Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Gość gość
Nadzieja- ta kaszka jest zawsze w Rossmann, w pudelku beżowym i duży napis Kaszka manna, także jest w Auchan, superpharm i chyba hebe, wsypujesz ją do czegokolwiek, mieszasz i masz z głowy. Już spokojnie możesz dawać słoiczki po 5 miesiącu. Ja mam podgrzewacz ze sterylizatorem Sisibaby. Butelki do mleka Tommee Tippiee oraz Lovi aktywne ssanie, do herbatki miałam szklane canpol. Azzurro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja sól fizjologiczna mam w domu wiec od dziś zaczynam przemywanie, krem juz tez zamówiłam i będę działać. :-) dziękuję za pomoc Darkness jak się mają sprawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam,ale mam do was pytanie. Ze względu że to jest mój ostatni transfer bardzo się martwię. Mamy zamrożone 2 blastocysty z 6 doby na początku rozwijały się prawidłowo,ale później przestały dopiero w 6 dobie ruszyły. Czy przy takich zarodkach jest szansa na ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miska mam pytanie. Czy Ty bralas dhea eljot? Dzis go zakupiłam ale na ulotce jest napisane żeby nie brac poniżej 40 rz i się wwcham mam 27 lat ile tsbl dziennue orzyjmowalas prisze o odp hanka i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia83
Sylkaa moje gratulacje! Przykro mi ze coś nie tak z Twoja macica bo masz jeszcze zarodeczki, ale moze sie zregeneruje i okaże sie ze wszystko jest ok. Póki co dużo zdrówka Wam życzę i szybkiego powrotu do formy. Odezwij sie jak tam sobie radzicie. Xoxo Aleczka moj mały tez miał trądzik. Pomogło przemywanie woda z kilkoma kryształkami nadmanganianu potasu - kupujesz taka saszetkę w aptece. Swietnie wysusza, po kilku dniach juz nic nie było tylko nawilzalam zwykłym balsamem rossmana dla noworodków. Xoxo Krk witaj. Dziewczyny juz udzieliły Ci niezbędnego info. Powodzenia w 3 procedurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami trzymam kciuki za nowa stymulację. Szkoda tylko ze nie zmieniasz kliniki :((( Xoxo Krk ja tez mam hashimoto. Warto wtedy zrobic test na nietolerancje pokarmowe i odstawić produkty które wyjdą. Ja dodatkowo zrezygnowałam w cyklu ze stymulacja całkowicie ze słodkich rzeczy i kawy. Moze pomoc tez akupunktura. Byłam kilka razy w cyklu ze stymulacja. Xoxo Kinia nie wiem czy Ty piszesz tak specjalnie na Lucy Lucky czy Ci słownik zmienia ale za każdym razem sie uśmiecham jak to widzę bo kojarzy mi sie z taka bajka Lucky Luck :) Xoxo Aleczka tak podaje delicol i wydaje mi sie ze mniej ulewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc 18.48 myśle ze Twoje zarodki to niezłe siłacze! Walczą do końca! Pewnie ze jest szansa, a w takich przypadkach zwykle jeszcze większa! Jak sie wydaje ze juz po wszystkim los miło nas zaskakuje. Powodzenia i daj znać czy sie powiodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krk87
julia83 Kiedyś robiłam testy alergiczne z krwi. Wyszło z nich , że nie powinnam pić mleka ( które uwielbiam) i oczywiście przy hashimoto odstawienie wszystkiego co pszenne. Staram się stosować do diety tarczycowej i zdrowego odżywiania ale nie zawsze mi to wychodzi. W tym tygodniu zaklepie wizytę u dr.zobaczymy co powie, jakie będzie miał przemyślenia po analizie naszego przypadku. Orientujecie się dziewczyny ile są ważne teraz badania do ivf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hanka- a Ty masz niską rezerwę jajnikową??? Dhea to nie jest zwykły suplement jak witaminy czy minerały. Dlatego jest napisane że po 40 r.ż. bo kobiety przy niskiej rezerwie mają hormony na poziomie kobiet tuż przed menopauzą. Dhea przekształca sie w organizmie w testosteron i estrogeny, wiec branie tego na własną rękę bym odradzała. Dawkę ustala lekarz . Jak by sie okazało że masz np wysoki testosteron to zażywanie dhea jeszcze go podwyższy a więc można sobie namieszać. Azzurro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Hanka doklafnie to dhea bralam majac 26 lat ;) 3x1tabl, ale jak zawsze podkreslam ja to mialam zlecone przez dr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja mam pytanie do Ciebie i do dziewczyn, które miały podwyższony cukier w ciąży. Moja bratowa ma ten problem, szczególnie na czczo. Nie ma dużo ponad normę, ale trochę ma i lekarz straszy ją insuliną a ona się tego boi. W jaki sposób może spróbować go obniżyć zanim dr wdroży jej insulinę? I jakie owoce nie są wskazane w jej stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik30
