulewa trzeba podać lek, który pomoże. Czasem jeśli ulewa dużo i gwałtownie może to być refluks. Lepiej skonsultować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia mój mały ulewał tak do ok 6 mcy. Kilka razy zgłaszałem to lekarce , powiedziała że jeżeli dziecko rośnie i przybiera na wadze to nie jest groźne i przeminie. Tak też się stało aż dziwne to było że po jedzeniu nie było chluśnięcia :-) Franuś bardzo lubił ssać, ssał nawet jeśli był już najedzony, więc stopniowo skracanie mu ilość minut przy piersi aż doszliśmy do czasu 7 minut na 1 karmienie. Wszyscy się dziwili że je na czas ale u nas to był sprawdzony sposób. Niecierpliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
Ja dzisiaj po obiedzie czuję ruchy Olci ze zdwojoną siłą. Niestety wybudza mnie już między 5 a 6 rano a ja czuję lęki i budzę M, bo się po prostu boję nie wiadomo czego. Potem jeszcze leżymy, a następnie szykowanie się do pracy. Modlę się aby przetrwać jeszcze te dwa miesiące ze strachu o Olę, bo leżenie mi jakoś nie przeszkadza, czytam, krzyżówki, toaleta. Dr przepisał mi relanium na rano właśnie na lęki, ale nie dopytałam czy na tym etapie można. Chociaż brałam w 1 trymestrze i na usg nic nie wyszło tzn żadna wada twarzoczaszki . Dobrze ż dr wrócił nareszcie z urlopu bo potrzebuję częstszych wizyt niż co miesiąc niż sobie potem zarzucać że coś zaniedbałam. A tak jestem spokojniejsza, a te 150 zł mnie nie zbawi. Dzisiaj spokojnie bo jestem z M cały dzień, leżymy w łóżku M gotował sprzątał ale jutro się zacznie szara codzienność. Urlop M dopiero od 16 sierpnia, bo tak mamy ekipę remontową ustawioną, a potem jeszcze komoda, łóżeczko i tym podobne. Pozdrawiam Miśka masz cc w czwartek? Ja mam wizytę właśnie 4 sierpnia. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania no właśnie rozmawiałam z lekarzem i położna. Oboje powiedzieli ze za wcześnie jest zeby stwierdzić refluks bo moze to być niedojrzałość układu pokarmowego. Ale na szczęście nie ulewa w dużej ilości tylko czesto. Niecierpliwa faktycznie jak mniej zje to zdarza sie ze nie uleje :) Pediatra zaleciła właśnie krócej a cześciej ale jak cześciej to chyba by mi z cyca nie schodził. A Ty co ile karmiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia jeśli nie ulewa dużo i nie są to gwałtowne chluśnięcia to powinno minąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiskaD z tym femaltikerem doradzilam mi Polozna laktacyjna i faktycznie laktacja rozkręciła sie u nas bardzo ładnie, po początkowych trudach, tyle ze u mnie wcześniej nic sie nie pojawiło, wiec jestem w kropce i nie chce Ci zle doradzić. Jak juz bedziesz w szpitalu to zapytaj jakiejś położnej, napewno pomoże. Julia, Niecierpliwa moja córeczka tez zaczęła ulewac, tez słyszałam juz ze to kwestia kształtującego sie ciagle układu pokarmowego i mam sie nie martwić. Spróbuje skracać jej stopniowo karmienie, teraz mamy 15 minut na pierś. Julia nasza mała tez najchętniej nie oddawałaby cycusia mogłaby jeść i spac na nim. W rodzinie juz sie śmieją,'ze taki cycus mamusi rosnie :) Za nami sesja zdjęciowa i tak myśle ze gdyby nie to, ze robiła ja bliska przyjaciółka u nas w domu, to chyba bym sie nie zgodziła, to jednak męczące dla dziecka, nawet przy osobach, które juz zna, a co dopiero przy obcych w obcym miejscu, a Wy co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do liczenia ruchów dziecka, to dr kazał mi liczyć juz po 28 tygodniu i miałam to robić 3 razy dziennie przez godzinę po głównych posiłkach, najlepiej leżąc, bo sa wtedy najsilniej wyczuwalne. W zasadzie wcale tego nie robiłam, bo zawsze jak zaczynałam liczyć to w ciagu pierwszej minuty liczenia było kilkanaście. W szpitalu przed CC dostałam kartkę na której miałam zapisywać liczbę ruchów w ciagu 3 rożnych godzin i było ich tak dużo, ze nawet Polozna była zdziwiona. Teraz Malutka tez jest bardzo ruchliwa, nawet przez sen bez przerwy sie przeciąga, wzdycha i kręci główka. Z drugiej strony synek koleżanki ruszał sie tylko po 23 i przez to, ze było tak cała ciąże, nie stresowała sie ze mocno, teraz jest mocno ruchliwym bobaskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Penelopka z całym szacunkiem,ale naprawde mam watpliwości czy ty jestes normalna?Budzisz męża w nocy,nad ranem bo masz jakieś lęki??Czy to jest wg ciebie normalne zachowanie?Jak dziecko sie urodzi to tez będziesz brać leki?Strasznie sie czyta to o czym zwykle piszesz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×