Witajcie! Kinia dziękuję za wywołanie! U nas wszystko ok. W środę byliśmy w Gamecie dr zadowolona, Maluch ma prawie 3 cm. Jest to 10 tydzień i wyszło no to że dr machnęła się właśnie o ten jeden tydzień. Serduszko na monitorze pulsuje jak oszalałe, widać już rączki i nóżki. Jest super! Co myślicie o usg genetycznym i teście Pappa? Ja zapisałam się na te badania ale teraz mam wątpliwości. Wiem, że może ono wykryć różne wady. Boję się że jeśli coś u nas wyjdzie nie tak to przecież nie wszystko można wyleczyć a stres i zamartwianie się będzie aż do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleczka Delicol możesz podawać na własną rękę bo na pewno nie zaszkodzi. X Ania1602 no właśnie moje cukry na czczo były podwyższone i dlatego na noc miałam insulinę..nie ma czego sie bać:-) Owoce niech je do drugiego śniadania i obiadu. Nigdy z samego rana i wieczorem. Niech unika bananów, arbuzów..najlepiej niech je jabłko, kiwi, grejpfruta. Kiszone ogórki i kapustę niech wsuwa jak najwięcej:-) i ogólnie warzywa zielone ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania1602 co jeszcze ważne to częste i niewielkie posiłki . 5 dziennie. Dużo wody, nabiał dopiero od 2 śniadania. Wykluczyć białe pieczywo, ogólnie mąkę pszenną, wszelkie makarony, ziemniaki, smażone potrawy, słodycze a szczególnie sklepowe..żadnych soków a szczególnie w kartonach itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja dziękuję :) Kiedy ona panicznie boi się igieł ;) Przy pobieraniu krwi robi jej się słabo, czasem mdleje... Już badanie sobie cukru to dla niej wyczyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania1602 te igiełki sa tak malutkie i cieniutkie, takie jak do mierzenia poziomu cukru :-) w razie co niech ktoś jej robi w udo, ale to naprawde nie boli chwyci skórę rachu ciachu i po strachu :-) przetłumaczyć jej trzeba. Niech mierzy i trzyma dietę. Ale wiem z własnego doświadczenia ze na cukry na czczo nic nie poradzi (jedli stosuje sie do diety ) musi rozgonić je insulina, chociaż u mnie stopniowo zwiększana dawka i tak miałam rzadko w normie, zazwyczaj kilka jednostek wyżej..najważniejsze pilnować sie aby nie zaszkodzić dziecku. Moja mala po porodzie badali kilka razy dziennie i na szczęście bylo ok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka normalnie uśmiałam się do telefonu, nigdy nie zwróciłam uwagi że piszę źle hehe ochrzcilam ja na lucky luca hehehe Basik cudne wieści :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia, Kkinia No ja od pocztku zauwazylam, ale w sumie to jestem lucky, wiec nie poprawialam. Teraz tez sie nasmialam. Bo lucky lucy, to juz naprawdr lucky luke :) hehehehe moze byc! Basik Kochana gratulacje! Ja mysle, ze warto zrobic testy. Jest wiele chorob/dolegliwosci, o ktorych warto wiedziec, a ktore mozna leczyc jeszcze przed porodem. Dodatkowy stres, na pewno. Ale, kochana- zadna z nas tutaj nie zaszla w caze z wpadki, czy przypadkiem, wiec ze stresem jestesmy juz oswojone :) Niektore cudem (jak ja:)) Decyzja jest Twoja,kochana i bede Cie wspierac cokolwiek wybierzesz, ale moje zdanie jest takie.... Jak znajdziesz dobrego lekarza to Cie uspokoi, test PAPPa jest statstyczny i slowa rozsadku sa po nim potrzebne :) No, my wlasnie kupilismy autko! Podekscytowana! W tym tygodniu moj na wakacjach, ciesze sie bardzo! Od wrzesnia zaczynam przygotowania! Na razie musze zrobic porzadki w szafach! Darkness Jak tam u Ciebie? Juz z Szymonem? Penelopka Gdzie Ty sie podziewasz? Dzisiaj moja pierwsza mysla po przebudzeniu byla Kiciolka. Sciskam Cie serdecznie! mam nadzieje, ze robisz sie coraz silniejsza! Buziaki ogromne dla Was wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - tak jak Julia pisze, Twoje zarodki to niezłe siłacze, nie trać w nie wiary! Mój jeden zarodek też rozwinął się w 6 dobie i to wcale źle nie wróży. Trzymam kciuki! x Krk87 - zdecydowanie do diety dorzuć inozytol na poprawę jakości komórek, tak jak pisze Ania1602 w czystej postaci albo z dodatkiem kwasu foliowego inofem lub inofolic. Jeżeli bierzesz nawet kwas foliowy to dodatkowa dawka na pewno nie zaszkodzi. Tak jak mój gin mówił nie da się go przedawkować. Dziewczyny już wszystko napisały, więc nie będę się powtarzać, ale Julia z tą kawą i cukrem też dobrze pisze... Powodzenia!!! W końcu się uda :) x Aleczka - nas trądzik niemowlęcy też dopadł, ale na krótko na szczęście. Położna i pediatra nie kazały nic stosować tylko przemywać twarzyczkę wodą, ale że pojawiła się u Małego też skaza białkowa, to stosujemy Latopic i zarówno skaza, jak i trądzik zniknęły po 3 dniach, tak jak pisze Nadzieja ;) x Julia - daj znać koniecznie jak po chrzcinach :) Zrób tak jak Tobie będzie wygodnie :) My nie dość, że musimy odbębnić nauki dla rodziców (6 spotkań!!!) to ksiądz nie pozwolił dziecku w czasie Mszy leżeć w wózku, tylko ma być na rękach rodziców w ławce, a wózek nie może stać nawet koło ławki.. Jak to powiedział.. "Wózek z babcią może sobie stać z tyłu kościoła"... Myślałam, że zabiję go wzrokiem. Najgorzej, że nasz Mały nie lubi być długo na rękach, ale jak ze wszystkim innym i tak zrobię po swojemu i wózek z babcią będzie przy ławce :D Najchętniej to zmieniłabym parafię! x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krk87 - badania do IVF z reguły ważne są pół roku.. Jak np. HIV, ale też niektóre ważne są 3 miesiące.. Ja niestety nie pamiętam jakie to są, dopytaj w Klinice.. x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona ja bym wogóle tego księdza nie słuchała! Dziecko w wózek i tyle! Boże co za ciemnogród!!! Tragedia z tymi księżmi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu Biedrona to konserwatywny ksiądz Ci sie trafił. Pewnie jeszcze miałaś stała opłatę za chrzest nałożona przez parafie Hihi. Wkurzają mnie kościelne cenniki. U mnie na szczescie co łaska i nawet sie nie upomniał tylko sama zapytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gusia88
Ja pochodzę z bardzo małego miasta, także ciemnogród w kościele mnie nie dziwi :p i u nas tez wszyscy trzymają dzieci na rękach, z tym ze u nas są chrzciny podczas mszy a nie po mszy, wiec tylko i wyłącznie dlatego. A co do opłaty to u nas wszystko jest co łaska, ale minimum ileś :p jak moj tata zapytał kiedys po co mówią ze co łaska, to usłyszał ze zawsze można dać wiecej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Ja synka chcialam ochrzcić w grudniu, jak już będzie chodzil , żeby szedl ze mną za rękę pod krawatem , mi nie śpieszy się do Kościola, a mój maż to jest w ogóle przeciwny chrzczeniu dzieci wbrew ich woli, on zna bardzo dobrze Biblię i tam jest napisane że do chrztu czlowiek musi mieć świadomość tego, no ale jakoś go przekonalam, choć wiem że ma racje. Jednak plany się zmienily przez drugą ciążę i jeśli dotrwam do końca to wtedy ochrzczę dwoje na raz w przyszlym roku . Ja wolalabym uroczystość po mszy. Natomiast moja koleżanka , która ma bliźniaki po in vitro stwierdzila z mężem, że w ogóle dzieci nie ochrzci, wlaśnie przez stosunek Kościola do in vitro, że skoro jej dzieci są niby z grzechu to ona papieru z Kościola nie potrzebuje. Tak z czystej ciekawości pytam, mówilyście na spowiedzi o in vitro? Zastanawia mnie czy zwykli księża też by coś gadali jak biskupi czy nie ma to dla nich znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azzuro miałam teraz na końcu języka zeby powiedzieć gdy ksiądz zapytał dlaczego rzadko chodzę do kościoła, ale nie zrobiłam tego bo bałam sie jakiejś awantury i ze mi nie podpisze tej kartki a chrzest za tydzien wiec nie chciałam sie motać. Wiem ze Darkness rozmawiała to miło wspominała te rozmowę bo wytłumaczyła księdzu na czym to polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia Ja nawet myslalam Luca, Enrico myslal Andrea, ale nie chce zeby pozniej w Polsce sie dzieciaki z niego smialy, ze to dziewczynka :) Naprawde trudno nazwac calego nowego czlowieka ;) Ja tez nie chrzcze... Przepraszam wszystkie, ale KK dziala na mnie jak plachta na byka. Jednoczesnie zaznaczam, ze to tylko moje podejscie i szanuje decyzje innych... Dziewczynki U mnie praca, praca, praca... To nawet dobrze, bo ostatnio len, len, len... Pogoda sprzyja pracowaniu :) Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×